Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Да ни наздравосаш.

    Наздраве!
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Сипах си биричка от двцефка и замезвам със жульань...

      Наздраве!

      P.S.Няма ли кой да забрани на бирените компании да наливат бира в Зилена бутилка!?Бирата смърди та се не трае,сега и Болярка двуцефка вече е Дзилена,господ да ги убие...
      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Що бе, Плмене?!

        Едно време се избивахме за зелена стъклена бутилка.
        Или аз не знам нещо...
        Наздраве!


        Аз съм на "гришова" манджа.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
          Сипах си биричка от двцефка и замезвам със жульань...

          Наздраве!

          P.S.Няма ли кой да забрани на бирените компании да наливат бира в Зилена бутилка!?Бирата смърди та се не трае,сега и Болярка двуцефка вече е Дзилена,господ да ги убие...
          Пламене тая Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка1431.jpg
Прегледи:5
Размер:118.2 КБ
ID:5629407 не смърди , проверено ...наздраве с ракия
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Аз пък вече не пия бира, че не трябва, но за сметка на това си попийвам уиски и рачия
            Наздраве!
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Здравейте и от мен!
              Бре, че студ - колата замръзнала и вратите като залепени що духане духахме с колежката докато ги отворим да не ви казвам!
              Но вече на топло в нас мога да кажа - Наздраве с мавруд, че да се стопля!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от vesikirova Преглед на мнение
                ..що духане духахме с колежката ..
                Да си вземеш някакво мазало за уплътненията, да не ти залепват и цвъркало за ключалките. Че то духането убава работа, ама що на колата? Ненужен разход на ценен ресурс.

                Наздраве!
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Нямало е на какво друго
                  Наздраве.
                  Нищо не мога,и нищо не знам...

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                    Че то духането убава работа, ама що на колата? Ненужен разход на ценен ресурс.

                    Наздраве!
                    Остави се колежката се смя, че не е ухажвала толкова мъжът си, колкото мойта кола!

                    Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
                    Нямало е на какво друго
                    Наздраве.
                    Правилно Мите, нямаше и както каза Вива, разпиляхме ценен ресурс. Ама така е като препарата стои в нас, тази вечер напръсках ама след като днес духахме, че духахме.

                    Наздраве!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Намазваш уплътненията с крем за ръце, ако няма друго. От дамските аксесоари има доста полезни неща Например, намерих си едно несесерче (Било за нокти) с мноо готини клещи Солинген и някакви извратено подострени отвертки, които след подобаващо изпилване вършат супер работа.
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                        Намазваш уплътненията с крем за ръце, ако няма друго. От дамските аксесоари има доста полезни неща Например, намерих си едно несесерче (Било за нокти) с мноо готини клещи Солинген и някакви извратено подострени отвертки, които след подобаващо изпилване вършат супер работа.
                        Е никога нямаше да се сетя, че и крем за ръце би свършил работа, ама човек се учи докато е жив! Едно време бяхме ходили с мои съученици на сватба на наша съученичка с един Москвич Алеко/мисля, че това беше марката и моделът/ и загрява по едно време тази кола и момчетата в колата завършили МТУ и ги питам, а те само се почесват по вратовете и мънкат и спряхме в едно село пред една кръчма да видят мъжете що загрява, че неможем да се приберем, а то скъсан ремък и се шегуваха да смъквам чорапогащникът, но излезе, че в багажника на колата имало нов ремък, та се разминах.
                        Сега и крем за ръце - виж кви полезни неща ползваме, а понякога казвате е носим в тия чанти само глупости.
                        А подострените отвертки са инструмент за избутване на кожичките.
                        Наздраве!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Никога не би ми хрумнало да си бутам кожичката с отвертка....
                          Наздраве!
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Никога не би ми хрумнало, да нося чорапогащник, дори живота на алтернатора да зависи от това.

                            Наздраве!
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                              Никога не би ми хрумнало, да нося чорапогащник, дори живота на алтернатора да зависи от това.

                              Наздраве!
                              Имаме съвпадение! И аз не нося чорапогащник
                              Наздраве
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                И за ноктите шкурка 100, 120 и после фино с 200 - 240. Кви отверки те гонят?

                                Наздраве!
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 47 потребители онлайн. 0 потребители и 47 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X