Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
    А на пишещите?
    Айде и на тях,Наздраве!
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Наздраве!

      0осем9осем7шест0осем7едно
      Миро

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Здравейте и от мен!
        Запазвайте най-скъпия хотел, аз черпя - повишиха ми заплатата с ... 10,00 лева!
        Как ще ги харча толкова пари незнам помагайте!
        Наздраве!
        Последно редактирано от vesikirova; 02-12-14, 20:24.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Коле, не си подготвен напълно - не си си купил Спот!

          Наздраве на всички!

          П.С. Тайгър, къде се затри пак, бре?
          Кръвна група 0+

          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Коле,да му даваш газ на Франко,пожелавам ти "стълбичка"!

            Наздраве!
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Той има бе,даже две
              Наздраве.
              Нищо не мога,и нищо не знам...

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Петров, изглежда е от там. Като тръгнах да го сменям се усетих, че може да прозвучи леко нецензурно и това беше първото, което ми дойде на акъла.
                Наздраве!
                Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
                  Той има бе,даже две
                  Наздраве.
                  Значи съм назад,само една си имам,от два варела.Наздраве!
                  Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Доби, как са състезателите, кака?

                    Сончо, страхотен подпис!

                    Коле, де си бре? Тайгър - и ти?

                    Наздраве на присъстващите!
                    Кръвна група 0+

                    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Наздраве дружина!
                      Тъй хапнахме пиуе със зеле на салата и шаррдоне и сега се чудя " абе баклава шардоне пие ли?" и ето го отговора " Баклава шардоне може и да не пие, ама леля ви пие" Та по този случай и още куп други на всинца ви, ми Наздраве!

                      п.п. А и днес обух Мерчо с нови галошки... зимата мое да почва, сичкото кола, четири броя и две жипки имат галошки...ако можеха и да се ремонтират цена нямаше да имам....ма на нема сичко щастие.
                      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                        Смени ли задния мост, сложи ли 33'' и свали ли 100-200кг. от теглото ? Аз това разбирам под подготовка на твоя джип. Наздраве!
                        Това струва пари бе. По груби сметки-над 2000 лева... Де у мен толкова пари?...

                        Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                        Коле,да му даваш газ на Франко,пожелавам ти "стълбичка"!

                        Наздраве!
                        Пламка, при нас "стълбичка" се прави не с даване на газ, а с умна навигация и премерен риск при каране по екстремите.
                        Ама пуст десен крак, все е нервен, та не мога да го сдържам.
                        Все си викам преди състезание-"Няма да се отдавам на адреналина, ще бъда спокоен, ще карам с мисъл, и т.н."..
                        И се получава, но ако успея да мина първите няколко километра. Дотогава всичко е адреналин, яко газ, и "кой не може да мине оттук бе? Сега ще видиш"...

                        Наздраве, вече на червено.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Това струва пари бе. По груби сметки-над 2000 лева... Де у мен толкова пари?...


                          Пламка, при нас "стълбичка" се прави не с даване на газ, а с умна навигация и премерен риск при каране по екстремите.
                          Ама пуст десен крак, все е нервен, та не мога да го сдържам.
                          Все си викам преди състезание-"Няма да се отдавам на адреналина, ще бъда спокоен, ще карам с мисъл, и т.н."..
                          И се получава, но ако успея да мина първите няколко километра. Дотогава всичко е адреналин, яко газ, и "кой не може да мине оттук бе? Сега ще видиш"...

                          Наздраве, вече на червено.
                          Е чак пък 2000лв.. Гумите са скъпата част, моста го имаш по спомен, за теглото - да ти донеса шлайфа? Наздраве! След седмица сланинката вече става за ядене.
                          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                          Телефон - в профила!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Коле, до колкото съм чувала, щот не ги разбирам тия раЛти, по-важното е да удържиш машината и да завършиш, отколкото да се строшиш в началото

                            Наздраве!

                            П.С. Доби, как са малките проходилко-състезатели?
                            Кръвна група 0+

                            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Просто велики-и Енио, и Металика:



                              Наздраве.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от vesikirova Преглед на мнение
                                ...
                                Запазвайте най-скъпия хотел, аз черпя - повишиха ми заплатата с ... 10,00 лева! Как ще ги харча толкова пари незнам помагайте!
                                Кольо ако почерпи, веднага ще ти кажа.

                                Наздраве!
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 59 потребители онлайн. 0 потребители и 59 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X