Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
    Весито ме кефи - струи от теб позитивизъм!

    Наздраве!
    Ами - позитивизъм!
    Прегракнала съм като пиян моряк, главата ме цепи, нооооооо духът ми пее! А тази вечер като се наспя утре няма да съм като пиян моряк, а само като Тони Димитрова!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Наздраве!

      Р.П.(RFF) 0898677590
      Пътна помощ
      ДЕНОНОЩНО

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
        Коле. А да видиме дали моите нерви са по-здрави от твоите. Да не се окаже, че те гоня де!?
        Туй що пък? Нали знаете, че съм прозд и не схвашам лесно, пишете по-бавно, та да ви разбирам бе...

        Отивам да вечерям, снахичката е направила страхотна супа от топчета(от месо), няма как да не уважа произведението и.

        Наздраве.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
          Аз па да ви река, че за сефте готвя боб. След малко ще видя какво се е получило. Ега става. Слушах Дайър стрейтс за фон сега Саймън и Гарфанкъл. Искате ли поздрав?
          Наздраве!

          п.п. Бе какво ви питам?
          Ако боба се е получил, то това е възможно най-неподходящия поздрав, ша мъ прощаваш...

          Звука на тишината няма нищо общо със звука от качествения боб ( и количествения, естествено)...

          thunderstruck е парчето за утрешния ден - и то само за звука на тишината, то е и aroma of fart...

          ето това е - в light- варианта



          ама близките на бобоядящите трябва да са жертвоготовни..
          В името на добрия боб!

          Ако си го турнал в една-две преварки предварително, и после си го изсипал в едно глинено делве ( това е делвичка, умалително, щото е вкусно), и после баааавно и внимателно си го подгрявал на една ниЗка температура поне 7-8 часа, и после внимателно си го лееекинко подлютил, подпиперил, и начубричил в доза - от сърце, като не си забравил гьозума в изобилие, кромида, и поне още три неща, дето ги казвам след трета чаша почерпка само, и то ако ги помня вече..

          То тогава си приготвил full bean satisfaction, дето пееха ония, дето търкаляха едни камане...

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Вени. Според сина всичко е ОК. Аз не очаквах подобен резултат.

            Поздрав!



            Наздраве!
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              За бобоядящите! Наздраве!

              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                За бобоядящите! Наздраве!
                Ааа, цитираш радио "Сайгон"?

                Излишно е да те питам, дали си гледал филма на Копола.

                Но никак не е излишно да ти рекна едно напоително "наздраве".
                Прочее, Кольо, с голямо удоволствие - наживо, когато е рекъл Господ, пък и по-скоро от това...

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Наздраве, Вени!
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Наздраве!
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                      Вени. Според сина всичко е ОК. Аз не очаквах подобен резултат.
                      Чакай, чакай..
                      Ок оценка се получава от близкопребиваващите на бобоконсумиращите в следващите 24 часа.
                      Резултата винаги е неочакван.
                      lim +/- ~

                      което не пречи на едно кроотинко наздраве..
                      Ти на синчето люто тури ли му? Поне една пиперка, ей така, за автентичност на вкуса?
                      Той май е по-голям от моя шестокласник - на моя задължително му се полага чаша червено вино след боба! Това - според Вазовата пропедевтика.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от vesikirova Преглед на мнение
                        А тази вечер като се наспя утре няма да съм като пиян моряк, а само като Тони Димитрова!
                        Готово...



                        Наздраве!
                        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          По-скоро това:

                          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                          Из "Златния телец"

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                            Наздраве, Вени!
                            аз това имах предвид, ако нещо не съм бил точен...
                            "Апокалипсис сега"

                            Там радио "Сайгон" поздравяваше един левент... айде да не преразказвам нещо, от което на времето ми настръхваше всичко, пък сега е едно някакво филмче за младежта и спорта..

                            я пак наздраве.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Вени. Границите ги учихме отдавна. Носталгично съм настроен. Всичко е ОК. Сина е 9-ти клас. Аз, сина и дъщерята сме Скорпиони. Проблеми със света общо взето нямаме. Светът има проблем с нас!





                              Поздрав!! И да съм ги пускал .... няма значение. Текста ме кефи.

                              Наздраве!
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Де се скрихте бе,Наздраве!
                                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 60 потребители онлайн. 0 потребители и 60 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X