Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Елате при мен да пиете бира ще ви черпя и кюфтета ...наздраве
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Мия днес е на мач, Лудогорец - Базел. Нема начин.

      Наздраве!
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Къде е тоз мач?
        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          На стадион Васил Левски в София........21.45 ч. някъде ще е първия съдийски сигнал но включването по тв ще е към 20.30 ч. БТВ Екшън
          SUV

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Децата са на "Младежка шампионска лига" на младежките отбори на стадион Георги Аспарухов в 16:00. Раздали билети в училищата.

            Наздраве!
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Матрицата, северозападен вариант. Морфей казва:
              - Нио, бегай бръже за пиенье!
              Нио:
              - Що па Я?
              Морфей:
              - Що ти си избрания!
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Жена отива при лекар и го моли да излекува съпруга й от алкохолизъм.
                - Мъжът ви няма ли някоя голяма мечта? Такава, която вие можете да изпълните?
                - Има. - след кратко замисляне казва жената.
                - Отлично. Кажете му, че ако се откаже от алкохола, вие ще изпълните тази му мечта.
                - Ами, добре, ще пробвам. - казва жената и си тръгва.
                Вечерта съпругът се прибира, а жена му го посреща с думите:
                - Пешо, ако откажеш пиенето - всеки ден ще ти купувам по кило ракия....
                Кръвна група 0+

                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Наздраве! По една ледена биричка, докато е още лято, че от утре ще минаваме на червено вино

                  Женя Вълчанова 0888272565

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Ако нещо друго не ме свърши скоро, то колегата охрана ще го направи Натиснете снимката за да я уголемите

Име:glavata.gif
Прегледи:1
Размер:17.3 КБ
ID:5617932
                    ... с валидол под езика наздраве ви!
                    Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
                      Ако нещо друго не ме свърши скоро, то колегата охрана ще го направи [ATTACH=CONFIG]748885[/ATTACH]
                      ... с валидол под езика наздраве ви!
                      Ами свършвай тогава, какво си тръгнала Хвалидолче да пиеш?
                      Наздраве!
                      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Сонче, не се ядосвай. То ако човека беше нещо поне малко читав-щеше ли да работи портиер?..
                        Та заради някакъв простьо не си трови живота, свиркай си и само му се усмихвай, онзи ще побеснее.

                        Аз днес доорах едната нива, остана една от 42 дка, ама за една съботонеделя ще я свърша и нея, само да мине идващото лошо време.


                        След малко ще си налея, наздраве на започналите.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Мия каза, че Лудогорец паднали с 0:5.... ще видим на повторението после.

                          Наздраве!
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Добра вечер на всички. Не съм наминавал скоро..........Ама като гледам все старите муцуни . Наздраве на всички пиещи и не пиещи
                            не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Живко,де се кри до сега бре?
                              Сглобих си салатка и си налях,Наздраве!
                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Сонче, не се ядосвай. То ако човека беше нещо поне малко читав-щеше ли да работи портиер?..
                                Та заради някакъв простьо не си трови живота, свиркай си и само му се усмихвай, онзи ще побеснее.

                                Аз днес доорах едната нива, остана една от 42 дка, ама за една съботонеделя ще я свърша и нея, само да мине идващото лошо време.


                                След малко ще си налея, наздраве на започналите.
                                Минимум 10 дена ще е лошо,поне така прогнозират!Наздраве!

                                Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                                Мия каза, че Лудогорец паднали с 0:5.... ще видим на повторението после.

                                Наздраве!
                                Бе и аз по радиото толкова го чух!А батковците най-малко два парцала ще отнесат!Наздраве!
                                HONDA DOMINATOR 650
                                ОРЕЛ ASTRA
                                РСПБЗН-Приморско

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 76 потребители онлайн. 0 потребители и 76 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X