Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
    Ачо те отук идва ракийката
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...аздраве
    Браво!И пак да кажа,ракийката е сЮпер!Наздраве!

    Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
    Странна глутница обикаля из махалата, заради сват ми не можах да ги снимам всичките, имаше два истински тежковоза.

    [ATTACH=CONFIG]732307[/ATTACH]

    Наздраве!
    Тия от герена ще да са избягали!

    Наздраве!
    HONDA DOMINATOR 650
    ОРЕЛ ASTRA
    РСПБЗН-Приморско

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Герена ми е на повече от 20 км през града, ама на ЦСКА базата е на 300 метра.

      Наздраве!
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
        Герена ми е на повече от 20 км през града, ама на ЦСКА базата е на 300 метра.

        Наздраве!
        Това за базата го знаем,ма за едни спънати коне като Левскарите кво са 20км!

        Наздраве!
        HONDA DOMINATOR 650
        ОРЕЛ ASTRA
        РСПБЗН-Приморско

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Наздраве
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Тая вечер ме накоприха гледачка!Мойта със сестра ми и приятелки отидоха на бар!Напудриха се,на гиздиха се и духнаха!


            Ма я си пия ракията на спокойствие!

            Наздраве!
            HONDA DOMINATOR 650
            ОРЕЛ ASTRA
            РСПБЗН-Приморско

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3








              Голямото густо е голям кеф, плюс още нещо, майна...

              Това беше преди пет години, ей.....

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Абе, морски, я дайте акъл за монтаж за кефал у морето. Че съм новобранец в морския риболов, ма да не ставам съвсем за смях.

                Наздраве!

                Брей, Вени, видя ли цвета на адреналина?

                Наздраве ти.
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Тази вечер направо на бирица.
                  От общинската служба по земеделие днес ме уплашиха, че ако до утре не им занеса каквито там трябват документи-през идващата година нямало да работя земя.
                  та допреди малко оправях договори, разпечатвах нови, подписвах, подреждах, главата ми пуши...
                  Аман от бумащина, ама ние сме си виновни-правим се на тарикати, и искаме да цоцаме европейски пари по начин който Европата не позволява. Затова и се нароиха наредби и наредбички, и за всяка-декларация, или копие от договор, или нотариална заверка, или каквото там друго...
                  Докато беше жива майка ми-тя се оправяше с документите, а аз си се занимавах с техниката. Ама сега се налага всичко да правя сам.
                  Е, почти де, брата оказва доста помощ, за което има благодарности.

                  Айде наздраве със студена бира, в изстудения от климатика хол. Така се живее...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Сливите бяха жълти, но най-обичам розовите. Наздраве!
                    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                    Телефон - в профила!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Veni1
                      Голямото густо е голям кеф, плюс още нещо, майна...
                      Така е приятелю. Който не е сядал с каска и пристегнат колан в коритото, и не е усещал вдигането на пулса и адреналина с последните 5-10 секунди преди старта(особено пък, ако има и стартьор който да отброява на глас секундите до старта)-този човек е живял половин живот.

                      Наздраве.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                        Абе, морски, я дайте акъл за монтаж за кефал у морето. Че съм новобранец в морския риболов, ма да не ставам съвсем за смях.

                        Наздраве!

                        Брей, Вени, видя ли цвета на адреналина?

                        Наздраве ти.
                        Ей това е точно,копирах го че има много за писане:Със спортна въдица се лови главно около и във устията на вливащите се в морето реки и канали. По нашето крайбрежие сезонът на кефала е от юли до октомври. Основният начин на риболов е на дъно. Такъмите обаче трябва да са здрави, най-добре – откровено шаранджийски. Поради дънната тиня в устията на каналите и реките линията е с долно неподвижно олово и две-три куки на интервали над него. Това се прави, за да не се зарови стръвта в тинята още при замятането. Основното влакно не бива да е слабо – все пак рибата е изключителен плувец, а и най-често е между 1,5 – 3 кг. Така че основното влакно трябва да издържа поне 1,5 – 2 килограма. Поводите обаче могат да са по-тънки с около една трета от него. Куките са от №8 до №3. При монтажа им често на повода им се слага и парченце корк, пак с цел да не легнат в тинята.    Предпочитаната стръв за кефала е едрият морски червей, но може да се заметне и на рибка или дори на земен червей. Понякога едър кефал бие и на млечна царевица, но това става предимно в устията на реки с много шаран, покрай който и кефалът се научава на тази стръв. След замятането линията се изпъва, но шпионка не се поставя, поне приморските колеги я смятат за излишна. Ударът е рязък и силен. Върхът на пръта се навежда и задържа, а засичането се прави неведнага, а с пауза от секунда-две. Рибата е силна и борбена, така че авансът трябва да се регулира овреме.

                        Наздраве!

                        Абе все едно си за попче!
                        HONDA DOMINATOR 650
                        ОРЕЛ ASTRA
                        РСПБЗН-Приморско

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                          Сливите бяха жълти, но най-обичам розовите. Наздраве!
                          Да, разбрах! Летели две гарги, едната зелена, а другата наляво!

                          Наздраве да ва ева!
                          Р.П.(RFF) 0898677590
                          Пътна помощ
                          ДЕНОНОЩНО

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Ясно, значи горе-доле съм уцелила.

                            Наздраве!
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                              Ясно, значи горе-доле съм уцелила.

                              Наздраве!
                              К'во, шестица от тотото ли?

                              Наздраве да ва ева!
                              Р.П.(RFF) 0898677590
                              Пътна помощ
                              ДЕНОНОЩНО

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Няма да се давате жегата да ви бори ,но вие ще взимате надмощие, кой каквото пие.

                                Днес реших да кенЗам на устава си, с всичките му принципи и правила.
                                Сутринта си купих редови осмак -стек каменичка кутийки,трактора си оре, клептомана ми пее и свири на ухо, а тишкина елегантно си цоцка ладна биричка.
                                Идилия ама до два следобед като свърши бирата и после изтрезнях в борба с дрямката.

                                Наздраве с наливна бира и панирани пилешки залъци!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 53 потребители онлайн. 0 потребители и 53 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X