Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
    Добър ден!


    Виве, Радо и днес май ще се поти здраво да не се изненадаш нещо
    Аз боледувам малко, та съм си дома. След една шепа 'апчета, мога да пийна още едно кафенце.
    Оздравявай бързо....наздраве с бирка
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Радо, не се пОти, ами се изпУтва!
      Наздраве да ва ева!
      Свинье!
      Р.П.(RFF) 0898677590
      Пътна помощ
      ДЕНОНОЩНО

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Аз май го урочасах оня ден и хоп - днес банкетче от сутринта та до сега. Мъка...

        Наздраве, ама ще се спра малко.
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Снощи неми стига Сигнал и пиенето покрай него,ми накарах Дида да кара колата!И отидохме в Лозенец и на Диана експрес!Та и там ги ядох с двете шепи!Главата ще ми се пръсне!
          HONDA DOMINATOR 650
          ОРЕЛ ASTRA
          РСПБЗН-Приморско

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Това щото нямаш тренинг


            Наздраве Ачо.
            Последно редактирано от Димитър Колев; 01-08-14, 11:37. Причина: Поздрав
            Нищо не мога,и нищо не знам...

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2081.jpg
Прегледи:1
Размер:93.4 КБ
ID:5603268

              Наздраве!
              HONDA DOMINATOR 650
              ОРЕЛ ASTRA
              РСПБЗН-Приморско

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                А,да гу идети!Наздраве!
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Ачо, ти на концерти ли си ходил или на шведска маса? Шведи имаше ли?

                  Наздраве на шуменско.
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Добър ден! Така похапнах, че ще ми хвръкне копчето на панталона. Наздраве на всички!
                    Женя Вълчанова 0888272565

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                      Снощи неми стига Сигнал и пиенето покрай него,ми накарах Дида да кара колата!И отидохме в Лозенец и на Диана експрес!Та и там ги ядох с двете шепи!Главата ще ми се пръсне!
                      Мярката , мярката си сбъркал......наздраве
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Здравейте и наздраве на всички от дедо Ви.

                        Той е жив и здрав(е не баш напълно)
                        и се е скрил в една махаличка с пет къщи над Тешел, където живота е спрял преди 50- 60 години.
                        Да е жив и здрав братовчед ми от Смолян, дето изнамери тая къща на негова дружка.

                        Вива тука Я нема, съответно и бар "Наздраве" нема, щото нема Нет.
                        Имам малко ментел чат- пат, ама на втория етаж на терасата- една чертичка.

                        Не съм ви забравил и по вечерно време, след рибигон, си сипвам по една мънечко.
                        Вчера ловнах едно пъстърве, към килце и с еееййй-такива големи очи, та ми стана млогу юбаво.

                        Сега слезнах до Девин за провизий, та рекох да ви се Обадам значи.

                        Наздраве Ви още веднъж.
                        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Наздраве, деди, екстра си си значи.
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Баш си е тъй Вив, ама като на всяко юбаво нещо, му се види края...

                            Аз съм на водичка, щото зад геврека по тейзи завои тукана... ръ'йш ли...
                            Ама наздраве Ви!
                            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от jenia7812 Преглед на мнение
                              Добър ден! Така похапнах, че ще ми хвръкне копчето на панталона. Наздраве на всички!
                              Маме, аз моите понтолони ги връзвам със сезал да са ева!
                              До сега, не съм имал провал, гадно е само като много ти се прави "пикник" или "сердика" и сезала се върже на възел - ама вадиш ножката и режеш! А ако не можеш да отрежеш - няма абсолютно никакво значение след това!

                              Наздраве да ва ева!

                              п.п. Маме, кога да ти направя превода по банков път?
                              Р.П.(RFF) 0898677590
                              Пътна помощ
                              ДЕНОНОЩНО

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от jenia7812 Преглед на мнение
                                Добър ден! Така похапнах, че ще ми хвръкне копчето на панталона. Наздраве на всички!
                                Ми то летото се ходи я с пола я с рокла. Де го Косьо да ти каже
                                НАздраве

                                ПП

                                Незаконна жено, мен мое ми го преведеш веднага превода , не сезала
                                RAV 4
                                F650GS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 73 потребители онлайн. 0 потребители и 73 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X