Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
    Сега вече се надух с бира от мазата и искам да пия с вас, но ви няма.
    Това надуването, ме е малко страх да го практикувам, че да не ме обвини Гената в кражба на авторско право и запазена марка.

    Сега обаче се мъча да си представя агент 88 или Колето на Африка.Рових за цени в ЮК аутотрейдъра ами, че тоя модел държи цена.http://www.autotrader.co.uk/classifi...67hr?logcode=p
    Хабер си нямам от мотори и защо тоя модел се казва Африка туин , ама май Коле ще кандисаш на един ИЖ с кош

    Наздраве банда!
    Наборе, ако му докараш на Кольо матор от Англия - той ще е с дясно кормило бре, кой ще го обръща после това кормило на маторя?

    Колеее, ако ти се кара толкова много матор - щи дам матор с два коша бре!

    Наздраве да ва ева!
    Свинье!
    Р.П.(RFF) 0898677590
    Пътна помощ
    ДЕНОНОЩНО

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Тихич. Тия в Англия не ги познават особено цените в тоя сайт. А иначе моторетката е Honda XRV.
      E нещо по въпроса: http://www.rider.bg/news/honda-afric...1989-2003.html
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Ба Африка, на Кольо му трябва я Европа, я Азия. Май по-скоро второто.

        Наздраве!
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Айде наздраве с биричка и пушени гръдички
          RAV 4
          F650GS

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Що си чешете езиците? Кольо ще си купи Африка, когато аз си купя Лада Нива или Опел.
            Наздраве!
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Наздраве
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Здравейте отново от Разлог. Покарахме малко двуколесното превозно средство от Благоевград до Разлог... Наздраве
                На ново колело 3 за 7 месеца 2422 км,Общо на трите колела 16678 км.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Адаш, не ме амбицирай сега. Че жената вече ще ме остави...
                  Ама най-вероятно няма да си купя мотор, май предпочитам да съм на 4 гуми. И все пак нищо не се знае...

                  Днес най-накрая си взех заветните 7 бири от играта на шуменско, та тази вечер ще съм на стъклена бира.
                  Наздраве на който е започнал.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    И аз си взех 4 бири от играта, та наздраве със същото.
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от s1m3on Преглед на мнение
                      Здравейте отново от Разлог. Покарахме малко двуколесното превозно средство от Благоевград до Разлог... Наздраве
                      Ти кога ще си купиш кола , мотор а не само с колото да шеташ ...наздраве
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Да се оплача-на монитора ми излезе служебен екран(служебен на монитора) който показва, че яркостта е 100%(на толкова си е настроена де), и не ще да изчезва. Реагира единствено на бутона за намаляване на яркостта, но като го пусна-автоматично се качва до 100% и си стои така.
                        Съмнява ме, че е някакъв проблем в софта на монитора-нещо като задържал бутон, ама по електронен път.
                        Тази вечер ще изкарам така, утре вечер съм на РусИ, та чак другата седмица ще го водя на компютърен доктор...

                        Вече на ракия, наздраве.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Надлъгах го устройството, филмите, които не искаше да им върви аудиото ги прекарах през конвертер - .avi с аудио MP3 и сега всичко е ОК. Заформя се киновечер.

                          Наздраве!
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Приятно гледане.
                            Ама не забравяй отвреме навреме да викаш наздраве тук.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Да се оплача-на монитора ми излезе служебен екран(служебен на монитора) който показва, че яркостта е 100%(на толкова си е настроена де), и не ще да изчезва. Реагира единствено на бутона за намаляване на яркостта, но като го пусна-автоматично се качва до 100% и си стои така.
                              Съмнява ме, че е някакъв проблем в софта на монитора-нещо като задържал бутон, ама по електронен път.
                              Тази вечер ще изкарам така, утре вечер съм на РусИ, та чак другата седмица ще го водя на компютърен доктор...

                              Вече на ракия, наздраве.
                              Бутоните с докосване ли са или с натискане?
                              Какво ли не съм виждал, но това вчера и днес ме разби. Вчера не бях сигурен, но преди малко се убедих. Една буля обикаля казаните и събира найлони и шишета... до тук нищо необичайно... странното е, че ги обикаля с гоуф 3.
                              Наздраве!
                              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                              Телефон - в профила!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Добра ви вечер и наздраве ви ... не пия нищо щото днес .... лош ден.
                                От обяд като ми се е закотвило кръвното на 60/90 .... неможах да го вдигна никак .... наливах се с по-солен айрян, вода .... даже и кафе, а по принцип след обед не пия.
                                И всичко това съпроводено с главоболие и световъртеж . Сега ми е по-добре .... до 114 го докарах
                                Та така ..... мога да хващам моливите аз .... щото Боби вече готви
                                Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 77 потребители онлайн. 0 потребители и 77 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X