Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Тишка, такаваналивна май няма. На Колето, ако идвам на събора току виж съм му намерил една.
    А наздраве.
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Не се ли продава у нас, щото бих я пробвал.
      Наздраве!
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Наздраве Божка, ти хич не си разваляй вкуса на винцето с бира,днес купих на булката южно африканско бяло сухо и близнах корка..... ами преплаках си скришом бирения късмет и се направих на ударен.
        Дека е Тропчо да го поздравя сантиментал и да му поръчам работен гащеризон с щампа по избор на Металика на бая бири по стар навик замезвам с препинателните.
        Пак за бира на 200 левги под земята
        За Тропчо супер негоден саунд, който на фона на това изящно творение вярвам ще преглътнем
        Хич грам не съм си мислел за темата със задниците,ей така се случи избердян дето викат на ляво от юг.
        Стига комизирейшънс,на скок за бира.
        Последно редактирано от тихич; 20-07-14, 23:29.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Наздраве, Тишо!
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Наздраве, Божка!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Айде последно Наздраве!Ще хоризонтирам,че утре се очертава продължително возене на вършачката.
              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Лека Паце.
                Оня хаос с разхвърлените дънки, тениски и джъмпъри набързо го реших днес в две черни торби за парцали.
                Жал ми е за дънките които като мъртва памучена материя си имат история,баси вземи парцаливите дънки от металяга и го гледай пукнал.
                Ей така нарочно държах към 10 чифта ,но един джак и джоунс побелял и накъсан от пране гладене и носене си оставих.
                Като бяхме на квартира тук с Уенди едно коте ни дойде на гости,окачих му звънче ,а булката го кръсти тинкърбел.
                Тоя мъник звънеше на всякъде което беше целта,месец по късно комшията чичо Въльо ме помоли учтиво:Тишо свали го това звънче моля те , цял месец жена ми сън не я хваща и всяка вечер вади всичко от гардероба и го нарежда обратноМилата леля Елка и до сега ме е срам ,а тя никога не ми каза и всяка сутрин на терасата докато си пиех кафето с цигарка ме поздравяваше.
                Поздрав с шведските Кардиганс и най- якия кадилак ел дорадо

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Майната му на кадилака,знам че в този живот всички искаме да е по- добре,май е време за Моби, чест му правя, а едва ли има по тъжно
                  Наздраве и лека.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Поздрав от Уенди за бара,баси тая жена никога няма да се уморя да я преоткривам и в разводНяма такава ситуация.

                    Пак слизам за бира,и утре тая инсталация ще е в кухнята, колкото и място да няма.
                    Наздраве!
                    Последно редактирано от тихич; 21-07-14, 02:53.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Винаги изтървам ривайвъла или ретро поздрави,но за Тяната,Пацето и Венци ще се реванширам, баси по никое време поздрав с наздраве
                      Въй ще трябва да ставам след малко ,а даже още не съм легнал,последна бира за изпът,мале пътя стана много дълъг с тия уж последни бири,ух добре че е шуменско на толкова халби Старопрамен да съм пукнал два пъти досега.
                      Наздраве!последно никога вече, че винаги има следващо,няма да ви целувам
                      Последно редактирано от тихич; 21-07-14, 03:27.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Добро утро! Спорна и успешна седмица на всички!
                        Nothing comes from nothing...

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Ей караконджул...
                          Кога и обръщаш Фнимание на Уенди бе? Ще те остави накрая, да знаеш...

                          Добро утро. Естествено на кафенце.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Добро утро пияници!
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Добро утро ! Много нещо сте изписали , изпили два дена докато ме нямаше. Катерих едни баири , езера....Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка1742.jpg
Прегледи:5
Размер:119.3 КБ
ID:5600526
                              На нас клиренс ни трябва , не скорост

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Добро утро. За някой започва уикенда.
                                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 38 потребители онлайн. 0 потребители и 38 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X