Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Те и Гриша се появи, та чакаме големото пиенье.
    Наздраве!
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
      И кво ся, бех решил утре мусака да си правя (днес де), то май ше трябва със свещички да я набуча и да ходя да я поднасям...
      Ае, наздраве, да го е.. !
      О-оо ще ти спестя разкарването (което не означава, че ще отпраша за Филибето... с дваесе километра у час), чрез ЛС ти пращам адрес на Еконт за получаване... Виж ся к'во ти спестих, а

      Егешегедре
      Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
        О-оо ще ти спестя разкарването (което не означава, че ще отпраша за Филибето... с дваесе километра у час), чрез ЛС ти пращам адрес на Еконт за получаване... Виж ся к'во ти спестих, а

        Егешегедре
        А-а-а-а, тънко си решил да минеш. 100 кинта нафта до София и обратно за ъ-ъ-ъ-ъ (малкият дето му вика: "Тати с хола ли ще пътуваме?") нема да ми се досвидят. Куту седнем на масата, ше разбереш!
        Ае, наздраве! Жив и здрав, да спиш спокойно, нема да ти го причинявам.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
          А-а-а-а, тънко си решил да минеш. 100 кинта нафта до София и обратно за ъ-ъ-ъ-ъ (малкият дето му вика: "Тати с хола ли ще пътуваме?") нема да ми се досвидят. Куту седнем на масата, ше разбереш!
          Ае, наздраве! Жив и здрав, да спиш спокойно, нема да ти го причинявам.
          Пали и поемай насам като стане готова мусаката. Брат'чеда има един лаф: "Айде да се сбЕрем на на една маса от към то четирите й краища..."

          Наздраве!
          Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
            Разбързали сте се, вЕрно днес се раждам, ама чак към то 21.45ч
            Слушай братле ако ще и в 23:59 да си роден, мятаме бирите от сега.
            Миналата година разбрах, че си рожденик точно 2 минути преди да изтече 28ми и набързо една песен за поздрав с две думи накръст и само едно наздраве.
            Сега обаче ще е обратното
            Наздраве викам аз във бара с ледена биричка в ръка за здравето на един младеж, който днес става на 26, по новото летоброене.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Скивай сега организация: Венци тръгва от Пловдив с мусаката, с насадените свещи, ти имаш време (докато стане мусаката) да натовариш инсталацията, и да са натътрлянзиш и ще се сберете нЕкъде по път, че той не знае баш къде дойде. Брат'чеда тръгва от Северозапада... Вива от планината... Жоро от парти барабар с колежките си... а щом се чуе за тях (колежките) ще се изсипе цЕлото форумно членство и... Гришо@ба да се оправя-аз каквото можах - за него доставих

              Е-ех! А е толкова лесно... на думи.

              Наздраве! За Ваша здраве
              Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Тия ранни събужданки и ставания ми развалиха тертипа на пиене.
                Пръцкавиците си останаха същите като тия на Гришоеба вярвам,а жената мърмори стингс ин хиър и аз обвинявам котката, а тя аха да отговори.
                Бирата прави тръцкавицата бая токсична и ако си сам в кабината на трактора, след бирен запой можеш да се напушиш с райски бирен газ.
                Шамар през устата и стига глупости.

                Пия за създателя на лафа:Като два лева в цигулка!
                Може да не е негов с ориджинъл райтс, но логото иска бири.
                Ще ми се мамка му да нямам работа като дойде събора,да отдъхнем с ракии за ден два и да си спретнем 24 часов само бирен маратон или нещо като, кой колко бира ще изпие.
                И понеже хубавите спомени се коват непринудено без планове,все едно нищо не съм казал.
                Наздраве с бира за рожденика Гриша!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Всяка година по това време се провежда Гластонбъри фестивала,миналата си точих зъбите ,тая са по малко останали за точене, докато се наканя беззъб ще отида май.
                  Интересна е историята покрай самия фестивал или преди 40 години ,фермер който е бил върло хипи спира да обработва земята си и решава да я направи място за банди и фенове.
                  Металика ще вадят стружки на същия фестивал тази година за първи път,но ако някой има интерес и се върне назад в предните години ще намери богата интернационална палитра от групи които си заслужават.
                  На биричка за рожденика!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Спиш ли бе Гриша или празнуваш?
                    Представям си те налапал цигарка под аспиратора с халба арианка в ръка.
                    Баси няма такъв рожденик ,за който да си заслужава пукницата фром дъск тил даун.Без да се мазня с лачени думи, но наш Гриша е супер ценно копеле.
                    Поздрав с бира!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Добро утро!
                      Изпреварих си алармата на фоня, но днес определено не е ден за работа в предвид ,че съм си насмогнал на масрафа макар и дантела и на тертипа.
                      Всичко е в готовност за жътва, склада съм обеззаразил за неприятели,жътварката стегната,превоза също,само жега да има и житото да стане за арман.
                      Няма жега, а от сега се пече хляба.
                      Затуй удри сега бири тишко ,че като стане за жътва ,време няма да остане даже и за пишко.
                      Наздраве с бира!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Добро утро!

                        ..наш Гриша е супер ценно копеле...
                        Честит рожден ден и тук, супер ценен, Гриша!
                        Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Честито, сват ми, голям да пораснеш. Тишо- наздраве.

                          Добрутро.
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Добро утро и ЧРД Гриша
                            На нас клиренс ни трябва , не скорост

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Честито Гриша!
                              Добрутро.
                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Жив и здрав Гришане
                                RAV 4
                                F650GS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 35 потребители онлайн. 0 потребители и 35 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X