Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Глеам Евгени занемарил епилацията. Ама то на тея години за кво ли.

    Наздраве!
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Здравейте бре,баровци! Гледам,некои си почиват,след като са изгонили всички от басейна!! Ама така е,като не ме слуша! Казах му-нема да си събуваш чорапите,оти че избегат всички,ама ...........!!!

      Аре ....НАЗДРАВЕ на всички,които не са около Евгени!!
      088пет722пет99
      http://www.hydropompi.com/

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Наздраве Круме.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Наздраве Круме. И на мен наздраве.
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Явно не са ме били защото нямам видими наранявания, устната ми е спукана отвътре. Изгубил съм си служебния телефон, но са ми го намерили и са го предали на началника ми, беше последен набран номер. В спешното вярно са за бой, много са зле. Казаха, че ако съм бил отишъл снощи можело да ми ударят един-два шева, ама вече е късно, промиха ми раната и и сложиха превръзка, удариха ми и ваксина против тетанус. Сега съм си отворил една бира и ми е много тъпо. Наздраве!
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Мда...некои добре си отмарят... а аз цял слетобед ( че сутринта не се работеше ) правя профилактика на джипа - спирачки , масла , филтри , гресиране . Надявам се в понеделник и преглед да мина. Покрай работата смотах и 2-3 бири. Но стана време за ракия - наздраве
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Аз пък сутринта смених маслото на жипа и филтрите, изчистих и натоварих сергията, че утре сутрин у 5ч. ще ходим да гоним Михаля, или да го чакаме...

                Наздраве на биричка.
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  В ква посока ще го гониш михаля , че аз мисля докато не е заваляло да видя над 2000 м дали не духа ...наздраве
                  На нас клиренс ни трябва , не скорост

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
                    Мамин па благ! Завалията, да са не попОтиш ма мамо?
                    Огнян се казваше бре!
                    Удри уке Цветкоооооооооооооооооооооооооооо!

                    Наздраве да ва ева!
                    Пу! Още на кръщелника ми Сашо не съм купил риза, се требе да мисля за Огнян циганина...
                    Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                    Глеам Евгени занемарил епилацията. Ама то на тея години за кво ли.

                    Наздраве!
                    Уф! Извинявай, Багер! Ще помоля някой модератор да изтрие снимката, за да ти е спокойно...
                    Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                    Здравейте бре,баровци! Гледам,некои си почиват,след като са изгонили всички от басейна!! Ама така е,като не ме слуша! Казах му-нема да си събуваш чорапите,оти че избегат всички,ама ...........!!!

                    Аре ....НАЗДРАВЕ на всички,които не са около Евгени!!
                    Мирише ми само десния крак, щото левия го возя на прозореца, ама явно е достатъчно...


                    Наздраве!

                    П.П. Абе аз тука снимки ви показвам, да видите как се мъча, вие сите маану ми намерихте, аааа
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                      В ква посока ще го гониш михаля ,....
                      Ихтиманско.

                      Наздраве!
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Наздраве да е!
                        Нищо не мога,и нищо не знам...

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Ми наздраве де , дресьори, звероукротители и гонещи от басейни
                          RAV 4
                          F650GS

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Наздраве шуменски
                            На нас клиренс ни трябва , не скорост

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Ради, както го каза брат'чеда - "Така се правят спомени"!
                              Пил, пил! Пък не помниш, па кръв, па т'ва, па онова...
                              Имам четири такива без-паметни напивания за целилия ми съзнателен живот, но само за едно (за сега, де) ще си кажа: Някъде след около УВО-то се бях запил в една дискотетека с един приятел, тумба-лумба, иха-ха-ха до някое време. Помня, че си тръгнахме, стигнахме до площада и от тук на татък - нЕма ни спомен, ни нищо. На сутринта се събудих с една кака до мен в леглото (беше руса, баси..., че кога аз съм харесвал руси жени бееее). Питам я "Ти к'во прайш тука", тя ми отговаря "Ти ми каза, че ме обичаш и аз, ъ-ъъъ ето ме у в леглото ти". По-нататък стана каквото стана каката (ама каква кака беше ле-леее) си тръгна, а аз водих разследване за да знам какви съм ги вършил въпросната нощ. Разпитвах DJ-те в дискотеката (приятели са ми), разпитвах кого ли не, и отговорът беше един и същ, зададен с ей такива очи от всички "Що бе, какво е станало? Нищо ти нямаше." Та така.

                              Ай наздраве на 'сички
                              Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Аз па съм се будил с един крокодил дето цяла вечер съм Охажвал, да са ева.
                                И целата компания ми се смяха на следващата вечер.
                                Копеяците...
                                Наздраве на сите с биричка!
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 71 потребители онлайн. 0 потребители и 71 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X