Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Абе, да са ви живи и здрави!
    Наздраве!
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
      не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
        Е сега вече запразних.

        Наздраве направо се метвам в тежката категория - на виски с кола и кишу.

        Браво Вили, много обичам такова.

        А, и забравих, Ачоооо, САМО ЛУДОГОРЕЕЕЦЦЦЦ!!!!
        E убо дееее,стига си викала!Знам че Лудогорец са по-добри!

        Тая година отече,вече трябва да мислим за евро турнирите,за които ония добитъци ще си мечтаят този сезон

        Наздраве!
        HONDA DOMINATOR 650
        ОРЕЛ ASTRA
        РСПБЗН-Приморско

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Игла да пуснеш-в бира и ракия ще падне

          В момента 11 потребители разглеждат темата. (9 регистрирани и 2 гости)
          Нищо не мога,и нищо не знам...

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            А мене ме нема в цЕлата схема
            Кръвна група 0+

            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Сега да гледаме и Челси-Атлетико!И утре ще имам малко час-мак,та пак ще ставам да работя!

              Ае наздраве!
              HONDA DOMINATOR 650
              ОРЕЛ ASTRA
              РСПБЗН-Приморско

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Чардааафоооон оле олееее!
                Кръвна група 0+

                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                  А мене ме нема в цЕлата схема

                  Наздраве
                  не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3


                    Наздраве!
                    0осем9осем7шест0осем7едно
                    Миро

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                      А мене ме нема в цЕлата схема
                      В Схемата си,наздраве!
                      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Наздраве
                        Кръвна група 0+

                        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Наздраве да е!
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Нали ви се оплаках предната седмица, че ми беше ужасна. Е тези три дни ми се видяха като две седмици като предната. Едва глътнах една водка и след малко ще припадам. Наздраве!
                            Женя Вълчанова 0888272565

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Глейте сега с какво се забавлявах тази вечер :

                              Реших да правя десерт под френското наименование „Ягодов чийзкейк”!

                              До тук – добре, викам си – колко па толко да е сложно! Гледам рецептата – "купете продукти за хилядаиосемстотин лева" – добре, купих ги. И „форма с откопчаваща се джаджа” купих, за осем и двайсе! И започвам:

                              „Смелете в кухненския робот бисквитите с овесените ядки, след което добавете 12 /дванаЕсе/ лъжици разтопено масло!” Добре! Слагам бисквитите с овесените ядки в робота – меля меля, слагам маслото и те остават абсолютно сухи.. Нищо - викам си - такава е рецептата. Продължаваме! „Вземете изчистените ягоди и ги ПЮРИРАЙТЕ с пасатор..” Пасатор – включен, ягоди – изчистени! 3-2-1-старт! Пляс ягодовото пюре от пасатора право в очите ми! Е, не - викам си, поприкрих тази касапница, случваща се в купата, и ръката ми се обля в ягодово-кървави пръски от „пюрирани работи”. Доообре. Продължавам! „Разбийте крема-сиренето и захарта с миксер.” Няма проблеми! Започвам и част от „крема-сиренето” се озовава от бъркалката на миксера право на абсорбатора! Гасиму! „Смесете ягодовото пюре с летящото крема-сирене.” Готово, бе, тва беше лесноооо! „Накиснете желатина в МАЛКО (колко) вода и го разтопете на водна баня, след което го оставете да изстине и го добавете към сместа”. Дообре! Накиснах, втвърди се, разтопих на водна баня и тъкмо да го добавя „към сместа” и този желатин нек'си се гипсира! Опитах от едната лъжица да го изчегъртам с друга, после от другата с един пръст, после от първата с друг пръст и накрая имах два пръста от две ръце залепнали за две лъжици – за всеки по една! ОМГ! Отначало – „разтопете желатина на водна баня!” ДОБРЕ! Разтопих го! Пак! „Изсипете сместа върху онова с бисквитите и оставете в хладилник за няколко часа, най-добре за цяла нощ.” Избирам за цяла нощ! Кухнята е погром. Желатин имам в косата И в канала на мивката, ягодово пюре – по блузата и дънките! А утре, след като стегне евентуално, ще се наложи да „разбия заквасената сметана с ваниловата захар” …. Прекалено опасно звучи, но аз ще го довърша този чийзкейк или той ще довърши мен!
                              Кръвна група 0+

                              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                                .....Реших да правя десерт под френското наименование „Ягодов чийзкейк”!!

                                Вили, ти си гений на кулинарията!
                                Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 67 потребители онлайн. 0 потребители и 67 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X