Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Виждам купона тече ли тече... А е само на 60 км от мен, мамка му...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Ей как ги рани Таргата само . Да не стане само , аз който го храня после го на на на на ........ За Вива не знам ама колегата да му мисли. Наздраве
      не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
        А на селяните няма,така ли
        Наздраве на другите.
        Митре , сори ....наздраве
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Виждам купона тече ли тече... А е само на 60 км от мен, мамка му...
          Пеша да беше тръгнал сабахлен и теб щеше да те хранят сега!Наздраве!
          HONDA DOMINATOR 650
          ОРЕЛ ASTRA
          РСПБЗН-Приморско

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Бе мани, мани... Тъй ме е яд, че не съм там. Като знам какво е настроението в момента, и как масите са отрупани с пиене и мезета...

            Наздраве.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Айде и аз викам Наздраве....голям банкет беше, такова плюскане падна, с поливка греяна ракийка с джинджифил, и салати зеле, тарама хайвер, сиренце еленско, сланинка, домашна наденица, сьомга, панирани калмари с дресинг, поляти с червено вино.
              Най дъртата в този Бар съм аз......май....родена съм във Варна, дядо ми и баба ми си купиха къщичка в село и отидоха да живеят там, когато бях на 6 години. Още ми мирише на прясно замазана с вар стая и под със фашкии и слама. печката гори, баба ми меси масленица и слага джезвето със кафе на туча......а дядо ми от сутринта ни разказва смехории и ни плаши как ще ни отъркаля в преспите.
              слиза в дама и се връща с току що оагнено агънце да го закърмят че не искало да засуче. После ме обличаха, дядо ме качваше на гърба на коня Одрин, и отивахме да го напоим отсреща на чешмата, после си гледаше останалия добитък и сядахме на масата с дъхавата масленица и компота от череши. и така докато се ожених. Всяка ваканция, зиме и лете там и при тях....Аз пораснах с тях а те остаряха с мен, после дори моите деца гледаха......
              От години живея там, все се каним да продаваме къщата но ни е свидно....старата къща я няма от 30 години, но на мен ми е скъпо това място.
              Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                Кольо, яла съм филия със свинска мас, но поръсена със захар.
                Наздраве!
                Тогава холестерола беше на страната на комунистите...

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Ей къв съм кьорчо, чак сега прочетох назад, че Гриша има имен ден днес.
                  Наздраве за твое здраве Гриша!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                    Ми сподели де
                    Оки, споделям: Като станах на 16, вече бях DJ в Младежкия Дом в Монтана. И животът Ми протече горе-долу така:
                    Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                    -----------------------------------------------
                    Питието определя съзнанието....
                    -----------------------------------------------
                    0887770735

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Бе... Ник ми е приятел, ама все пак ще го кажа, той ще ме разбере, и няма да се сърди.
                      Та-ако аз бях на неговото място щеше да ме е срам да напиша това което той е написал в онази тема. А и не само той, пълно е със смехотворни постове, че и снимки сложили. На негово място щях да си купя пет кубика дърва, и зимуването в къщата е осигурено. В селото не може да няма магазин-да си купи хляб и салам, и като има вече топло-нищо повече не му трябва.
                      Е, може и винце и мезе, па и някоя сговорна кака за споделяне на самотните нощи на село. На сам човек му трябва само една топла стая, онези в темата залитнаха към дограми, парно, па медни тръби, тинтири минтири, клавиатурни специалистори... Палиш печката, наливаш малко винце, и отваряш лаптопа да кажеш наздраве във форума, какво повече му трябва на човек...

                      Наздраве.
                      Абе те всичките тия работи са хубаво нещо ама спокойно може и без тях . Да стоплиш зимата неговата прогимназия си е трудна работа . В нас всички ги тресе грипа аз треснах няколко греяни вина както ме лекуваше баба и бацилите избягаха като германци при Сталинград А наздраве !
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Наздраве

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1390684862515.jpg
Прегледи:1
Размер:74.0 КБ
ID:5556749

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1390684892245.jpg
Прегледи:1
Размер:70.9 КБ
ID:5556750

                        Поздрави на Кольо!
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Езици няма,езицииии!Наздраве!
                          HONDA DOMINATOR 650
                          ОРЕЛ ASTRA
                          РСПБЗН-Приморско

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Бе видех, Гриша имал имен ден та, честито, Гриша и да ти пребъде името!
                            Наздраве!
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                              Май вЕрно плачеш за меката връзка.
                              ........
                              Знам си аз, знам си...
                              Със свещ да ме бЕха търсили, да не са ме намерили. Питай Ива. Цяла лятна ваканция може да разказва прозаични (според мен героични) истории.

                              Наздраве.

                              п.п. Ако утре не си спретна яйце върху вестник... търсете ми ватман.
                              Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Божка, и към теб отправям благодарност!

                                Бъдете живи и здрави! По много сбирки и събори да се срещаме, приятели!
                                Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 57 потребители онлайн. 0 потребители и 57 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X