Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Скрий и меката връзка на прахосмукачката,че..
    Наздраве.
    Нищо не мога,и нищо не знам...

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Ааа, яйце на вестник си е класика, и вкусът му е неповторим.
      Ама за наденицата не разбрах-вестника каква роля играе в печенето? Той като се запали само ще опърли и опуши наденицата, докато за изпичането се иска по-дълга и на по-ниска температура обработка.
      Иначе наденица, нарязана "на гребен" беше най-редовно приготвяна през зимата...

      Наздраве.
      Не знам каква беше ролята на вестника ,ама вкусът беше незабравим, вестникът трябва да е "Работническо дело".Наздраве
      не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
        Скрий и меката връзка на прахосмукачката,че..
        Наздраве.
        Даже не смея да обеля дума, но утре по някое време ще остана сам ииии ...дано не ми се наложи да припкам до Техномаркет...
        Абе, що някой друг не пробва и да сподели, а

        Наздраве!
        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
          Саше туй някъде из Странджа ли е . Наздраве
          На 7 км от Благоевград , няма ток , вода , никой не живее вече в махалата , ходя само на есен като бера дърва. Наздраве Живко
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
            Даже не смея да обеля дума, но утре по някое време ще остана сам ииии ...дано не ми се наложи да припкам до Техномаркет...
            Абе, що някой друг не пробва и да сподели, а

            Наздраве!
            На стъклокерамичен плот не съм пробвала.
            Нямаш ли обикновен котлон в килера?
            Наздраве!
            Suzuki Jimny, 1.3, 2009

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Ееех, в детството...
              В кухнята на село бабичката е запалила прясно боядисаната печка, та мирише на топла боя "Щъркел" леко на пушек, и на онази специфична миризма на разгаряща се печка в студена стая.
              Сънен отивам насила до мивката да се измия със студена вода(къде ти топла на село през 70-те...), и бабичката с усмивка ме пита какво искам за закуска... Питки. Тя си е знаела, че това ще искам де, защото тестото вече е втасало, и след малко се разнася и миризмата на пържено тесто. Печката затопля кухнята все повече, а аз с нетърпение гледам през прозореца валящия сняг, и си мисля каква пързалка ще направим днес на "Боньовия баир" за наш голям кеф, и за двойно по-голям ужас на шофьорите
              В другата стая(в която спяхме) се топлехме с нафтова печка, така, че там романтиката нещо се губи, щото си спомням главно миризмата на нафта. Ама и тя топлеше яко де. Да се чуди човек как без изолация и модерна дограма сме оцелели, хем и двамата с брата са ни гледали от едноседмични бебета в тази къща.

              Айде наздраве, че започнах да ставам досаден.
              И аз така има няма от първия месец както съм се родил та докато завърших шести клас . Три печки в къщата горяха непрекъснато 7-8 тона чукуровски въглища и поне 3-4 кубика дърва на сезон . Тоалетната в другия край на двора . Вода на чешмата да ама не всеки ден мивка от поцинкована ламарина с едно като бозаджийско кранче и с кофата от бунара . Да се чудиш как сме оцелели Та за това като чета темата за къщата на Ник някак си проблемите му ми се виждат абстрактни . А наздраве !
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Де сте бе? Айде таргата и багерката са в Разград(малиий, като знам какъв купон ги очаква...), ама другите?

                Айде, вече на ракийца с кисело зеле и сланинка. Нека да ми е зле...

                Саше, готин диалект.

                Пуа снег..........
                Добре си ти!!!Сняг щом има,тук нищо не вали!Наздраве с биричка и луканче!


                П.п Две секунди след като написах поста и заваля като из ведро
                HONDA DOMINATOR 650
                ОРЕЛ ASTRA
                РСПБЗН-Приморско

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                  Казвала съм ви, че моите родители са от Ловешко.

                  [ATTACH=CONFIG]674365[/ATTACH]
                  Кое село е ако не е тайна?Пък като си идваш врътни една шайба да пием по кафе.

                  Наздраве!
                  0осем9осем7шест0осем7едно
                  Миро

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение

                    А за печката сте прави. Съвсем друг вид топлина е. Моята къщурка е до гората. Много обичам печката да ми боботи зад гърба, а аз да седя до прозореца и да гледам как вали сняг.
                    Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                    Привет и от мен!

                    Вив, весело изкарване!

                    Дани, хубава гледка

                    Наздраве!
                    Дааааа,мястото и къщурката са страхотни,браво!

                    Наздраве!
                    HONDA DOMINATOR 650
                    ОРЕЛ ASTRA
                    РСПБЗН-Приморско

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Айде, понапълни се. Само не мога да разбера-що чакате да ви подкарам със сопата, че да речете наздраве

                      Наздраве.
                      Само да не е кожената!

                      Наздраве!
                      HONDA DOMINATOR 650
                      ОРЕЛ ASTRA
                      РСПБЗН-Приморско

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                        Да се чудиш как сме оцелели Та за това като чета темата за къщата на Ник някак си проблемите му ми се виждат абстрактни
                        Бе... Ник ми е приятел, ама все пак ще го кажа, той ще ме разбере, и няма да се сърди.
                        Та-ако аз бях на неговото място щеше да ме е срам да напиша това което той е написал в онази тема. А и не само той, пълно е със смехотворни постове, че и снимки сложили. На негово място щях да си купя пет кубика дърва, и зимуването в къщата е осигурено. В селото не може да няма магазин-да си купи хляб и салам, и като има вече топло-нищо повече не му трябва.
                        Е, може и винце и мезе, па и някоя сговорна кака за споделяне на самотните нощи на село. На сам човек му трябва само една топла стая, онези в темата залитнаха към дограми, парно, па медни тръби, тинтири минтири, клавиатурни специалистори... Палиш печката, наливаш малко винце, и отваряш лаптопа да кажеш наздраве във форума, какво повече му трябва на човек...

                        Наздраве.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                          И гьозльоми и наденица увита с вестник хваната с дилафа и пъхната директно в печката мммммммммммммм , чакай че се окапах . Наздраве
                          Това и дядо ми го правеше,с домашното луканче,първо леко го нацепваше с ножа прас на дилафа и у печката!


                          Наздраве!
                          HONDA DOMINATOR 650
                          ОРЕЛ ASTRA
                          РСПБЗН-Приморско

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                            Добре си ти!!!Сняг щом има,тук нищо не вали!
                            Тука пък почти спря. Има вяла бяла покривка, ама е много слаба. Обаче отдолу замръзна(както валеше дъжд и изведнъж застудя), и сега гледам такситата как се спускат на втора, вместо да летят със 70... А улицата ми е почти равна.
                            Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                            Само да не е кожената!
                            Не е бе. То си има кои да гоня с нея

                            Наздраве на всички.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                              На стъклокерамичен плот не съм пробвала.
                              Нямаш ли обикновен котлон в килера?
                              Наздраве!
                              Не, нямам!
                              Не ме притеснява плота, а пожара който неминуемо ще настъпи... и кой ще духа като съм сам
                              Размечтах се до степен, че утре паля скарата и мятам яйцето отгоре, пък да видим

                              Наздраве!
                              Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                [

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение

                                Не е бе. То си има кои да гоня с нея

                                Наздраве на всички.
                                То има,ама да ли бягат?Че понякога и любовната игрЪ е важна!Наздраве!
                                HONDA DOMINATOR 650
                                ОРЕЛ ASTRA
                                РСПБЗН-Приморско

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 75 потребители онлайн. 0 потребители и 75 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X