Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
    Аз, адаш ли Съм, или дама.....
    Ае............
    Ти си закъснял......за наздравицата , за това - наздраве специално за теб.
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Айде наздраве.
      Нищо не мога,и нищо не знам...

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
        Коле, недей бре леля, не ми променяй доброто мнение за твоите съвременни разбирания Не може да мразиш чалга, а да казваш на фризьорите(коафьорите) бръснари...
        Лельо, това е същото както сега е модерно на мангалите да им викат ромове, и на директорите-мениджъри.

        Със Снежанка пийваме ракия...
        Наздраве.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Добър вечер братлета!
          Четвърти ден съм трезвен, без нощ в бара, но и доста работа свърших в фермичката, за сметка на многото пропуснати бири назад.
          Няма ядове, щото днес на връщане към апартамента, набарах случайна промоция в кварталното СБА или Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF2995.jpg
Прегледи:1
Размер:154.6 КБ
ID:5556464
          Супер мека бира, без да блъска на спирт и леко влиза, утре на излизане ще споделя пак
          Наздраве с тенънтс!.......никога няма да набарам пълното щастие...... Прибрах се с сърми и праз от село ,но забравих да си напълня винце.....Наздраве братлета!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Шотландска,а?
            Наздраве Тихич.
            Нищо не мога,и нищо не знам...

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
              Добър вечер братлета!
              Четвърти ден съм трезвен, без нощ в бара, но и доста работа свърших в фермичката, за сметка на многото пропуснати бири назад.
              Няма ядове, щото днес на връщане към апартамента, набарах случайна промоция в кварталното СБА или [ATTACH=CONFIG]674040[/ATTACH]
              Супер мека бира, без да блъска на спирт и леко влиза, утре на излизане ще споделя пак
              Наздраве с тенънтс!.......никога няма да набарам пълното щастие...... Прибрах се с сърми и праз от село ,но забравих да си напълня винце.....Наздраве братлета!
              Кажи цена и % алкохол да я търся по нашите вериги....наздраве
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
                Шотландска,а?
                Наздраве Тихич.
                Мани голям майтап, питам продавачката: От къде я набарахте тая бира за 69 стотинки кутийката? И две баби на опашката: Къде е тая евтина бира, ще купя за дядото две......Отиде прИмоцията в пенсионерския бар....и те са хора ,или утре и ние пенсионери.
                Наздраве с бира!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                  Мани голям майтап !
                  Майтап,майтап ама

                  Тоя отпечатък от твоята глава ли е?
                  Нищо не мога,и нищо не знам...

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                    Кажи цена и % алкохол да я търся по нашите вериги....наздраве
                    69 стинки Саше, с 5% алкохол само в СБА. Да казвам ли как я пробвах?Само на ухо или...: купих си една каменица кутийка и тенънтс и излязох на вън по тъмно, опънах от каменицата и ми се прииска сальодка, опънах от шотландската и се върнах обратно с 24 бири на касата, колкото мога да нося.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Абе извратен свят.
                      Щом може да се продава хубава бира по 70 стотинки, защо не се продава масово на тази цена, а се налага да има "примоции".
                      Знам защо де, рекламата е стара курва, и всичките и номера са ми ясни, ама и света върви на чорчук...

                      Айде наздраве.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                        Наздраве адаш , дами ...днес ще пропусна бирката и направо на ракийка.
                        И аз тъй,наздраве с ракийка,след снощния запой,Дида имаше рожден ден.Ае наздраве!

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        ..... викат ромове,
                        Ти пак ги обиждаш бре,те са "интегрирани" роми!Ехееее... колко милиона са похарчени по тях!

                        Наздраве!
                        HONDA DOMINATOR 650
                        ОРЕЛ ASTRA
                        РСПБЗН-Приморско

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Все същите мангали са си, както и бръснарите са си все такива. Само дето сега все повече бръснари подстригват и баят на женски глави, че там печалбата е по-голяма.
                          И в двете групи силно е застъпено едно сексуално явление, сещаш се...

                          Вече на червено, наздраве.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Все същите мангали са си, както и бръснарите са си все такива. Само дето сега все повече бръснари подстригват и баят на женски глави, че там печалбата е по-голяма.
                            И в двете групи силно е застъпено едно сексуално явление, сещаш се...

                            Вече на червено, наздраве.
                            Те женските глави от рождение са им баяни за тези неща,а бре заваля ли сняг при вас?

                            То всъщност ако всеки каже какво е времето при него,ще получим една точно прогноза за странатаТук е мъгливо и ръми едно ситно,ситно!


                            Наздраве!
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Коле, снощи си замълчах ,но ако твоята булка иска фризура, прически (не мога да се оправя с това хейр стайлист) или оцветяване, сте ми добре дошли на гости.
                              Хем ще хапнем и почерпим, докато се мотат с моята.
                              Жената е професионален стилист с години практика и 3 години апрентисшип.
                              Моя дерт е обратен на твоя братле, давам й пари да ходи по салони, но с нейния професионален опит, само като види етикета им на работа и се отказва да седне на стола.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Тука с ОРЕЛА ще мина бре!Наздраве багеристи,вие можете ли така?
                                HONDA DOMINATOR 650
                                ОРЕЛ ASTRA
                                РСПБЗН-Приморско

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 61 потребители онлайн. 0 потребители и 61 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X