Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Защо всички качват снимки у педерейса, не знам! Нямя да се регна, за да ги видя, та ако ще снимка да не видя....
    Наздраве!
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      След като вече имам възможност да пиша, искам да ви благодаря на всички, за всички персонални наздравици които ми казахте за този един месец.
      Разговорихме се с доста баруващи, де по телефона, де по скайп, де наживо, и всички изпълниха заръката ми да кажат наздраве от мен.

      Понеже във форума не се толерира инакомислието, и защитаването на собственото мнение-ще пиша най-вече в бара, и максимално ще огранича изявите си в другата част от форума.
      Дано и тук да не стане невъзможно да си пишем, че май заради дразненето на някои личности беше закрит първия бар. Който стигна 3000 страници, та се наложи да отваряме втори и трети. Ма както и да е, то бола като рови-хвърлял на гърба си.

      Наздраве, и да ни е весело, който се възприема много сериозно ще умре от рак

      На червено винце и петроханче.
      Още веднъж наздраве.
      Къде одиш бре Танасе?

      Кольоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо, наздраве!
      Наздраве и на всичкото останало бар!
      Р.П.(RFF) 0898677590
      Пътна помощ
      ДЕНОНОЩНО

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Brazer Преглед на мнение
        Наздраве на всички. Благодаря за жеста. Пия и за ваше здраве. Наздраве!
        Ха наздраве бре!
        Жив и здрав да си!
        Р.П.(RFF) 0898677590
        Пътна помощ
        ДЕНОНОЩНО

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Бау!

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:27102013828.jpg
Прегледи:1
Размер:74.4 КБ
ID:5530774

          Наздраве!
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Ау...
            Нищо не мога,и нищо не знам...

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Бахта у вампира...
              Наздраве!
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                Защо всички качват снимки у педерейса, не знам! Нямя да се регна, за да ги видя, та ако ще снимка да не видя....
                Наздраве!
                Цял свят са такова у"таковата",сал ти са драпаш...
                Наздраве.
                Нищо не мога,и нищо не знам...

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Бал съм га!
                  Наздраве!
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                    Бахта у вампира...
                    ...
                    А дано, ама надали.

                    Наздраве!
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                      Бау!

                      [ATTACH=CONFIG]642942[/ATTACH]

                      Наздраве!
                      ДЗЯК!

                      Наздраве!
                      Р.П.(RFF) 0898677590
                      Пътна помощ
                      ДЕНОНОЩНО

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                        Бал съм га!
                        Наздраве!
                        И аз. Наздраве.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Кольо минал като на сън състезанието в Разград:

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1383700_619648071409875_1848007451_n.jpg
Прегледи:1
Размер:128.1 КБ
ID:5530800

                          Наздраве, де ми е метлата?!
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                            Кольо бре, я раздуй ква я свърши на траяла?? Мноно бедно от към снимки и инфо.
                            На това състезание разичитах главно на лебедката, нали е яка-ще ме извади от всяка ситуация...
                            Да, ама не, мамка му. Още на първото и ползване(а уж ревизирана, сменена втулка-която го играе лагер, гресирана доволно с графитна грес, изпробвана, и всичко както трябва)-спря да се върти червяка. Затегна, леко помръдва напред-назад, ама само с няколко градуса, има някакво дяволче вътре, ще го търся къде е.
                            Вследствие на липсата на лебедка-тракторите ме вадиха от по-гадните местенца, а всяко вадене е минус 60 точки. Не е малко, ама ако мина цялото трасе си заслужава да рискувам няколко трактора.
                            На финала пресичаме рекичка, като имаме два пътя-лесен, и труден, за който поучаваме плюс още 100 точки ако минем оттам. И понеже съм лаком-тръгнах от гадното излизане, не можах да изляза от първия път, то и въжето на лебедката(насъбрано в краката на навигатора) се омота покрай дясната гума, и докато го оправим-надвиших
                            контролното време с 40 секунди, та вместо да взема сигурни 300 точки-полакомих се за 400, и се окъках. Това вчера.
                            Днес още на старта забелязах едно щракане отзад, ама нямаше за кога да го търся, и си викам, че ако има проблем-той ще се появи. Амиии-появи се-скъсана задна поуоска. На равното върви на 4х2, ама като влязох на гумите(много гадно нещо за каране са гуми)-не можех да мръдна нито напред, нито назад.
                            Трактора ме извади, и се отказах да се бия по-нататък.
                            После се сетих, че ако карам постоянно с включен блокаж отзад ще съм 4х3, и имам шанс да покарам още на другите зони, и да взема още някоя точка. Пробвах се на едната зона, но не се получава. На леките препятствия долу-горе върви, ама на гадните не става. Когато задното колело което има задвижване се окаже без сцепление-става така, че съм все едно само на преден мост(като един зелен голф), и не се получава излизането.
                            И се отказах от по-нататъшна борба, че искам да карам след месец на тукашното състезание, и по-натам бях само зрител.

                            Ама какви трапове имаше изкопани за екстремния клас, и как сериозниците успяваха да излязат от тях...
                            Имам си собствен лаф-траяла е еманацията на офроуда.

                            А рали рейда(крос кънтри, или както там му викат) е най-леката му форма. Може да се искат сериозни качества на пилот и навигатор, сериозна машина, но е далечно разклонение на офроуда.

                            Извинявам се за дългия пост, и наздраве.
                            Последно редактирано от Кольо; 27-10-13, 21:30.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Забравих да кажа, че първия ден се отъркалях, и останах на таван. Също като бръмбар който е сложен на гръб, мърда с крачката... Нейсе, изправиха ме, после правих димна завеса из лагера, ама двигателя си върви, та няма никакви грижи покрай него.
                              Отделно е теста на клетката-не помръдна, и е голям кеф да се търкаляш вътре, и да знаеш, че си защитен и няма ламарините да те смачкат.

                              Пак наздраве.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Диване!
                                Наздраве!
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 64 потребители онлайн. 0 потребители и 64 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X