Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
    Наздраве, Тишо За кратко се видяхме, но пък качествено.



    Е, аз к'во мучане му ударих снощи, че чак стреснах Теди.

    п.п. Ей такова ми е едно, малко гадничко...

    Наздраве!
    Вие се радвайте, че не докараха мат'ряла и бях забравил "Гатера" в Балчик, че ква дъскорезница щях да ви спретна - малиййй!
    Наздраве!
    Р.П.(RFF) 0898677590
    Пътна помощ
    ДЕНОНОЩНО

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
      Наборе ще прескоча някой ден да ги взема и таман ще се видим и по една бира ще ударим
      Наздраве на всички!
      Няма проблем, само се обади, да не съм някъде с пътната помощ!
      Наздраве бре "Свинье"!
      Р.П.(RFF) 0898677590
      Пътна помощ
      ДЕНОНОЩНО

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        [QUOTE=Гриша;2280484]Наздраве, Тишо За кратко се видяхме, но пък качествено.
        Гриша, аз хванах секунди от тоя нон стоп моабет и още си ям калтърмите, че нямаше как да остана.
        Вече втори ден като си спомня и ми е кеф, еле пък с двата таралежа, но ти така е не довърши случката.

        Наздраве!
        п.п. на втора бира само и окепазих цитата

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Бе вие тестикул (по джедайски) си правите с моите дваесе км у час, ама аз вЕрно!!! Това щото не ми се чакаше на опашките по бензиностанциите в Бургас, та така тръгнах само с 30-те литра, които си бяха в резервоара. Викам си ще изкарам до Лукойл-а на Стара Загора... К'ъв Лукойл, к'ви пет лева, к'ва Стара Загора!!! Тая бензиностанция е преди Пловдив, бе пич. А, чесай се сега по мързеливата кратуна, карай на изпарения и се моли на всички богове, че Стойкова е заела позиция за оширо-маваши.

          Наздраве!
          Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
            ....
            Вече втори ден като си спомня и ми е кеф, еле пък с двата таралежа, но ти така е не довърши случката.
            Войната на таралежите гледал ли си го? Е нЕма нищо общо
            Компресирано: Два таралежа ма фърлия на има-нЕма... дваесе метра и се спрЕх у корените на едно дръво по дирник. А тия двамата си тръгнаха доволни и сигурно ще влязат в таралежената книга "Гинес", като единствените успели да метнат човек на..., абе знаете на колко метра.

            Наздраве
            Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
              Бе вие тестикул (по джедайски) си правите с моите дваесе км у час, ама аз вЕрно!!! Това щото не ми се чакаше на опашките по бензиностанциите в Бургас, та така тръгнах само с 30-те литра, които си бяха в резервоара. Викам си ще изкарам до Лукойл-а на Стара Загора... К'ъв Лукойл, к'ви пет лева, к'ва Стара Загора!!! Тая бензиностанция е преди Пловдив, бе пич. А, чесай се сега по мързеливата кратуна, карай на изпарения и се моли на всички богове, че Стойкова е заела позиция за оширо-маваши.

              Наздраве!
              Казах и аз на Ивето, да не говори много-много ами така наопаки("Циганската") да ти отвърти един, ама не слуша!
              Наздраве!
              Р.П.(RFF) 0898677590
              Пътна помощ
              ДЕНОНОЩНО

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Аз компенсирах мотаенето през подбалканския, като направих ластик на 18 километровото задръстване на околовръстното, минавайки през Искъро. И хванах малко уклей - по половин кило в двете брони и кило и Дваесе в спирачните апарати.

                Наздраве!
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Гриша, ще ми липсваш, бро! Да сте живи и здрави цялото семейство, и малкия да командори, шот ме кефи!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                    Войната на таралежите гледал ли си го? Е нЕма нищо общо
                    Компресирано: Два таралежа ма фърлия на има-нЕма... дваесе метра и се спрЕх у корените на едно дръво по дирник. А тия двамата си тръгнаха доволни и сигурно ще влязат в таралежената книга "Гинес", като единствените успели да метнат човек на..., абе знаете на колко метра.

                    Наздраве
                    Не знам за рекорди ама като влязохте с Колето в колата такъв лъх на джибри вдишах, че вече бях на 0.50 промила

                    Наздраве!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Наздраве банда!
                      Еееей, малко ни беше на събора, наистина, искаме и можехме още...
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Тишо, туй не са никакви рекорди. Все пак Гриша може да убие двама ловци с един заек, а Кольо може да преплува Ламанша, гребейки с клепачи!

                        А Тарга пие от чешмата на екс!

                        Наздраве!
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Аре бе, изтрезняхте ли? А наздраве!
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                            Аре бе, изтрезняхте ли?
                            Нцъ.

                            Наздраве!

                            Я тука гле'йте на 5мин и 37 сек. к'о ста'а:

                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Виве и ти вярвам имаш открита дарба.
                              Съжалявам, че закъснях и не се запознахме и не си казахме живо наздраве.
                              Наздраве!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Аз, Тишо, съм "Шести номер", за добро или зло.

                                Наздраве!
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 65 потребители онлайн. 0 потребители и 65 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X