Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
    Хамъре, попаднах на много сагодна бирица 4%.
    Ае, наздраве!
    Саше на драго гърло ще я пробвам. Еле пък ,ако има как да ми я докарат до нивата. Повярвай ми откачам от скука на оран. Броя враните и гларусите и си правя клипчета и снимки. Как се казва бирата?Наздраве!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Абе, гледам на музика го докарваш орането.
      Наздраве!
      Бирата е някакво Балканско.
      Наздраве на който пие!
      Аз се потапям след малко.
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
        Абе, гледам на музика го докарваш орането.
        Наздраве!
        Бирата е някакво Балканско.
        Наздраве на който пие!
        Аз се потапям след малко.
        Не знам как ще е оранта с бира?Баси на дърти години пак прослушах Мейдъните. Е сега отварям последната бира и ще я изпия за здравето на Таргата. Наздраве!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Наздраве.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Добре! Наздраве!
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Вече е добро утро
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Айде ставайте, стига сте се излежавали.

                Добро утро с кафенце.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  А добро утро!
                  HONDA DOMINATOR 650
                  ОРЕЛ ASTRA
                  РСПБЗН-Приморско

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Добро утро.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Ха добро утро и от мен!
                      Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Добрутро!
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Ей, вчера вечер наблюдавах нещо от терасата (гледа към Панчарево)... между 21.30 и 22.00 часа .... нещо изстрелваха.
                          Ясно се виждаха светлини, как тръгват от земята, и се издигат към небето. Светлините не мигаха, бяха постоянни.
                          Мястото като чели беше Герман. Излитаха на равни интервали време, както и еднакво отдалечени една от друга спрямо мястото си.
                          Единственото за което се сещам, евентуално да са били, са балоните, но се издигаха прекалено бързо за балони и прекалено бавно за ракети, фойерверки ....
                          Дали някой нещо е чул или пък видял?
                          Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
                            Ей, вчера вечер наблюдавах нещо от терасата (гледа към Панчарево)... между 21.30 и 22.00 часа .... нещо изстрелваха.
                            Ясно се виждаха светлини, как тръгват от земята, и се издигат към небето. Светлините не мигаха, бяха постоянни.
                            Мястото като чели беше Герман. Излитаха на равни интервали време, както и еднакво отдалечени една от друга спрямо мястото си.
                            Единственото за което се сещам, евентуално да са били, са балоните, но се издигаха прекалено бързо за балони и прекалено бавно за ракети, фойерверки ....
                            Дали някой нещо е чул или пък видял?
                            Еротичните мисли ма Вивето ще да са били. Чувам че се изстрелвали направо в космоса.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                              Еротичните мисли ма Вивето ще да са били. Чувам че се изстрелвали направо в космоса.


                              Не си схванал, те изстрелват в космоса обекта на тези еротични мисли, ама като гледам няма отсъстващи. Значи не съм виновна аз за среднощното светлинно шоу в района.
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                                ......
                                Не си схванал, те изстрелват в космоса обекта на тези еротични мисли, ама като гледам няма отсъстващи. Значи не съм виновна аз за среднощното светлинно шоу в района.

                                Пу-пу-пу ... да си плюя в пазвата! Да не съм обекта, че .... Жипката трябва да става Марсоход.

                                Наздраве с леден Хайнекен!
                                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 67 потребители онлайн. 0 потребители и 67 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X