Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

    Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
    Аз съм до тук. Липсва ми необходимото медицинско образование за да продължа спора.
    Ха! Подобен отговор получавах от учителката ми по вероучение когато и задавах елементарен логичен въпрос от сорта на:
    Каква е файдата от молитвите, при положение че съществува Божия план и Господ няма да сяда да си го променя за всеки по отделно.

    А ако се заяждах, щях да кажа, може и без "медицинско".

    Но, това не е спор, и като се опитвам да дискредитирам лично теб, не ставам по прав и не оборвам никой от аргументите ти.

    Та ако всичко е в полза на народа и всяко правителство се грижи за собствения си, не се хаби да обеждаваш мене а семействата на опитните мишки в окопите:


    Моето становище е че никога нищо не е било в полза на плебеите, и никога няма и да бъде, и мога да си защитя мнението с много доказани аргументи.

    А ако се засечеме по гората ще черпа бира че много ги мразя чатовете и форумите, не върви комуникацията.

    П.П. А какъв е тоя банер с книгата за края на света ? Да не девалвира долара след някой друг месец..

    Коментар


    • #17
      От: Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

      Както вече споменах - към форума за момента няма психиатричен отдел, и не мога да се нагърбя с откриването на такъв. Съжалявам, чувствам се неловко край хора с изкривена призма, просто не мисля че излъчваме на еднакви честоти. Ако коментарите ти към доводите ми по-горе в темата са "А ти знаеш ли че" + тюб клипче на нова тема - просто не знам как да продължа. Явно няма смисъл.

      PS: Ето ти едно бонусче. Съжалявам - отново става въпрос за откъс от сериозна книга, а не от нощна тюб полюция. Предварително моля да ме извиниш

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:boeing777.jpg
Прегледи:1
Размер:185.9 КБ
ID:5266449


      PSS Чакам да ми кажеш "Е какво, една грешка в копи пейст", и получаваш в бонус схема на оня с лейката отзад, и, допълнителен бонус - повечето снимки които тепърва ще изровиш по психопатските сайтчета чудейки се с какво да ми отговориш за оцеляването на любимата си chemtrail тема. Порадвай и се докато я има, преди да изчезне като спам по спам тема
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #18
        От: Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

        Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
        ...
        Питам щото не се вижда ни корпус, ни криле, опашка, двигатели, колесари, тела или багаж.

        ...

        Не искам да се излагам с версии от смешни конспираторски сайтове, кажи какво трябва да кажа на детето, утре други ден ще проговори, ще почне да пита.

        Поздрави
        Разкажи му за Дядо Коледа, Снежанка, Елфи, Гоблини и др.... И му кажи да не пита много, че бързо ще остарее...
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #19
          От: Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

          Е, вече му казах да иде в библиотеката, и да прочете какво е йоносфера. Не ще. Иска аз да чета какво са казали по въпроса ПешО и КирЕ. Хубаво, ама аз вече знам че тяхното виждане по въпроса е безсъдържателно. Той не ще да провери моето.
          Остава верно да пускаме психиатричен подфорум.
          60% от космическите стартове на човечеството, са свързани с изследването именно на йоносферата. До вчера бях някаква част от това. Авторите на горните глупости, по бегли спомени, не са част от онази колегия.
          Във всеки самолет, има части, които отблизо изглеждат даже по-странно за невежите, от снимките на някоя рядка антена или пружина. Но не си позволявам да пускам сензационни патици, само защото повечето хора не са виждали такова. Това е еднозначно долнопробна злоупотреба. Иначе спокойно мога да се обявя за извънземен, и всяка тупоумна журналистка, която влезе вкъщи, и пред бесилката ще се кълне че съм - сама е видяла. Ще покаже и снимки, истински.
          А че това са най-обикновенни предмети в някакви професионални среди, няма да проумее никога.
          Просто някой на стената лепи плакат на Бритни Спиърс, друг - Менделеевата таблица. Излезлият от едната стая, вижда в другата Чудо. В единия случай това е проява на невежество. Та сигурно е време някой администратор, да се погрижи за прекратяването на разпространението му. Демокрацията е едно, агресивната глупост - друго.

          Коментар


          • #20
            От: Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

            Jam, разбира се, че има проект HARP- аз самият участвам в разработката му. Добре е, че споделяш открито за нещата, които те вълнуват.
            Настани се удобно, отпусни се...Така...Нека започнем отначало. Разкажи ми за детството си...
            There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
            No wahalla.

            Коментар


            • #21
              От: Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

              Винаги съм се очудвал на хората забавляващи се да ритат настървено падналия...е Вие си знаете сигурно.

              Коментар


              • #22
                От: Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

                Когато падналия е представител на интелекта на 99% от населението, и лишава от правото даже на последна мисъл, освен на последна цигара останалите, то аз като представител на единия процент, може би имам право на това.
                Най-калпавия хирург е милостивият. Понякога хората нямат право на милост, иначе живота няма да възкръсне. Аз не искам блатото да залее съвсем всичко.

                http://video.mail.ru/bk/fominix/75/54.html

                Утре ще се върне откъдето е дошъл, ще се оплаче от мене. Все някой ще дойде да погледне що за изверги върлуват тука. Може някой и да изтрезнее.
                Все ще е полза.
                Последно редактирано от Стефан; 07-04-11, 00:50.

                Коментар


                • #23
                  От: Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

                  Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                  Винаги съм се очудвал на хората забавляващи се да ритат настървено падналия...
                  Че той паднал ли е ? Кога ?
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • #24
                    От: Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

                    Вероятно в четвърти клас. Май тогава започват да разправят нещо като физика, а той не е искал да го чете.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

                      Малко да внесем яснота в "разговора".
                      Това, което се случва е, че има едни люде, дето са решили да възхвалят всеможещите американци и да внушат на цялото българско (и не само) човечество, че Американците могат да затрият всяка држава, само ако решат. Както знаем, всички тези теории са свързани и с Евреите, които управляват света и най-вече Америка. Цялото това, подкрепено с клипчета и най-вече клипчета от обичаният от всички сайт "юТъп.ком".
                      Там всичко е подкрепено с "доказателства" и мнения на "експерти". Няма нито един калкулатор, (щото маетматиката такова ... тя от тоя евреин Питагор и после тия дето печелят от производството на зомбиращите машинки - калкулаторите...) но за сметка на това има снимки на пържена риба, която американците са изпържили с 200 мегавата (в слчая няма значение дали са мегавати или мегабарели, най-добре гига или тера...метри да речем или нещо си ... важно е да има мега) от другия край на света. Е, винаги го има и момента, че те комунистите в Русия отдавна са го измислили (пак за който не е разбрал, комунистите са евреи, но по-хуманни). Естествено има още много теми тип "махнала Василиса прекрасна и от ръкава и излетели лебеди", но всичките са все в тоя дух. Естествено всичко това е добре рекламирано, защото продава. Продава страшно много стоки и ... продава причини за харч на още много пари.
                      Има и едни други люде, който са решили, че не е редно да се разпространяват тези бози тук и пишат що годе разумни доводи от рода на "дайте да сметнем, виж, прочети там, внимавай, лъжат те за невъзможни глупости, погледни по-сериозните информационни източници по темата, погледни поне още един източник, недей толкова агресивно да насаждаш глупостиливи семена навред...". След упоритото скачане от лебед в лебед, на тези последните люде им идва горница липсата на смисловосвързан отговор от отсрещната страна и логично започват да влизат шеговито в тона им.

                      П.П. До тук правилно ли съм разбрал или нещо ми е убягнало???
                      Последно редактирано от upi; 07-04-11, 01:27.
                      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                      0888 315 794
                      LZ1UPI
                      A1 (Rh+)

                      Коментар


                      • #26
                        От: Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

                        Да, приблизително.
                        Освен мумията на Ленин, трябва да се разстреля и цялото Политбюро.
                        Страх ме е да не ме осъдят в Хага за геноцид на дебили. Иначе бих препоръчал зелените да бъдат затворени на континент, където да живеят само по зелените си правила, а тесловите последователи - на съседния, при същите условия.
                        После писмено да обяснят с не повече от 20 думи откъде и защо внасят енергия.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

                          Аиде сега и Тесла да го обявим за "зелен" и ... ето ти ги интригите за пристигащите извънземни, повикани от марсианеца (зеленото човече) Тесла чрез сигнали тип тунгуския "феномен" и телеграф-подобната система ХААРП, която праща земетръсен морз на трите кораба, пристигащи от космоса.
                          П.П. Който не вярва на горното, може да ги види на картата на космоса ...
                          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                          0888 315 794
                          LZ1UPI
                          A1 (Rh+)

                          Коментар


                          • #28
                            От: Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

                            Съвсем заприлича на американски филм, особено това с процентите.
                            Да спасим целокупното човечество.
                            А си има български по темата: От нищо, нещо...
                            Просто като се аргументирате, без лични нападки...не е толкова трудно.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

                              Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                              Просто като се аргументирате, без лични нападки...не е толкова трудно.
                              To aргументите ги има, ама не са филмирани и няма анимационни по тях - трябва да се чете . Дори в тази тема е написано ясно и разбираемо, какво и колко. Освен това, всеки си има елка и може да проследи мощността на собствената си микроволнова. Прочита мощността на ХАРПията, вади, смята и вижда клоко точно олимпийски басейна с вода може да кипне това чудо, ако ги грее в изолирана среда за 1 час. Сега ако събере мощността на всички атомни централи на щатите и ги включи към харпията ... и ако грее час, надали ще може да пригоди панчаревското езеро за къпане, камоли да катурне Китаи или Япония.
                              Хаде сега да умножим по коефициента Нагажданов (Кн) и по квадратичния синус на глупостта и пак не можем да го докараме до нужните числа. Е, ако Кн е няколко тераома на гигаметър метър в милисекунда ... може и да се получи нещо интересно, ама пак надали ще устройва аргументите.
                              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                              0888 315 794
                              LZ1UPI
                              A1 (Rh+)

                              Коментар


                              • #30
                                От: Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

                                Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                                To aргументите ги има, ама не са филмирани и няма анимационни по тях - трябва да се чете . Дори в тази тема е написано ясно и разбираемо, какво и колко. Освен това, всеки си има елка и може да проследи мощността на собствената си микроволнова. Прочита мощността на ХАРПията, вади, смята и вижда клоко точно олимпийски басейна с вода може да кипне това чудо, ако ги грее в изолирана среда за 1 час. Сега ако събере мощността на всички атомни централи на щатите и ги включи към харпията ... и ако грее час, надали ще може да пригоди панчаревското езеро за къпане, камоли да катурне Китаи или Япония.
                                Хаде сега да умножим по коефициента Нагажданов (Кн) и по квадратичния синус на глупостта и пак не можем да го докараме до нужните числа. Е, ако Кн е няколко тераома на гигаметър метър в милисекунда ... може и да се получи нещо интересно, ама пак надали ще устройва аргументите.
                                Не ме разбираш за какво говоря, карай...сигурно причината е в мен.
                                Жокер: Изобщо ме няма в списъка на подръжниците на Йоносферното оръжие и HAARP.
                                Да може да се чете, може и да се мисли, но е по-желание...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X