Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Потребителски статистики за Портала

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Потребителски статистики за Портала: 04/2007-04/2008г.

    Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
    Ако беше така, щеше да се актуализира и статистиката, а тя не е... Нещо си се объркал..
    Яро, съжалавям, че не пуснах еди шот тук. Имам очи, гледам и проверявам по два пъти преди да пиша цифри. точно така си беше и цифрата беше точно тази, вчера около 9 вечерта.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #17
      До: Потребителски статистики за Портала: 04/2007-04/2008г.

      Най-много потребители едновременно 1,246, 27-01-09 в 20:55.
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #18
        До: Потребителски статистики за Портала: 04/2007-04/2008г.

        Току що станахме 50 000 регистрирани участници тук и това е една доста кръгла цифра. Но само 13 000 от тях са били активни последните два месеца.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #19
          До: Потребителски статистики за Портала: 04/2007-04/2008г.

          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
          Току що станахме 50 000 регистрирани участници тук и това е една доста кръгла цифра. Но само 13 000 от тях са били активни последните два месеца.
          За един ден още 140 нови,вече сме 50 145. Темпа с който растем е доста сериозени мен малко ме стряска дори.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #20
            До: Потребителски статистики за Портала: 04/2007-04/2008г.

            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
            За един ден още 140 нови,вече сме 50 145. Темпа с който растем е доста сериозени мен малко ме стряска дори.
            Стряскащо е че повечето нови участници се регистрират само за да пускат обяви (за съжаление).
            ТЛК 80 4,2ТД-95г

            Коментар


            • #21
              До: Потребителски статистики за Портала: 04/2007-04/2008г.

              Първоначално публикуван от Красимир Начев Преглед на мнение
              Стряскащо е че повечето нови участници се регистрират само за да пускат обяви (за съжаление).
              Няма лошо, освен за модераторите в съответните раздели. Като стана дума, и аз преди време попаднах случайно тук, но ми хареса и останах. И с един процент от новите да се случи същото - все е от полза. 13000 активни в последните 2 месеца си е сериозна цифра, както и да го погледнем.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #22
                До: Потребителски статистики за Портала: 04/2007-04/2008г.

                Първоначално публикуван от Красимир Начев Преглед на мнение
                Стряскащо е че повечето нови участници се регистрират само за да пускат обяви (за съжаление).
                Малко от малко и това са го измислили Модераторите. Ограничено е пускането на обяви в раздел Продава от Младши участници.

                Коментар


                • #23
                  До: Потребителски статистики за Портала: 04/2007-04/2008г.

                  За по-малко от 6 месеца 12 000 регистрирани потребителя.Активните си остават пак 13 000.

                  Тези всички 62 000 регистрирани потребители оказват ли някакво влияние на сърварите?Предполагам с много от регистрациите не е влизано от години или системата си има филтри и трие неизползваните регистрации след определн срок време.Натоварват ли го по един или друг начин или натоварването идва от много потребители едновременно във форума?Рекорда е 1,826 от 10-03-09 в 22:01.Почти цяла година не е победен.

                  Важното поне за мен в случая е обаче, че качеството на форума от към организация се е подобрило доста от тогава.От към информация също, макар че може би на места има нужда от повече модерация.
                  Иван Маринов
                  Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                  ЕНДУРО ВАРНА

                  Коментар


                  • #24
                    Re: Потребителски статистики за Портала: 04/2007-04/2008г.

                    Старите акаунти не са проблем.
                    а и някой може да реши да дойде пак и няма да му е приятно да му го няма акунта.
                    А статистиката няма как да се променя с хиляди - щомо расте прогресивно значи всичко е наред

                    Коментар


                    • #25
                      От: Потребителски статистики за Портала: 04/2007-04/2008г.

                      Някак неусетно сме пропуснали 100 хилядния участник!

                      Към днес регистрираните членове сме вече 103 274

                      Поздравления
                      ______2
                      Е = MZ

                      Коментар


                      • #26
                        От: До: Потребителски статистики за Портала: 04/2007-04/2008г.

                        Още малко съвсем пресни статистически резултати:
                        Членове 120,075

                        Най-много потребители едновременно 2,396, 04-11-12 в 21:08.
                        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X