Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала II

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала II

    Някой ти праща послание бе Вени ...от космоса
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала II

      Не е само при теб Вени.
      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
      0878 79 20 61 Борис

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала II

        Рекламензи бите, Вени
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала II

          Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
          Някой ти праща послание бе Вени ...от космоса
          Ами по-добре да ми прати я колет, я пощенски запис...
          Няма значение от къде.

          Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
          Не е само при теб Вени.
          Явно не е само при мен, защото аз използвам четири компютъра, с различни операционни системи - от ХР до Win10 - с различни антивирусни, разположени на различни места, и администрирани по различен начин, и това се явява и на четирите..

          Сега ме мързи да рестартирам, но утре ще приложа скрийншот, белким някой види.

          Не ще да са рекламензи, щото на рекламен щеше да има нещо дето се рекламира, пък то - празен джам.
          Имам един АдБлок - навсякъде, който уж вършеше работа до вчера...

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала II

            Тва прозорче е игра. Да се регистрираш и да спечелиш гуми НОКИАН

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала II

              Адблока ти е смотан и лови само съдържанието, но пуска прозореца
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Проблеми в работата на портала II

                Първоначално публикуван от viperr Преглед на мнение
                Тва прозорче е игра. Да се регистрираш и да спечелиш гуми НОКИАН
                При мен явно рекламира гуми Дурекс, щото е същото на цвят.. И не пише нито за Нокиан, нито за Дурекс.

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала II



                  Що ли си мисля, че оффнюзта се е изсрала и тук?
                  Те за това лайно говоря, със стрелките посочено.

                  Сори за кривите стрелки, ама на това сметало съм с ХР, и то толкова си може.

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала II

                    В момента и друга простотия има - тръгваш да качваш снимки, има бутонче да си ги избереш, избираш ги, връща те в диалога, ама бутончето "изпрати" хванало пътя и се скрило вдън гори тилилейски. Някой му сложил "интересен" клас/ID, и то взело че се скрило.

                    Та махнах му класа, появи се, натиснах, и всичко заработи.


                    ПЕРКЕ БРЕ, ДЖАНЪМ?!?!?!?!
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала II

                      При мен още е така ... от вчера. Дава да избера снимки, но бутончето за качване/изпращане го няма.
                      Какво трябва да направя?

                      П.п. Също и качването на картинка в профила. Отдаааааавна не дава, като големината й e съобразена винаги с посоченото изискване.
                      Последно редактирано от Son4o; 14-05-18, 13:32.
                      Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала II

                        Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
                        При мен още е така ... от вчера. Дава да избера снимки, но бутончето за качване/изпращане го няма.
                        Какво трябва да направя?
                        Нищо не можеш да направиш. Някой трябва да си позачисти говната, дето за пореден път е сътворил без да гледа какви са последствията.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала II

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          В момента и друга простотия има - тръгваш да качваш снимки, има бутонче да си ги избереш, избираш ги, връща те в диалога, ама бутончето "изпрати" хванало пътя и се скрило вдън гори тилилейски. Някой му сложил "интересен" клас/ID, и то взело че се скрило.

                          Та махнах му класа, появи се, натиснах, и всичко заработи.


                          ПЕРКЕ БРЕ, ДЖАНЪМ?!?!?!?!
                          И как става тоя чалъм от телефон!?
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала II

                            Как да не го обича човек тоя, дето го снесе това, бе....



                            За снимките да не говорим.
                            АБе, то за какво ли да говорим, като няма смисъл?

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала II

                              Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                              И как става тоя чалъм от телефон!?
                              От телефон - никак. От нормален компютър с нормален браузер, ако не си изкарваш хляба с web истории - пак никак.

                              Просто тоя, дето е човъркал там (или на друго място, недоглеждайки какво върши, какъвто предполагам е случая) трябва да си оправи творенията, дето е сътворил незнайно защо.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала II

                                А пък аз пак да повдигна въпроса (макар че сигурно ще е глас в пустиня).

                                Продължават да ми се обаждат за стари обяви, продадени или купени преди години. Не е ли възможно просто старите, да кажем такива, които са архивирани преди година или повече просто да се изтриват?
                                Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X