Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала II

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала II

    И аз съм с андроид и стоков хром, ама ноловината форум се отваря, другата половина не.... ако проблема е при мен ще се радвам на идея как да го реша.
    0-

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала II

      От известно време не виждам снимки в форума.Рових из настройки на профила,настройки на форума,на браузерите.ТЦ.Влизам през 3 лаптопа с уин10 и ПС с уин7 .Мозила.Сега пробвах с ИЕ.Всичко е наред!Само с ИЕ ли да влизам?
      Дизелов Jeep, не е Jeep.

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала II

        Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
        От известно време не виждам снимки в форума.Рових из настройки на профила,настройки на форума,на браузерите.ТЦ.Влизам през 3 лаптопа с уин10 и ПС с уин7 .Мозила.Сега пробвах с ИЕ.Всичко е наред!Само с ИЕ ли да влизам?
        Не проблема си е изцяло в твоят телевизор.

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала II

          Първоначално публикуван от viperr Преглед на мнение
          Не проблема си е изцяло в твоят телевизор.
          На кое му викаш телевизор?
          Дизелов Jeep, не е Jeep.

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала II

            Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
            От известно време не виждам снимки в форума.Рових из настройки на профила,настройки на форума,на браузерите.ТЦ.Влизам през 3 лаптопа с уин10 и ПС с уин7 .Мозила.Сега пробвах с ИЕ.Всичко е наред!Само с ИЕ ли да влизам?
            Явно и по този въпрос няма компетентни!Или на компетентните им дреме на кура.
            Дизелов Jeep, не е Jeep.

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала II

              И аз още не мога да се оправя с тази гадост. Как се маха? Вече не виждам форума от реклами и простотии! Страшно изнервящо е!
              Прикачени файлове
              Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
              VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

              Коментар


              • От: Проблеми в работата на портала II

                Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
                Явно и по този въпрос няма компетентни!Или на компетентните им дреме на кура.
                Не виждаш изобщо снимки във форума или в някои теми? Ако изобщо никакви картинки не виждаш - повредата е по-скоро в твоя телевизор.
                Ако не виждаш картинки в отделни теми/публикации - причините могат да бъдат различни.
                Примерно:
                - бъг във форумния софтуер, който води до непоказване на снимки, качени като прикачен файл
                - невалиден адрес на картинката, качена на друг сървър, поради това, че:
                а) авторът на публикацията е преместил/изтрил снимките и първоначалният им адрес е станал невалиден;
                б) стопанинът на сървъра е променил нещо, довело до промяна на адреса (Гугъл го прави този номер)
                в) администраторът на отдалечения сървър е блокирал показването на картинки

                и т.н.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала II

                  Влизам от 3 компютъра и телефон с Хром, IE и FF. Проблема, ако има такъв (ако си гледал много стари теми със снимки понякога ги няма), е категорично в твоя телевизор.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала II

                    При мен все още половината форум не се отваря на телефона. Всичко преди темата за спешна помощ не се отваря от телефона....
                    0-

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала II

                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      Не виждаш изобщо снимки във форума или в някои теми? Ако изобщо никакви картинки не виждаш - повредата е по-скоро в твоя телевизор.
                      ......
                      Ясно,телевизора е за сервиз!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2019-08-27 Алпите 2017, планината която не може да се опише .jpg
Прегледи:1
Размер:56.0 КБ
ID:5820504Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Unbenannt.jpg
Прегледи:1
Размер:77.3 КБ
ID:5820505
                      Дизелов Jeep, не е Jeep.

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала II

                        Явно. В конкретната тема виждам всичко с Хром, Опера, FF и IE11.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала II

                          Нямам идея какво може да е, но от моя телефон през хром от Великобритания не се отваря нищо от отдел ,,основни форуми''
                          0-

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала II

                            Проблема от вчера се реши сам... дали е бил във форума или при мен нямам идея.
                            0-

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала II

                              Не му е сефте
                              https://www.offroad-bulgaria.com/sho...38#post3484638
                              Беше една тема от ретрото, други цели форуми...
                              Сам ли се оправи или му помогнаха ми е все едно
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала II

                                В момента основните отново са сговнени, този си е ок
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X