Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Може. Пусни един адрес.

    Коментар


    • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      има ли 2бр и за мен?
      Three witches watch three Swatch watches.
      Which witch watch which Swatch watch?

      Коментар


      • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        И аз бих желал да се сдобия с една външна!
        Откъде да мина да взема?

        Изпратено от моят TINATRADE с помощта на Tapatalk
        Марин Райковски

        Коментар


        • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
          Тази лепенка от къде е?..
          Категорично менте, вероятно е китайска.

          Моите са твое производство, и за 7-8 години не са мръднали - все едно, че са току-що произведени.

          Адмирации!

          Коментар


          • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Моите ако можех да ги отлепя от мотора щях с удоволствие да ги подаря на някой! Ама държат пущините, не щат и с пароструйка да се отлепят, па и ме е страх да настоявам че баш сега не ми се боядисва!
            "Do not correct a fool, for he will hate you;
            Correct a wise man, for he will appreciate you."

            Коментар


            • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Защото коментарите станаха много ще кажа че лепенки имам за това на тези от София нека звъннат и ще се разберем кога и къде може да се видим и да си ги вземат. (Постоянно съм в движение и за това не мога да кажа точно място)На другите да пратят по един адрес и ще им пратя по Еконт.Това ми е телефона 0898 474 606 Нешко.
              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
              LZ1NES

              Коментар


              • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Здравейте! Нов съм във форума и не съм с 4х4, но малкият ми Стършел - Peugeot 205, още в първата си седмица се показа достоен за почти всякакъв преход.
                Странна кола е. Нисък отгоре, висок отдолу, пъргав и нервен пежак. Идеята за закупуването на тази кола не е типичната мисъл за шосеен тунинг, а за автомобил, който да се ползва ежедневно, както в градски условия, така и за пътувания (не винаги по равно и асфалт ).
                Ще се радвам да се срещаме на пътя и извън него!
                Предстоят ми много пътувания с него и бих се радвал, ако одобрите поставянето на стикери на моят мъник, с който с радост ще се постараем да сме достойни членове на форума!
                Ще съм благодарен, ако някой в София има свободен комплект стикери и му се разделя с тях!

                Коментар


                • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Нека някой да качи файловете за да може всеки да си прави стикери където му е одобно или където работят с добри матеряли.
                  По този начин няма да се натоварва определен човек да изпраща стикери през ден...
                  На мен лично ми трябват 2бр. малки и 1бр. голям. Ще ми едоста по удобно да ми ги направят в отсрещното релкламно студио.
                  Та ако може - качете файловете.

                  Коментар


                  • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Първоначално публикуван от Crank Преглед на мнение
                    Нека някой да качи файловете за да може всеки да си прави стикери където му е одобно или където работят с добри матеряли.
                    По този начин няма да се натоварва определен човек да изпраща стикери през ден...
                    На мен лично ми трябват 2бр. малки и 1бр. голям. Ще ми едоста по удобно да ми ги направят в отсрещното релкламно студио.
                    Та ако може - качете файловете.
                    Файловете ги има в началото на темата!Немога да ти кажа на коя от страниците бяха прикачени но ги има.
                    Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                    LZ1NES

                    Коментар


                    • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      И защото е по лесно да не се чете а да е на готово ще ти помогна и с това!!!!
                      Отговора на въпроса ти е в мнение #39
                      Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                      LZ1NES

                      Коментар


                      • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Дава се линк бе Нешко! Ето така:
                        https://www.offroad-bulgaria.com/sho...418#post242418
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Интересно ми е колко ще струва отпечатването на 3 стикера? Лично заинтересован съм и ще бъда благодарен на Crank ако сподели, както и кое е това студио.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Специално за теб може и подарък!
                            По-ефтино не мога.
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                              Дава се линк бе Нешко! Ето така:
                              https://www.offroad-bulgaria.com/sho...418#post242418

                              Аз мога и готови стикери да му дам ама нали трябва поне нещо да направи сам!
                              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                              LZ1NES

                              Коментар


                              • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Нещо да сте чули, че КАТ вече ще глобява за стикери?
                                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                                0878 79 20 61 Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X