Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
    Лично ще ти подаря 1 лепенка!

    Не заемам място като съдник или нещо друго просто искам и аз да изкажа мнение защо някакси се заех с правенето на стикери!
    Подбудата ми беше че ще е хубаво да се познаваме по улиците кой е от форума.Друго си е като се съберат някоя група за лека разходка (примерно) да се види една колона
    с нещо идентично (предвид марки,модели....и т.н. което да ги обединява и същевремено да е на достъпна цена за всички!И аз искам да се вижда керван като на Кемъл трофи
    ....но не всички можем да си го позволим финансово).Откакто правя стикерите непрекъснато се оглеждам за стикер на всеки видян джип по пътищата и когато видя винаги
    се опитвам или да свирна или поздравя ( както и с мен са го правили същото на много места по време на пътувания из България)....нищо че извън Опеловската директория почти не познавам никой!
    Другия замисъл за мен беше за помощ!Като карам с 100 км примерно много,много не се заглеждам в отбилите коли отстрани в банкета дали имат нужда от помощ или не!В смисъл
    ако някой ми махне задължително спирам но ако не ми махнат профучавам......не така е когато видя стикер на форума!!!Тогава задължително спирам с или без нужда!Спирал съм на джипове,
    колеги с леки коли който са членове на форума но са тръгнали с другото си превозно средство и са си залепили и там стикер!И на мен са ми спирали посред нощите да ме питат дали имам нужда
    от помощ (нищо че имаше случай когато колегата си каза чистосърдечно че дори отверка няма в джипа но с радост би помогнал с каквото може!(ТОВА БЕШЕ РАЗКОВНИЧЕТО КОЕТО НАИСТИНА МЕ НАКАРА ДА ИСКАМ ВСИЧКИ ДА ИМАТ СТИКЕР)).
    Това са малка част от идеите ми за тези стикери

    П.П. Съжелявам за спама но някакси неможах да остана равнодушен към темата от последните няколко поста!
    Благодаря за предложението neshko - следващия път като съм в България ще мина да си поръчам.
    За останалото съм съгласен с теб - спор да няма. Чудесно е да се познаваме . Изразих мнение - без да има нищо лично или да засягам някого.
    Все пак ми е странно човек с едно мнение (второто е да те попита за стикерите) да иска стикер.. но различни хора различни разбирания.
    Поздрави !

    Коментар


    • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Благодаря на колегата neshko, утре ще звънна да се видим в удобно време Колкото до мненията, рядко ползвам мрежата и още по-рядко давам мнение,освен в случаите,когато бих могъл да съм полезен.

      Коментар


      • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Първоначално публикуван от gkesov Преглед на мнение
        ....... рядко ползвам мрежата и още по-рядко давам мнение,освен в случаите,когато бих могъл да съм полезен.
        Точно в твоя случай - смятам че си взел правилното решение.
        Последно редактирано от Slick; 03-08-13, 04:32.

        Коментар


        • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Здравейте колеги, искам да си поръчам стикери на форума, отдъде мога да си ги поръчам .. ???

          Коментар


          • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Първоначално публикуван от Трампелов Преглед на мнение
            Здравейте колеги, искам да си поръчам стикери на форума, отдъде мога да си ги поръчам .. ???
            Мииии от София например!Съжелявам колега за леката ирония но не се сдържах.По принцип аз ги правя и имам без ник така че мога да ти дам веднага от тях.Ако искаш с ник ....... отнема повече време.
            Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
            LZ1NES

            Коментар


            • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
              По принцип аз ги правя и имам без ник така че мога да ти дам веднага от тях..
              Аз пък съм останал с друго впечатление, че по принцип ти ги правиш..
              Нещо ти поръчах ама още ги чакам..
              Хубаво, че Владо Йончев ми изпрати няколко, че да заменя старите избелели..

              Коментар


              • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                Аз пък съм останал с друго впечатление, че по принцип ти ги правиш..
                Нещо ти поръчах ама още ги чакам..
                Хубаво, че Владо Йончев ми изпрати няколко, че да заменя старите избелели..
                Важното е че сте свършили работа
                А и има и друг момент аз ги правя пък после си седят при мен че няма кой да си ги вземе.
                Но важното е че разбрахме от къде идва разминаването
                Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                LZ1NES

                Коментар


                • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Искам да поръчам 4 стикера може ли да ми ги изпратиш по еконт и колко е цената на стикера.

                  Коментар


                  • От: Re: От: Re: От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    До bestbg!
                    Превишил си лимита на ЛС и немога да ти отговоря за това ти пиша тук.
                    Намирам се в Надежда точно при моста на Бъкърена фабрика.Печатницата ми е на Орион. С ник изглежда горе-долу така......на напречната черта на знака се пише ника.Ако решиш нещо звънкаи на 0898 474 606 Нешко
                    Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                    LZ1NES

                    Коментар


                    • От: Re: От: Re: От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Мерси, Имаш ли налични? Аз често минавам от там и когато имам път да ти се обадя Че от 2 дни вече съм с джип вместо субаруто и ще ми трябва Видях за ЛС-та че имам до 3.
                      LR Discovery 300Tdi 1996
                      Subaru Outback 2.5 1998
                      Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

                      Коментар


                      • От: Re: От: Re: От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Първоначално публикуван от bestbg Преглед на мнение
                        Мерси, Имаш ли налични? Аз често минавам от там и когато имам път да ти се обадя Че от 2 дни вече съм с джип вместо субаруто и ще ми трябва Видях за ЛС-та че имам до 3.
                        Имам!
                        Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                        LZ1NES

                        Коментар


                        • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
                          Важното е че сте свършили работа
                          А и има и друг момент аз ги правя пък после си седят при мен че няма кой да си ги вземе.
                          Но важното е че разбрахме от къде идва разминаването
                          Ако имаш такива, дето ти седят... предлагам бартер. Тениска срещу лепенка.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                            Ако имаш такива, дето ти седят... предлагам бартер. Тениска срещу лепенка.
                            Става!На лични може да се разберем.
                            Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                            LZ1NES

                            Коментар


                            • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              До boby1105

                              Кутията ти е пълна и немога да ти отговоря на ЛС

                              Иначе може само звънни преди това да несъм излязъл някъде! 0898 4 седем 4 6 нула 6 Нешко
                              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                              LZ1NES

                              Коментар


                              • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Поръчано-взето -залепено ! Благодарности .
                                0899840225 / V = π.r2.h / 681г. / 1876г. / 1878г. /6 септември 1885 / 22 септември 1908 !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X