Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво значи "Служебен потребител" ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Какво значи "Служебен потребител" ?

    Е то сони не е вадило читав гсм от поне 15-20 години
    Майсторе, въз основа на какво го написа това, какво по точно не му е читавото?
    Просто ми е интересно - по-лош от ... или хардуер гаден, или дисплей, или камера, какъв му е проблема на сони експериа з.

    Коментар


    • #17
      От: Какво значи "Служебен потребител" ?

      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
      Е то сони не е вадило читав гсм от поне 15-20 години, чакай да се сетя, тогава картите бяха по 360 дойче марки, не помня годината, но беше последното читаво сони с падащ микрофон. Даже по филмите на Джеймс Бонд май се появи тогава.
      Аз съм с една от експериите и съм много доволен, ама предполагам че това е по- евтин вариант за реклама от стандартните банери във форума. С две думи- ако е така е малко тъпо за такава фирма.
      Sent from my Nokia s fenerche

      Коментар


      • #18
        От: Re: Какво значи "Служебен потребител" ?

        Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
        Майсторе, въз основа на какво го написа това, какво по точно не му е читавото?
        Просто ми е интересно - по-лош от ... или хардуер гаден, или дисплей, или камера, какъв му е проблема на сони експериа з.
        Проблема на експериа з е че е попаднал в полезрението на Майстора вчера Че то вчера да не си му на устата, ушите ти ще цъфнат. Дано днес е по-лъчезарен .

        За сметка на това мога да ти кажа смело - дано експериа з да е по-добър от Акро S, (лт26 нещо си), че на моя май скоро ще му пробвам освен водоусточйивостта и удароустойчивостта. Ако си виждал уиндоус милениум - е те същото.

        Но З най-малкото физически като го гледам основните недомислия на акро S са оправени.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #19
          От: Какво значи "Служебен потребител" ?

          По основния въпрос на темата: доста кофти впечатление ми прави това, че напоследък всякакви "политически некоректни" мнения в теми на търговските партньори изчезват скоропостижно. Дори и в случаите, са много далече от базовия спам, а коментират предлагания продукт или търговеца по същество.

          Разбирам прекрасно необходимостта този форум да генерира поне минимума от средства, необходими за съществуването му. Но би трябвало и офертите към рекламодателите ясно да обозначават, че се продава не еднопосочна реклама по телевизора, а правото да си покажеш продукта на потенциални клиенти, които имат и собствени мнения и въпроси към него.
          Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

          TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

          Коментар


          • #20
            От: Какво значи "Служебен потребител" ?

            Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
            Аз съм с една от експериите и съм много доволен, ама предполагам че това е по- евтин вариант за реклама от стандартните банери във форума. С две думи- ако е така е малко тъпо за такава фирма.
            Не знам дали е по-евтин, но очаквах да няма отговор на питането ми. Е, имаше... Това лично на мен ми покрива изискванията за интерактивна реклама, т.е. дрънкат ми, питам, отговарят.

            Първоначално публикуван от badeff Преглед на мнение
            По основния въпрос на темата: доста кофти впечатление ми прави това, че напоследък всякакви "политически некоректни" мнения в теми на търговските партньори изчезват скоропостижно.
            А! Не че имам много "власт" но поне ТП раздела ми е в ресора. Не съм забелязъл нещо да изчезва по "политически" причини. Ако може малко по-подробно.
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • #21
              От: Какво значи "Служебен потребител" ?

              Добре де, нека поне някой да каже - как се придобива ПЛ с тия четири поста? Не че съм ги чел, естествено.

              Не питам как се слагат ефрейторски нашивки - тоя момент съм го минал преди повече от тридесет лета, и отдавна не ме интересува, щото знам!

              Ама нещо тук няма никъде споменато какво и как става..

              Пък правилата са уж за всички, освен ако не са променени, така че да не са уж.

              В случая май не са променени своевременно, което ...

              хммм...... не звучи добре за организацията..

              Дали да не променяме бърже, бърже, че инак - срам за фирмата?
              Последно редактирано от Veni1; 18-12-13, 21:22. Причина: причина

              Коментар


              • #22
                От: Какво значи "Служебен потребител" ?

                Само не разбрах какво не му е ясното. Служебен потребител значи, че е създаден специално за целите да пуска рекламни съобщения. Защото не върви някак, аз да ги взема да ги пусна например... Защото тогава, ще значи, че каквото пише го твърдя аз... А каквото е пуснал този потребител значи, че е РЕКЛАМА... Това е, потребителят е създаден СЛУЖЕБНО, за използване от отдел маркетинг и реклама... ЗА ДА НЕ СЕ БЪРКАТЕ И ДА ЗНАЕТЕ ЧЕ СТАВА ВЪПРОСА ЗА РЕКЛАМА...

                Хайде стига, че почва да става смешно...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #23
                  От: Какво значи "Служебен потребител" ?

                  Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                  Добре де, нека поне някой да каже - как се придобива ПЛ с тия четири поста? Не че съм ги чел, естествено.

                  Не питам как се слагат ефрейторски нашивки - тоя момент съм го минал преди повече от тридесет лета, и отдавна не ме интересува, щото знам!

                  Ама нещо тук няма никъде споменато какво и как става..

                  Пък правилата са уж за всички, освен ако не са променени, така че да не са уж.

                  В случая май не са променени своевременно, което ...

                  хммм...... не звучи добре за организацията..

                  Дали да не променяме бърже, бърже, че инак - срам за фирмата?
                  Абе, от зимата ли е или просто от късите дни ? Какво ви става на всичките ?

                  Къде е казано че различните статути се придобиват само по форумна заслуга ?!?

                  Чисто технически за да може да публикува в дадени раздели даден потребител се нуждае от членство в дадени форумни групи за да не му минават мненията през одобрение и прочее технически дреболии.

                  Членството в тези групи се решава от администратора и е необходимо за да може рекламният профил въобще да функционира. И минава през едно единствено решение - на администратора.

                  Защо с четири мнения е добил ПЛ ? Ами защото тези четири мнения, и другите след тях, са съгласувани с администрацията, и за да може да се публикуват - ПЛ е бил необходим. Какво му е трудното за разбиране ? Какво сте я подхванали тая струна ?!? Ако е необходимо, и "празен" профил въобще без мнения може да се окичи със съкращения като коледна елха. Затова му викат служебен профил - може да е за тестове, може да е със специфично предназначение, може да е на специфичен човек комуто е даден специфичен достъп до форума по лично споразумение. Може да е и на робот. Според зависи.
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • #24
                    От: Какво значи "Служебен потребител" ?

                    Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                    А! Не че имам много "власт" но поне ТП раздела ми е в ресора. Не съм забелязъл нещо да изчезва по "политически" причини. Ако може малко по-подробно.
                    Първата тема, която ми направи впечатление, беше за едни много яки телефони, продавани от много уважавани участници във форума. Няколко поста, описващи конкретни проблеми в употребата им от други членове на форума, изчезнаха яко дим. (Мен поне цялата работа ме отказа от покупката на такъв телефон.) Последният казус е с темата за автомобилни видеорегистратори, в която описанието им беше - меко казано - непрофесионално. В нея вече съм писал лично - коментарът ми с конкретни препоръки към описанието на стоката отлетя след ден, в текста някой оправи една от многото грешки, и всичко си тече по старому.

                    Имам смътен спомен и за още една-две подобни случки, но не съм ги следил подробно.
                    Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

                    TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

                    Коментар


                    • #25
                      От: Какво значи "Служебен потребител" ?

                      Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                      Абе...
                      ОК - ясно!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Какво значи "Служебен потребител" ?

                        Първоначално публикуван от badeff Преглед на мнение
                        Първата тема, която ми направи впечатление, беше за едни много яки телефони, продавани от много уважавани участници във форума. Няколко поста, описващи конкретни проблеми в употребата им от други членове на форума, изчезнаха яко дим. (Мен поне цялата работа ме отказа от покупката на такъв телефон.) Последният казус е с темата за автомобилни видеорегистратори, в която описанието им беше - меко казано - непрофесионално. В нея вече съм писал лично - коментарът ми с конкретни препоръки към описанието на стоката отлетя след ден, в текста някой оправи една от многото грешки, и всичко си тече по старому.

                        Имам смътен спомен и за още една-две подобни случки, но не съм ги следил подробно.
                        Всички мнения за телефоните CAT бяха преместени в отделна тема. В раздел Продавам останаха само мненията, които имат отношение към продажбата.
                        Пък да са изчезнали яко дим, колко да е яко: http://www.offroad-bulgaria.com/show...55#post2169955

                        За грешката в рекламата на видеорегистраторите твоя коментар с една единствена препоръка (забележка е по-точно, не виждам препоръка) беше:
                        Това с "мегапиксеполовия" обектив ми хареса, ще си го запиша в раздела "кинаджийски смешки".
                        Ако искате да ви повярва потенциален клиент, вземете почетете малко що е то обектив, матрица и пиксел. Успех.
                        На което отговорът беше:
                        Бадев, абсолютно коректна забележка. Поправено е в сайта, очаквам съдействие от модератор, за да поправим и тук "обективите".
                        След корекцията дискусията стана излишна. Не знаех, че много държиш да ти запазя духовитата забележка.
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Какво значи "Служебен потребител" ?

                          евтин-евтин, колко да е евтин 900-1000лв е тоз Sony Xperia от рекламата...
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X