Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карти на Форума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Карти на Форума

    Цвете, първоначалната идея на +ПЛ е точно тази която имаш предвид.
    Нали знаеш, че всичко се променя, та е решено, че е по-добре да има по-голяма масовост, така евентуалните търговци с мерак за отстъпки ще са по-сговорчиви. Което никак не е лошо де, стига да се получи.
    Доколкото знам търговците искат да имат яснота за какъв брой хора ще дават отстъпки, това е и една от причините за издаване на картите-да може да се каже-имаме Х броя потребители желаещи да ползват отстъпка. Един вид първа крачка, начало на организираност от наша страна. Все отнякъде трябва да се почне. И това е за всяко човешко дело.
    Не бъди критична, прави се за добро.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #47
      От: Карти на Форума

      Не бе Коле, всичко е ясно. Чорбаджията го е казал в прав текст:
      Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
      И едно важно уточнение: Картите основно са предназначени за идентификация на участниците. Картите не Ви гарантират, че ще получавате търговски отстъпки, че ще успеем да организираме такива или че ще има много търговци, които да ги предоставят. Това са само и единствено евентуални намерения, без никакви ангажименти.

      Всеки който си поръча карта, може да разчита само и единствено на това да я притежава... !
      Просто е хубаво нещата да се наричат с истинските им имена. Примерно: Решихме да променим еди какво си, защото или без защото...
      Иначе ние сме се съгласили с всякакви бъдещи промени още с регистрирането си във форума.
      Единственото ни право е ако медта ни стане по-малко от жилото...свят широк...

      Коментар


      • #48
        От: Карти на Форума

        Аз не разбирам какъв е проблема?
        Цялата работа се прави за потребителя на форума..Ако не се договорят отстъпки, ще стане както с лепенките на джипките и автомобилите дето си ги лепим доброволно.. Ама отстъпки ще се договорят и това вече стана ясно.. Всеки иска да зарежда по-евтино гориво предполагам или в по-малка сметка в някой хипермаркет, или в кръчмата...
        Ако говорим за цена на картата - смешна е! Подкрепям мнението на IvanIvanovi в 6-ти пост..
        Твърдо съм ЗА тази идея!!!

        Коментар


        • #49
          От: Карти на Форума

          На мен и моите колеги ще ни бъде от полза (предполагам и за всички) когато има спасителна акция ,че това спречкване с органите на реда,само ценно време се губи,както и стана зимата в Николаево,да се чудим коя нива да прекосим и заобиколим докато стигнем до бедстващите.
          Определено ще ни бъде от полза,ако не за горивото,то поне пред органите на реда в подобни акции да не ни бавят за да не търсим на своя глава алтернативен маршрут.
          Последно редактирано от M.Mihnev; 29-06-12, 15:54. Причина: допълнение
          OFF-Road Клуб " Mud Angels" Стара Загора

          Коментар


          • #50
            От: Карти на Форума

            Първоначално публикуван от M.Mihnev Преглед на мнение
            На мен и моите колеги ще ни бъде от полза (предполагам и за всички) когато има спасителна акция ,че това спречкване с органите на реда,само ценно време се губи,както и стана зимата в Николаево,да се чудим коя нива да прекосим и заобиколим докато стигнем до бедстващите.
            Определено ще ни бъде от полза,ако не за горивото,то поне пред органите на реда в подобни акции да не ни бавят за да не търсим на своя глава алтернативен маршрут.
            Тези карти няма да ви помогнат в такива случаи.

            Коментар


            • #51
              От: Карти на Форума

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Тези карти няма да ви помогнат в такива случаи.
              А защо да не помагат??? Не виждам какво страшно има, да важат картите пред тези органи??
              След като сме доказали, че можем да работим взаимно и взаимно да помагаме ???? Да ни допускат до местности, до които не може да се стигне, с обикновена кола....
              Все пак, тези местности са отцепени от органите на реда.....
              Пък колко е възможно, е друга бира...
              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
              Honda Dominator 650
              088ЧЧ93979-->Борис
              0878956Ч38-->Борис

              Коментар


              • #52
                От: Карти на Форума

                Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                А защо да не помагат??? Не виждам какво страшно има, да важат картите пред тези органи??
                След като сме доказали...
                Ами там е работата, че не сме доказали и поради това картите няма да важат. Доказали са много малко хора, а още по-малко хора са доказали способността да носят по-голяма отговорност. Отделна тема, че това трябва да се докаже и пред Органите, а не само ние един на друг.

                По въпроса се работи, но с абсолютна сигурност едни такива права няма да важат за всеки активен участник, за всеки +пл или пък за всеки отцепен район. И картите няма да са досущ като тези за отстъпки.

                Коментар


                • #53
                  От: Карти на Форума

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Ами там е работата, че не сме доказали и поради това картите няма да важат. Доказали са много малко хора, а още по-малко хора са доказали способността да носят по-голяма отговорност. Отделна тема, че това трябва да се докаже и пред Органите, а не само ние един на друг.

                  По въпроса се работи, но с абсолютна сигурност едни такива права няма да важат за всеки активен участник, за всеки +пл или пък за всеки отцепен район. И картите няма да са досущ като тези за отстъпки.
                  Ясно е, че няма да са на всички и, че ще са различни от другите
                  За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                  Honda Dominator 650
                  088ЧЧ93979-->Борис
                  0878956Ч38-->Борис

                  Коментар


                  • #54
                    От: Карти на Форума

                    Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                    Единственото ни право е ако медта ни стане по-малко от жилото...свят широк...
                    Ей, да нямаш баба циганка и да те влече бакъра
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #55
                      От: Карти на Форума

                      Според мен няма много бъдеще в тези карти. Защото както казаха по-горе колегите, които иска да ти даде отстъпка, може да я даде и без да ти гледа картата. Има си достатъчно отличителни знаци - стикери, тениски...
                      А иначе без да се ползва магнитната лента на картата, никоя голяма фирма няма да даде отстъпка, защото просто работниците няма да могат да оправдаят тази отстъпка...
                      Рестрикцията за получаване на карта, също не знам колко е полезна, както и понятието "активен участник". Примерно аз съм регистриран от 2 години, всеки ден съм в форума, и то имам онлайн не по-малко от 2 часа дневно. Пиша, помагам когато мога и с каквото мога... Е нямам +ПЛ, и имам само 3 чертички рейтинг, но това не значи, че не съм активен участник (поне според моите разбирания)...
                      Не, че умирам да си взема такава, карта. Прости ми се струва, че тази рестрикция, ще ограничи много хора които са активни потребители но нямат +ПЛ статус...

                      И една идея за финансирането на форума(някои по-напреде предложи с парите от продажба на карти да се подпомогне форума)
                      Няма да е проблем да сложите някъде по форума(на видно място) едно бутонче Donate към paypal, и примерно всеки на които форума е помогнал и иска да дари нещо, да може да го направи с 2-клика...

                      Коментар


                      • #56
                        От: Карти на Форума

                        Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                        ...Няма да е проблем да сложите някъде по форума(на видно място) едно бутонче Donate към paypal, и примерно всеки на които форума е помогнал и иска да дари нещо, да може да го направи с 2-клика...
                        Виж, това вече е нещо интересно...
                        Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                        Коментар


                        • #57
                          От: Карти на Форума

                          Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                          А иначе без да се ползва магнитната лента на картата, никоя голяма фирма няма да даде отстъпка, защото просто работниците няма да могат да оправдаят тази отстъпка...
                          Кой ти е казал, че магнитната лента няма да се ползва? Прочети добре поста на Владо..

                          Мнение на Владимир Йончев Да не казвам "хоп", преди да сме скочили, но имаме голям напредък с преговорите за включване на отстъпки в картите на Форума. Подчертан интерес има от голяма застрахователна компания. По-хубавото е, че най-после се появи перспектива и за включването на верига бензиностанции. Във вторник ще водим по-сериозни разговори. Дотогава задържаме отпечатването на картите, защото има реален шанс за вкарване на отстъпката в магнитната лента..

                          Коментар


                          • #58
                            От: Карти на Форума

                            В крайна сметка издават ли се карти или не...Аз пратих данни , но не съм получавал нищо....В момента не съм в БГ и не бих могъл да я взема ако дойде
                            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Карти на Форума

                              Добре е в дизайна на мястото на "Card" да пише "Member card".
                              Поне да се знае за каква карта става дума. Иначе не е проблем.
                              Получаване на Витошка... А някъде, където не е в скапаната зелена зона?
                              ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                              СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                              Коментар


                              • #60
                                От: Карти на Форума

                                Аз бих могъл да ги взимам, да речем всеки понеделник, че са ми близо, но при мен е синя зона.
                                подаръци за мъже от FACOM
                                промоция на читави инструменти

                                и на хоби такива

                                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X