Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карти на Форума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Карти на Форума

    Отговарям едно по едно:
    защо не сложите и отстъпката на Е-Конта с нея
    Не се бяхме сетили. С Еконт отношенията ни са много коректни и се надявам, че ще договорим това.

    може да се издейства някакво намаление на горивата
    Цялата история е като яйцето и кокошката. За да ни дадат отстъпка искат карти, за да се наберат карти, е хубаво да има отстъпка. Този въпрос е свързан и със следващия:
    как ще се процедира със записването на информация в магнитната лента
    Верният отговор е - не знам. Зависи първо от условията, второ от софтуера. Може да не се наложи вкарване в магнитната карта, а да важи само при показване. Някои обекти могат да презапишат магнитната лента на място, без да увредят други данни. Последните 2 варианта са, да се събират наново и да се презаписват или да се преиздават. Оказа се, че нищо не е унифицирано.
    да се говори със собственици на малки бензиностанции
    С всички ще се говори, освен ако няма някаква клауза за ексклузивност, което е малко вероятно. Но не си представяйте, че няколкото човека, които сме във фирмата, имаме кой знае какъв ресурс да отметнем работа. Вероятно по-скоро трябва да измислим система, по която участниците от Форума да могат да привлекат обекти за отстъпка и да спечелят нещо от това. Но пак казвам - ще е много трудно, ако първо ги няма картите.
    www.offnews.bg

    Коментар


    • #17
      От: Карти на Форума

      От там само се чете.

      Коментар


      • #18
        От: Карти на Форума

        Има смисъл от карти само ако има договорени сериозни отстъпки за гориво...С тези карти форумът ще се сдобие с още много членове, които се регистрират само заради отстъпките. Това ли е целта? Привличане на още хора и изпреварване на бг мама по брой регистрирани членове? Това последното, кой и за какво би го използвал?
        Защото и сега без карти, ползваме отстъпки при търговските партньори на форума не за друго, а защото се познаваме...

        Коментар


        • #19
          От: Карти на Форума

          Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
          Това ли е целта? Привличане на още хора и изпреварване на бг мама по брой регистрирани членове?

          Това достатъчно ли е като отговор?

          Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
          Малко уточнение, карти могат да бъдат издавани на всички които са Активни участници и +ПЛ, само акта на регистрация няма да бъде достатъчен за получаване на карта.
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • #20
            От: Карти на Форума

            Второто не отменя първото, но да-малко го разтяга във времето.

            Коментар


            • #21
              От: Карти на Форума

              Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
              Второто не отменя първото, но да-малко го разтяга във времето.
              ...доста го разтяга. Разчитай на нас

              Коментар


              • #22
                От: Карти на Форума

                Владо, пропуснал си коментара на Венци и Цвета се върза, а Правото на Легитимация не зависи от времето Цвете.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #23
                  От: Карти на Форума

                  Аз имам едно питане:
                  Ако намерим фирма, която е склонна да ни дава отстъпка, да кажем срещу показване на картата, какъв е реда?
                  Ние ли договаряме отстъпки и т.н. други привилегии за притежателите на картата?
                  И дали ще представлява интерес отстъпки при ползване на услуги да кажем /адвокатски, фризьорски, и т.н./
                  Мерси!
                  Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                  Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                  Коментар


                  • #24
                    От: Карти на Форума

                    Според мен колкото повече отстъпки привлечем, толкова по-добре. Точно за адвокатските не знам как стои въпросът, мисля, че имат някакви ограничения за реклама.
                    www.offnews.bg

                    Коментар


                    • #25
                      От: Карти на Форума

                      Е кво да му е на финала, бе, Коле?
                      Под тихите звуци на "Фюр Елизе" гащичките на фризьора (на големи бели китове), и на приятеля му (на виолетови пеперудки) тихо се свличат на космясалия теракот, и оттам насетне...Ауууу..
                      Срам, `ма е мамо, срам ма е....
                      С карта или без - болката е малка, срамът е голям....
                      Фризьори... аде холан Фигаро тук, Фигаро там.. Не че съм против бръснарите.

                      сори за оффа, де...





                      Ако картите са с магнитна лента, е интересно да се види какъв е протокола, по който е записана, респ, се чете, за да може да се съгласува с протокола - например на Лукойл, или на друг - по-едър предоставител на отстъпки..

                      Не че знам дали Лук или друг ще направи реверанс към нас, но все пак е интересно.

                      Преди време един от клубовете, към които не бях безразличен, организира стандартната отстъпка от 5 стотинки на литър при някаква хипотетична консумация от много малка членска маса.

                      Предвид потенциала на Форума, може да се говори за други стотинки.
                      Последно редактирано от Veni1; 27-06-12, 19:36.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Карти на Форума

                        Здравейте колеги, Опитах се да пратя искани данни за карта на посочения е-мейл, но ми върнаха писмото с обяснението , че не може да бъде доставено на посочения е-мейл.
                        Има ли алтернативен начин за контакт?
                        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Карти на Форума

                          Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                          Здравейте колеги, Опитах се да пратя искани данни за карта на посочения е-мейл, но ми върнаха писмото с обяснението , че не може да бъде доставено на посочения е-мейл.
                          Има ли алтернативен начин за контакт?
                          Аз вчера писах и нямаше проблем, да не би да бъркаш нещо в адреса(мейла) ако не можеш ще пиша на Руми.
                          LZ1ZAH

                          Коментар


                          • #28
                            От: Карти на Форума

                            Първоначално публикуван от Захари Коровски(Zahari007) Преглед на мнение
                            Аз вчера писах и нямаше проблем, да не би да бъркаш нещо в адреса(мейла) ако не можеш ще пиша на Руми.
                            Пратих пак ..Мисля , че ще стане този път
                            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Карти на Форума

                              Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                              Пратих пак ..Мисля , че ще стане този път
                              Получих, благодаря
                              "Дипломатът е човек, който ще ти каже да вървиш по дяволите по такъв начин, че да очакваш пътешествието с нетърпение."

                              Коментар


                              • #30
                                От: Карти на Форума

                                Да не казвам "хоп", преди да сме скочили, но имаме голям напредък с преговорите за включване на отстъпки в картите на Форума. Подчертан интерес има от голяма застрахователна компания. По-хубавото е, че най-после се появи перспектива и за включването на верига бензиностанции. Във вторник ще водим по-сериозни разговори. Дотогава задържаме отпечатването на картите, защото има реален шанс за вкарване на отстъпката в магнитната лента. А който ще праща данните - да праща, за да отпечатваме по-голямо количество наведнъж.
                                www.offnews.bg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X