Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

    Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
    Аз рядко идвам с колата, но примерно веднъж годишно... Използвам евтините ремонти в България.
    ...
    Да разбирам ли, че е била в тукашен сервиз за ремонт ?!

    С това трябваше да почнеш !
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #17
      От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      Да разбирам ли, че е била в тукашен сервиз за ремонт ?!

      С това трябваше да почнеш !
      Ами той с това е почнал!

      Коментар


      • #18
        От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
        Ами той с това е почнал!
        Той с това е почнал, а и ми го каза като се чухме, но явно аз съм го пропуснал като факт.

        Цецо, я верно направи реклама на сервиза, както и Пенчо е предложил.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #19
          От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

          Не е сервиза, мой човек ми я прави, малък сервиз, бачка само той и брат му, познаваме се от години, много свестни и точни хора.
          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

          Коментар


          • #20
            От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

            Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
            Не е сервиза, мой човек ми я прави, малък сервиз, бачка само той и брат му, познаваме се от години, много свестни и точни хора.
            Случайно да са викали жичкаджия за помощ?

            Коментар


            • #21
              От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

              Абе я твоя човек да се ослушва дали някои в махалата няма такъв пасат с гръмнало турбо да речем.... може да не е той ама гаранция гаража го е наблюдавал някои...
              0-

              Коментар


              • #22
                От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                Случайно да са викали жичкаджия за помощ?
                Не, при жичкаджия ходих отделно в София за една специфична дреболия, но пак при човек, а не в сервиз. Пак свестен човек според мен, а и нито ме знае къде живея, нито нищо.
                Минах и сервиз за профилактика на климатика, но пак читав и далече, пък и също не ме знаят от къде съм.
                Отделно, съм си тук от близо две седмици, и първите сервизни дейности бяха още в началото.
                Имах намерение да си взема и четири нови гуми от висок клас, но го оставях за края на престоя ми. Предния ден си напълних и резервоара с по-луксозната нафта, аз все с най-скъпата си карах тази кола по принцип.
                Така де, за мен си беше читава, и съм гледал винаги да правя най-доброто, което мога за нея, за да е в кондиция и максимално близо до заводският си вид. Това включва дори и някои излишно скъпи оригинални резервни части, или най-малкото такива от най-висок клас.
                Но както се вижда, вече я възприемам в минало време за да не се ядосвам, купих си и самолетен билет, само под въпрос е дали ще ми уредят документите за отчисляването и в Германия...
                Минало-свършено - като пари съм назад с около 5-6 хиляди евро, но ми е криво, че след всичкото стягане по нея, вероятно щеше да кара над стотина хиляди километра, без сериозни разходи по сервизиране.
                За мен беше грях да я върна за унищожаване в Германия, дори и срещу доста солиден бонус от към 8000 евро, при евентуална покупка на нова.

                От такива случки ми се убива мерака за коли, май ще си карам колелото, и някоя за 500 евро за зимата.
                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                Коментар


                • #23
                  От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

                  Темата е за „ключ" и премахване от всякакви „архиви" за да има все пак някакъв шанс.
                  Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                  „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                  LZ1EMS

                  Коментар


                  • #24
                    От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

                    Гадна работа. Дано да се намери автомобилчето.
                    Не чета коментари и не отговарям на такива.

                    И коментаторите...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

                      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                      С това:



                      сам си дигнА цената на откупа !

                      Както стана ясно и по телефона, студена вода и "Продължаваме напред" !
                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Абсолютно строгият (обществен) контрол трябва да се наложи върху ушевите. Всичко друго в престъпността е следствие.
                      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                      Ааа, не така ! Да не би да искаш да кажеш, че работят заедно с айдуците ? Нали ни пазята от тях ?!
                      Мдааа,поне за двама се сетих от форума с достъп до камерите ....ма "ушеви" кво да ги правиш.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

                        Дали някой от тези номера е сериен идентификационен номер:
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-91b8db78b013a514feb21b7527b2822f-V.jpg
Прегледи:1
Размер:240.3 КБ
ID:5814240

                        По принцип имам информация за тая кутия, но ми е в лаптопа в Германия, и сега не ми се търси подробно, а вероятно някой тук може да каже.

                        Сменях съединител с маховик преди седмица, та снимах някои неща. Отделно и на разни други части имам снимки преди монтажа, че и документи за покупката...може пък да са полезни на полицаите ако намерят продавачи на такива по принцип непроследими части.
                        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                        Коментар


                        • #27
                          От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

                          ПП: Теча на масло беше от клапата на EGR-а, оправих и него...ама...
                          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                          Коментар


                          • #28
                            От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

                            Само двигателя е с индивидуален номер!
                            мисля, да зема а се замисля...

                            Коментар


                            • #29
                              От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

                              Това на последния ред ми прилича на сериен номер. Или поне партиден номер, има си врътка на отливката.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Откраднат Passat B 5.5 1,9TDI 4motion

                                Партиден може, индивидуален няма, иначе АЕК-З(зет) е кода, слага се на А4,6,8 и пасат, на 4 и 6 цил. дизели, най-горния номер е модификация (пред. отношения)
                                мисля, да зема а се замисля...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X