Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Младият писател Денимир Велчев се нуждае спешно от кръвопреливане

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Младият писател Денимир Велчев се нуждае спешно от кръвопреливане

    Ето за какво става въпрос: http://offnews.offroad-bulgaria.com/...kravoprelivane.
    Не позволявайте на адреналина и гордостта ви да управляват мотора, защото всичко става много бързо!

  • #2
    От: Младият писател Денимир Велчев се нуждае спешно от кръвопреливане

    Не е пусната по най-подходящия начин тази тема и вероятно никой не я е погледнал, но наистина става въпрос за живота на младеж, който може да бъде спасен с малко помощ и също така до часове може да бъде загубен.
    Денимир е на 26 години. Има рядка болест на черния дроб. Съученик е на нашия колега от редакцията Георги Савчев. Сега се видяхме и с други негови съученици. Разказаха, че вече веднъж е прескачал трапа с подобно кръвопреливане. Проблемът не би бил толкова голям, ако кръвната му група не беше толкова рядка. Съучениците му звънели навсякъде днес. Няма такава кръвна група - АВ-.
    Моля ви, дайте идея как да намерим човек с тази група и да го закараме до Габрово. Сигурен съм, че никой не би отказал, въпросът е, че групата е рядка.
    www.offnews.bg

    Коментар


    • #3
      От: Младият писател Денимир Велчев се нуждае спешно от кръвопреливане

      Преди малко разговарях с Венцислава Велчева -съпругата ми е от тази група.
      Оказа се че в почивните дни болниците НЕ МОГАТ да обслужат кръводаряване!!!Към момента са се отзовали 4-5 човека , но в понеделник ще стане ясно след потвърждаване на кръвната група и здравният им статус.Ние оставаме на разположение .
      0+,Bombardier DS650,Discovery II.

      Коментар


      • #4
        От: Младият писател Денимир Велчев се нуждае спешно от кръвопреливане

        Вече е по-добре момчето: http://offnews.bg/index.php/98425/8-...rav-za-denimir
        www.offnews.bg

        Коментар


        • #5
          От: Младият писател Денимир Велчев се нуждае спешно от кръвопреливане

          И още добри новини -публикация от Денимир направена преди 2 часа в социална мрежа: "Благодаря на всички, които се отзоваха и помогнаха както могат! То се било вдигнало голям шум в Интернет, аз чак сега разбирам, но с тази рядка кръвна група май няма друг начин. Поизписаха ме, сега си почивам и се пазя и както винаги- напред към пълно възстановяване! Поздрави, приятели!"
          0+,Bombardier DS650,Discovery II.

          Коментар


          • #6
            От: Младият писател Денимир Велчев се нуждае спешно от кръвопреливане

            Снимката е от днес-Денимир заедно с сестра си Венцислава
            0+,Bombardier DS650,Discovery II.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X