Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФРОУД КЛУБ ВАРНА !НАЙ - АКТИВНИЯ .ШАМПИОН НА БЪЛГАРИЯ ЗА 2006

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ОФРОУД КЛУБ ВАРНА !НАЙ - АКТИВНИЯ .ШАМПИОН НА БЪЛГАРИЯ ЗА 2006

    съобщавам като член на клуба ,че организираме всяка седмица тренировки и банкети в района на областа(варна).
    правим събрания ,решаваме въпроси и даваме предложения и препоръки .приемаме нови членове ,някои не приемаме.
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

  • #2
    Това последното ми прилича на дискриминация.

    Нашия не толкова активен клуб приема хора желаещи да членуват в него. Само желанието на един човек е едно добро начало, но вие нали сте най активния клуб по ги разбирате нещата.

    Гледайте да оставите нещо за ядене и на простосмъртните в Стара Загора.

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение
      някои не приемаме.
      Имам един въпрос-по какво се определя приемането или не приемането-от вида на возилото,социалното положение или какво?
      Последно редактирано от TRAPERA; 27-01-07, 00:12.

      Коментар


      • #4
        ах този иван. човеко, дискриминация няма! просто има ред за това как стават нещата.сигурен съм че лично теб ама хич не те интересува дали можеш да си член на нашия клуб.за всеки който се интересува редът е:
        -заявление до УС свободен текст;
        -резглеждане на заявлението от събранието;
        -одобрения става кандидат член;
        -1година идва кара с нас ,участва и в мероприятията на клуба (купони ,рожденни именни дни,ремонти ,състезания ,тренировки и т.н);
        -след което ако носи и на маитап става един от нас.
        Успех!
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • #5
          На мен сте ми далече за разходки, но като един виртуален член може да се кандидатирам. Надявам се да има кои да ме подкрепи в кандидатурата ми.

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
            Гледайте да оставите нещо за ядене и на простосмъртните в Стара Загора.
            специално за теб ще се обадя да заделят от на адаша ти суджуците . и моля те бъди по умерен.
            това което съм писъл е за всички като мен и теб и много други които уважават оффроуда освен като хоби ,а и като автомобилен спорт.
            никой от нас не си е повярвал че е повече от някой друг.
            но за хората трябва да се съди по делата г-н шампион-навигатор на България.имаш ми уваженията като такъв.
            не бъди друг . бъди пример колега.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • #7
              Ми например аз се интересувам да бъда приет като кандидат член-та въпросът ми е-къде трябва да дойда и да подам молбата до УС?

              Коментар


              • #8
                пусни ми я на л.с.
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X