Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • gladiator
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
    Определено един от най-добрите в района. Освен това, ако платите уикенд 2 нощувки , имате бонус една нощувка, или поне така беше до скоро.
    Извадка от общите условия на хотела:
    * Пакетите и Намаленията не са валидни по време на празници и по време на есенния панаир.

    Панаир няма но има официални почивни дни по случай празниците на гр. Пловдив и Съединението на Република България!

    Остави коментар:


  • gladiator
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от Ivanov Преглед на мнение
    Кольо от Шумен е Николай Колев. В подписа му пише.
    Толкова съм зашеметен и недоспал че не го видях! Простете!
    Поздрави
    Димитър Лазаров

    Остави коментар:


  • Ivanov
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от gladiator Преглед на мнение
    РЕГИСТРИРАН!!!
    САМО ДАЙ И ЕДНА ФАМИЛИЯ! РАЗБРАХ ЧЕ СИ ОТ ШУМЕН?
    ПОЗДРАВИ!
    Димитър Лазаров
    Кольо от Шумен е Николай Колев. В подписа му пише.

    Остави коментар:


  • Юли
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Злати , и аз мисля че организатора трябва да прояви скромност малко , весе пак става въпрос за Оffroad-Bulgaria.com , така ми звучи все едон че ме кани някои на гости в тях , нали няма политик, търговия , поне ти и други които правеха организациите до сега не се забелязваха такива неща , а даже обратно , и пак казвам евала че някои се е навил да прави нещо но нека да има малко скромност , хората винаги ще го оценът

    Остави коментар:


  • gladiator
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Казвал съм вече няколко пъти, че съм индианец, и сега го потвърждавам-опитах се да си пусна заявка за палатковия лагер, ама компютъра ме псува на негов си език, и не ще да прати съобщението.
    Та ако може оттук да си направя заявката-двама човека с една витара и една палатка.
    РЕГИСТРИРАН!!!
    САМО ДАЙ И ЕДНА ФАМИЛИЯ! РАЗБРАХ ЧЕ СИ ОТ ШУМЕН?
    ПОЗДРАВИ!
    Димитър Лазаров

    Остави коментар:


  • Кольо
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Казвал съм вече няколко пъти, че съм индианец, и сега го потвърждавам-опитах се да си пусна заявка за палатковия лагер, ама компютъра ме псува на негов си език, и не ще да прати съобщението.
    Та ако може оттук да си направя заявката-двама човека с една витара и една палатка.

    Остави коментар:


  • maystor
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Определено един от най-добрите в района. Освен това, ако платите уикенд 2 нощувки , имате бонус една нощувка, или поне така беше до скоро.

    Остави коментар:


  • gladiator
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Още една опция за хотелско настаняване за любителите на лукса:
    Еко Хотел Здравец - http://www.hotelzdravetz.com/
    Двойна стая - 70лв
    Тройка стая - 100лв
    Апартамент за 4-ма - 140лв
    В цените са включени закуска, безплатен интернет и паркинг и безплатно ползване на спа центъра на хотела, включващ фитнес зала, сауна, парна баня, джакузи, закрит плувен басейн.
    И този хотел се продава само в пакет за три нощувки - 3,4 и 5 или 4,5 и 6 септември!
    За резервации : arena@offroad24.bg като в полето Subject /относно/ напишете „хотел Zdravec”.

    Поздрави
    Последно редактирано от gladiator; 17-08-10, 08:27.

    Остави коментар:


  • gladiator
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от ders4 Преглед на мнение
    Адаш ниама да те оставим да спиш на паркинга.
    Едно уточнение - паркинга пак си е поляна с гора! :-)
    Хора на пътя няма да оставим - всички ще са добре дошли!

    Остави коментар:


  • ders4
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
    Тъй като все още не е сигорно кога и с какво МПС ще тръгна има ли някакъв срок на заявка за палатковия лагер,нещо не ми се иска да изпусна момента и да спя на паркинга.
    Адаш ниама да те оставим да спиш на паркинга.

    Остави коментар:


  • gladiator
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
    Тъй като все още не е сигорно кога и с какво МПС ще тръгна има ли някакъв срок на заявка за палатковия лагер,нещо не ми се иска да изпусна момента и да спя на паркинга.
    :-) Няма да те оставим при колите, спокойно! Естествено, ако има закъснели на входа на мероприятието ще има контрол на достъпа както и обособен офис на който закъснелите с регистрацията си ще могат да я направят и на място, но тъй като живеем в объркана държава Ви моля това да става предварително и колкото се може по рано за да добием представа за броя на хората и палатките защото наистина мястото е ограничено!
    Поздрави
    Димитър Лазаров

    Остави коментар:


  • Дявол Коледа
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Тъй като все още не е сигорно кога и с какво МПС ще тръгна има ли някакъв срок на заявка за палатковия лагер,нещо не ми се иска да изпусна момента и да спя на паркинга.

    Остави коментар:


  • gladiator
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Остават две седмици и половина до началото на Третия национален офроуд събор на OFFRoad-Bulgaria.com!!!!
    Организацията върви трескаво, всички разрешителни са вече налице, хотелите са почти заети, палатковия лагер ще се пука по шевовете, а бирате вече се изстудява!!!
    Ако все още не сте планували участието си ...... побързайте!!! Днес или най късно утре ще получим от банката сметките за плащане на хотелските стаи и всички които са пуснали своите заявки ще получат E-mail -и с тях!!! Ще стане як купон!!!

    Остави коментар:


  • venci67
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Понеже обсъждането на трите лева започна от моето мрънкане-предлагам да спрем да ги мислим. Както вече казах-за всички ни са пренебрежимо малко в сравнение с другите ни разходи. Пиша последно изречение по повод таксата-хареса ми мнението, че те са и също един вид филтър за несериозници.

    Имам и още едно предложение-нека на видно място да се сложи кутия за събиране на помощ за Андрей. И да бъде добре оповестено къде ще се намира, и който желае-да си пусне лептата. Така освен купон ще направим и едно добро.

    Още не знам колко човека ще дойдем, затова и не си попълвам заявката, но когато се изясни-ще се запиша официално.

    Чакам с нетърпение темата за траяла...
    Кольо забрави за трите лева.Имам да ти връщам загрята скара от Варна.Ако не си оправиш ВИТАРАТА за събора ще ти дам да минеш трасето с Крайслера.
    По въпроса за траяла трай още малко.

    Остави коментар:


  • gladiator
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от manQK78 Преглед на мнение
    Никъде не е публикувана банкова сметка за плащане...
    Първоначално публикуван от batije Преглед на мнение
    Относно резервирането на хотел на коя банкова сметка да се превеждат парите?
    Уважаеми колеги,
    Имаме малко забавяне от страна на банката, но всеки регистрирал се на arena@offroad24.bg ще получи обратен e-mail с банкови сметки!
    Също така ще Ви помоля да уточнявате по какъв начин ще получите ваучерите си за настаняване - по куриер или на място!
    Поздрави
    Димитър Лазаров

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X