Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Paladin
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Специални благодарности на Сашо (icerunner) че намери медицинско лице за поставянето на инжекцията
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11226_resize.JPG
Прегледи:1
Размер:186.8 КБ
ID:5205928

    Остави коментар:


  • sonda
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Последно,на траяла в събота само мотори и АТВ-та ли ще има,защото на две места в програмата пише две различни неща?На едното място пише,че в събота ще е първи манш,а в неделя-втори,а пък на другото,че в събота е траяла за мотори и АТВ-та,а в неделя-за джипове?

    Остави коментар:


  • izo4x4
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Ми мисля, че екипът начело със Сашо (icerunner) може да се справи... Че те миналата година оправиха Сандо Ковачев дето беше загубил два квадрата кожа по полето, че антибиотика ли няма...

    Остави коментар:


  • Paladin
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    "На Ваше разположение ще са специализирани медицински екипи!" - това изречение е от програмата
    Въпроса ми е следния - тъй като в момента лежа в болница (от няколко дена, причина поради която не можах да се включа в разлепването на плакатите, а много исках да помогна) и ми бият антобиотик венозно всеки ден - та се чудех дали може да се извърши тази манипулация на събора

    Остави коментар:


  • giorgio
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Снощи минах да погледна как върви подготовката...
    Завареното надмина очакванията ми многократно. Сашо Ковачев лично ме разведе и показа кое, до къде и как. Досега не е имало толкова мащабно планиране и съответно изпълнение, на форумно мероприятие. Най-впечатлен бях от трасето за траяла. Момчетата от "пловдивската група" са сътворили не траял, а истинско шоу и за участниците и най-вече за публиката.

    П.П. Носете си по-сериозни дрешки! Снощи, около 19.30 часа, температурата беше 8 градуса... Все пак, става дума за над 1300 мнв.

    Остави коментар:


  • Кольо
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от gladiator Преглед на мнение
    Има доста желаещи да разпънат палатки, но въпреки голямата площ отредена за бивак съветваме хората от "бар Наздраве" да пристигнат по-рано и да си изберат подходящо място.

    Може би най-добрата локация, а също и най-равната би била на входа на лагера до асфалтовия път.
    Благодарим за информацията.
    Но май "пияндетата" от бара няма да сме повече от 15-20 палатки, а даже и може да не се съберем толкова. Та мисля, че няма нужда от специално място за нас.
    По-рано, по-рано, колко да е по-рано от петък в ранния следобяд?
    Поне тогава ще пристигнем ние от по-далечния край на Родината... Ако някой от бара пристигне по-напред-да забие плаката, и да каже "Тук ще бъде Лагера на бара", и следващите ще се равняваме по него...

    А ако в петък все още има нужда от две ръце-на драго сърце ще помогна.

    Остави коментар:


  • gladiator
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Уважаеми Колеги,

    От 02..09.2010 целият мъжки състав на Gladiator ще бъде ангажиран в изграждане на съоръженията за ARENA-OFFROAD.
    Моля в този ден отправяйте Вашите въпроси директно на тел.: 032 277 999 от 09.00 до 18.00 ч. Колежките Даниела и Ели са на разположение.

    От 03.09.2010 преместваме офиса на Копривките и ще работим за вас на място по време на мероприятието.

    Опасявам се, че няма да можем актуално да следим развитието на темата във форума.

    Очакваме Ви на ARENA-OFFROAD 2010

    Остави коментар:


  • gladiator
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    Бивака е бивак, там хората освен че ядат и се веселят, също спят. Разчитам на всички да не се повтаря неудобната за някои ситуация от миналата година в бивака да не може да се спи от шум до 3 часа през нощта, а в 7 сутринта пак да се почва с музиката. Мислете за решение след 12 часа да има възможност за пълноценна почивка в бивака, много хора идват с жени и деца на палатка, не е редно да бъдат мъчени с нон стоп купон. Между другото, встрани от бивака има едно отлично равно място, което смятам официално да предложа за временна база на бар Наздраве. Равно, могад да седнат и да копунясват много хора. Пловдивската група го знаят, това е площадката на паметника.
    Колеги,
    На площадката на паметника е разположен един от хранителните блокове на кетъринга. Той е и най-близо до палатковия лагер.

    Има доста желаещи да разпънат палатки, но въпреки голямата площ отредена за бивак съветваме хората от "бар Наздраве" да пристигнат по-рано и да си изберат подходящо място.

    Може би най-добрата локация, а също и най-равната би била на входа на лагера до асфалтовия път.

    Остави коментар:


  • mbenz
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
    Я пробвайте и тел. 032 277 999 - това е в офиса на Гладиатор.
    Преди малко се свързах с организатора и вече платих в "Копривки"-благодаря за отговора.
    До скоро виждане на Събора-по добичето лесно ще ме познаете!

    Остави коментар:


  • izo4x4
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Я пробвайте и тел. 032 277 999 - това е в офиса на Гладиатор.

    Остави коментар:


  • mbenz
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    От вчера чакам мейл с банковата сметка,за да платя настаняване в "Копривките",ама досега не съм получил...Звънях и на даден ми от организатота моб. телефон,но никой не вдига,та започнах леееко да се притеснявам...!
    Предполагам на какъв огън се пекат всички свързани с организацията и ми е ясно,че лесно може да стане объркване и да се допуснат грешки,затова пиша и питам тук,за да не пристигна на 3-ти и да увисна!

    Остави коментар:


  • zzlatev
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    ...

    Злати, ние от бара може да сме пияндета, ама разбираме от дума, и като ни се каже, че не бива да вдигаме шум-съобразяваме се и всичко е мирно и тихо. Няма нужда да ни делите настрани...
    Пък съм сигурен, че и тази година ще има среднощни изцепки, а недоволните ще са повече от миналият събор. Но нама "бара" да е виновен, сигурен съм.
    Не става въпрос за делене, вина или липсата на музика и купон. Напротив, те са задължителни и общодостъпни, просто трябва след 12 часа нещата да станат по кротки вътре в бивака. Затова, и ако има мераклии, предлагам алтернативно място, където си пиеш, пееш и се веселиш без да се съобразяваш с часа. Ако няма нужда, вътре в бивака си е доста уютно.

    Остави коментар:


  • Кольо
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Спам е, ама за да няма очаквания към скромната ми личност-за пеене не съм казвал нищо. Само за свирене, ама наистина е като за в бара-след като се напият пияндетата, и не могат да различат какво се свири.
    Ако ревна да пея-събора може да приключи преждевременно...
    Но все пак не е изключено-с много хора сме се наговорили да се запознаем и да изпием по бира заедно... Та ако запознанствата станат повечко...

    Моля изтрийте това мнение, чист спам, няма смисъл да пълним темата с глупости.

    Остави коментар:


  • chrichri
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Аз пък днес си купих четец за карти-за да мога да вкарам малко музика която ми харесва, и да я пускаме в бара. Ама нищо де, и без музика може...

    Злати, ние от бара може да сме пияндета, ама разбираме от дума, и като ни се каже, че не бива да вдигаме шум-съобразяваме се и всичко е мирно и тихо. Няма нужда да ни делите настрани...
    Пък съм сигурен, че и тази година ще има среднощни изцепки, а недоволните ще са повече от миналият събор. Но нама "бара" да е виновен, сигурен съм.
    Какви музики,бе Кольо,нали обеща да пееш с китара,или е било,като "за в бара" !?

    Остави коментар:


  • Кольо
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Аз пък днес си купих четец за карти-за да мога да вкарам малко музика която ми харесва, и да я пускаме в бара. Ама нищо де, и без музика може...

    Злати, ние от бара може да сме пияндета, ама разбираме от дума, и като ни се каже, че не бива да вдигаме шум-съобразяваме се и всичко е мирно и тихо. Няма нужда да ни делите настрани...
    Пък съм сигурен, че и тази година ще има среднощни изцепки, а недоволните ще са повече от миналият събор. Но нама "бара" да е виновен, сигурен съм.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X