Обява

Свий
Няма добавени обяви.

12ти Национален Офроуд Събор.Приморско 02 08 09 2019г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: 12ти Национален Офроуд Събор.Приморско 02 08 09 2019г

    Просто остаряхме.

    Коментар


    • #92
      От: 12ти Национален Офроуд Събор.Приморско 02 08 09 2019г

      А старците нямат сили да натискат бутоните на фотото.
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • #93
        От: 12ти Национален Офроуд Събор.Приморско 02 08 09 2019г

        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
        А старците нямат сили да натискат бутоните на фотото.
        Поне 80% от хората на събора не ги познавах. Разбирай, поне 80% изобщо не влизат тук. От останалите 20, също неголям процент влизат тук.

        Събора вероятно беше най-големия като посещаемост след втория морски, а вероятно по-голям и от него.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #94
          От: 12ти Национален Офроуд Събор.Приморско 02 08 09 2019г

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Просто остаряхме.
          Наистина.Когато за първи път посетих Събора бях на 52, а сега съм на 62.Имах желание,но нямах възможност тази година.
          Нека силата да бъде с нас!
          Suzuki Grand Vitara
          +34 642 91 4154

          Коментар


          • #95
            От: 12ти Национален Офроуд Събор.Приморско 02 08 09 2019г

            Прави сте но все пак организаторите са от форума.
            поне някакво класиране , малко снимки можеше да има. Имаше доста атракции, аз си изкарах чудесно макар и да не бях през всичките дни
            088455338две
            "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
            Джамбазов 2010г..

            Коментар


            • #96
              От: 12ти Национален Офроуд Събор.Приморско 02 08 09 2019г

              Първоначално публикуван от Jivko Преглед на мнение
              Прави сте но все пак организаторите са от форума.
              поне някакво класиране , малко снимки можеше да има. Имаше доста атракции, аз си изкарах чудесно макар и да не бях през всичките дни
              Май фацебукито утрепа форума.

              Коментар


              • #97
                От: 12ти Национален Офроуд Събор.Приморско 02 08 09 2019г

                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                Май фацебукито утрепа форума.
                Далече е още .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #98
                  От: 12ти Национален Офроуд Събор.Приморско 02 08 09 2019г

                  Мисля,че е редно да споменем с добро хората, които се погрижиха го да има тоази събор. Ето един от тях, вече похапнал торта по начин-извън пътя:
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #99
                    От: 12ти Национален Офроуд Събор.Приморско 02 08 09 2019г

                    Прекарахме страхотно!
                    Благодарности на организаторите!
                    До нови срещи!
                    Поздрави!
                    VITARA, SAMURAI
                    FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                    RENAULT ESPACE QUADRA
                    ...и едно сивикче за града...

                    Коментар


                    • От: 12ти Национален Офроуд Събор.Приморско 02 08 09 2019г

                      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                      Май фацебукито утрепа форума.
                      Фацето отдавна утрепа и обезмисли всички форуми. Светът се развива !
                      Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                      -----------------------------------------------
                      Питието определя съзнанието....
                      -----------------------------------------------
                      0887770735

                      Коментар


                      • От: 12ти Национален Офроуд Събор.Приморско 02 08 09 2019г

                        Важното е, че още ни има. За ядене и пиене винаги ще намерим начин да се съберем, при кризисна ситуация също.
                        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                        Коментар


                        • От: 12ти Национален Офроуд Събор.Приморско 02 08 09 2019г

                          Колеги, безсмислено е да сравняваме форума с фейсбук или да се сърдим на хората, че предпочитат социалните мрежи. Истината е, че форума рязко застарява и не е нито удобен, нито актуален! Да не говорим за сложността да публикуваш снимки тук.
                          Ако все пак искате да се докоснете до събитието, да разгледате снимки или клипове, ще ви се наложи да го направите в местата, където на хората им е лесно да ги споделят: https://youtu.be/UtM5vy96WsU

                          Това е един доста добър разказ в снимки: https://www.facebook.com/groups/Bulg...051874?sfns=mo
                          Последно редактирано от Lesov; 17-09-19, 23:31.
                          www.4x4Trips.bg

                          Коментар


                          • От: 12ти Национален Офроуд Събор.Приморско 02 08 09 2019г

                            Минаха десетина дни от събора, дни на размисъл и смирение!


                            Но смятам, че не бива да го спестявам и трябва да използвам възможността да благодаря на всички уважили труда ни, по организацията на поредният Национален Офроуд Събор - Приморско 2019! Както и на не малкото хора, включили се с физическа и финансова помощ в тази организация ...


                            На първо място искам да благодаря на Валентин Вълков, който за поредна година се нагърби с отговорността да бъде главен организатор на това грандиозно събитие! Човекът, даващ шанс на всички нас да бъдем подобаващи офроуд гости на Приморско и да си организираме един празник на офроуда, където да покажем какви сме и на какво сме способни като национална офроуд общност!!!


                            Тук трябва да призная, че никога не бих се раздавал толкова ако до мен не беше Георги Калашев! Човека на който трябва да изкажа най-голямата си благодарност! Човека, който ме подкрепи на повече от 100% в организацията и се бъхтаме рамо до рамо за да го направим!


                            Също тук и не на последно място, искам да благодаря на Анжела Боянова (Дружинната), че не се отказа да ни натиска и предизвиква ... както нас, така и цялата офроуд общност за да го направим! Която също така, неуморимо, бе всеки ден на фронта, почети като на война, блъскайки се за купона на всички “гости”... и то не само тези десетина дни, събор а в продължение на няколко месеца!


                            Ако някой не го е разбрал ... този събор го имаше, защото точно тези 3-4 луди си скъсаха задниците да го организират!


                            Важно е да се знае, че все още има сърцати офроудари, хора като Старозагорците Любо и Дима Диневи, като Чичо Митко-оригинала, като Съби Радев, Ивайло Стоянов, Дечо Нисана и Ицо от Димитровград, като Краси Доктора и Стоян Францов, като Коко и Никола Кузманов ... трудно ми е да изброя всички, но със сигурност имаше и още сърцати доброволци, не чакащи специална покана за да помогнат, да направим заедно, събитието на година за БЪЛГАРСКАТА ОФРОУД ОБЩНОСТ!


                            БЛАГОДАРЯ ВИ!

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAEFCDE6-76C6-4BB2-9477-E253531C6607.jpeg
Прегледи:1
Размер:202.9 КБ
ID:5821015



                            PS
                            За тези, дето мрънкаха, мога само да кажа, че е време да се хванат в ръце и догодина да го организират по-добре! Никой няма да ги спре!
                            Последно редактирано от Lesov; 18-09-19, 00:28.
                            www.4x4Trips.bg

                            Коментар


                            • От: 12ти Национален Офроуд Събор.Приморско 02 08 09 2019г

                              Браво Лесов,
                              Казано на място и много точно!
                              Хиляди Благодарности на Вальо, Теб и кака Джека за целия този труд, себераздаване и безгранично желание, без Вас това няма как да се случи!
                              Не обръщайте внимание на "криви шапки" и "кисели муцуни", не може и без такива. Може би малко хора знаят въобще какво коства подобна организация и за това е нормално да има мърморковци. Още по-малко знаят и какво ти е коствало да докараш, разнасяш, монтираш и демонтираш цялото това оборудване(шатри, арки, транспаранти, маси, пейки, озвучаване и какво ли не), затова отново Респект и благодаря. Смятам, че никой на никой не е длежен с нищо, и подобно мероприятие е за разпускане, удоволствие и сплотяване на нашат Офроуд гилдия.
                              Относно емоцията в къмпинга и по трасетата, както винаги беше на ниво и който не е присъствал, той не знае какво изпуска....
                              Така, че напред до следващия Събор и дано все повече хора се включат в мероприятието и организацията!

                              Коментар


                              • От: 12ти Национален Офроуд Събор.Приморско 02 08 09 2019г

                                Абе добре си беше събора.
                                На мен ми беше малко скучно, ама то си е маой проблем.
                                Иначе като организация-може би най-добре организирания досега събор, за което браво.

                                Разбира се-има някакви недоволства и нехаресване на това или онова, но това си е нормално, щом се съберат много хора на едно място.

                                Догодина пак!
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X