Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на чревоугодниците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

    Ами да се изказват.
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • #77
      От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
      Утре вечер е концерта на на Герена, бре !
      Аз ще го пропусна. Хард ми е и пиенето и музиката.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • #78
        От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

        Кое му е харда на Стинг, че и с филхармония !?
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #79
          От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

          Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
          Кое му е харда на Стинг, че и с филхармония !?
          Е да де, затова ще го пропусна.
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар


          • #80
            От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

            Хаймани Айдуци Пържоли Купони Алкохол - ХАПКА

            КурBANN - показва част от историята на мъченически страдали участници
            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
            Суперспам - спама на суперите

            Коментар


            • #81
              От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
              Цвети, ти как мжа да го напишеш това "ако ни иска"?!? Хайде утре вечер при мен. Те ти предложение. А и да не забравя, изкефих се на последното плюскане, и то на какво на това че не оставихме мястото като при Тони. Може и да сме имали пропуски, Пламен да каже, но важното е че не се изнизахме по терлички.
              Че при мене каквоизчистихме и сега тревата е до кръста къде е Цецо да я види.Нали каза че е угазена а тя колко я газиш по расте
              К мирной жизни не пригоден.
              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

              Коментар


              • #82
                От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                Че при мене каквоизчистихме и сега тревата е до кръста къде е Цецо да я види.Нали каза че е угазена а тя колко я газиш по расте
                Положението с чистотата е принципно. Не бива след нас да остава мазало, нали за кеф го правим. Мразя кухи лозунги и много да серат а единици да бършат след тях. Даже смятам запазването на природата чиста да залегне в устава на клуба. Толкоз по този въпрос.
                А че на ливадата ти тревата е яка проверих миналата седмица. От пабирок и без дъждец, 2-3 кг. челадинки и N-броя печуркиама ти през това време дремеш по софето
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • #83
                  От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                  Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                  Абе вие пощуряхте и май забравихте основната цел и смисъл на цялата работа..?!! Не е важно как се казва клуба, а колко често се събира и какво изяжда и изпива! "Айдушка среща" е най-точно, вярно и близко до първопричината за цялата работа! Софра или смърт айдушка!

                  Поздрави
                  Обаче нищо не казваш за дата и място на учредителна среща

                  Коментар


                  • #84
                    От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                    Много голямо мъртвило тука! Що така издишаме, оркестъра..?!! Идеи ли няма, мерак ли..?!! Я да се стегнем малко!

                    Коментар


                    • #85
                      От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                      Щото само се говори, освен това тези дето не сме от "организационното ядро" чакаме тези от "организационното ядро" да измислят нещо та да можем и ние да се доредим .
                      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                      Коментар


                      • #86
                        От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                        Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                        Щото само се говори, освен това тези дето не сме от "организационното ядро" чакаме тези от "организационното ядро" да измислят нещо та да можем и ние да се доредим .
                        Е не така с рогата де..!!! Ще стегнем редиците, само гледай..

                        Коментар


                        • #87
                          От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                          Знам защо не стана схемата с учредителното събрание - щото не се прави така..!!! На мен ми хареса много на параклиса! Бат Пепо - ко викаш за едни кукуреци, да се посъберем и да решим какво ще правим по-нататък, че учредително събрание на софраджийска група, на празна софра - не върви някак..?!!

                          Коментар


                          • #88
                            От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                            Добре де,да видим кога е най-удобно за болшнството?После да решим къде - на открито или на закрито,па да действаме..?
                            Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                            Най-добрият ром е студеният ром!
                            Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                            Коментар


                            • #89
                              От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                              Знам защо не стана схемата с учредителното събрание - щото не се прави така..!!! На мен ми хареса много на параклиса! Бат Пепо - ко викаш за едни кукуреци, да се посъберем и да решим какво ще правим по нататък, че учредително събрание на софраджийска група, на празна софра - не върви някак..?!!
                              Винаги,брат! Да напасваме само подробностите и играеме...
                              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                              Най-добрият ром е студеният ром!
                              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                              Коментар


                              • #90
                                От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                                Няма какво да напасваме! Решаваме и го правим! Който може да дойде - да идва.. Който не може-ще го запишем в последствие. И ритуал за посвещаване ще измислим даже... Как са ти ангажетата на тебе, че тез кукуреци сами няма да станат, а и инструмента е от тебе (редуктора)?!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X