Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на чревоугодниците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

    Друг важен въпрос: Какво е забранено да яде един чревоугодник за да не рискува да бъде изключен от Клуба?
    Последно редактирано от derhunter; 04-06-11, 08:58.
    Публикувайте отговор

    Коментар


    • #47
      От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

      Забранено е да не яде, да не пие,..и тези три неща.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • #48
        От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

        Е няма да жабясвам я ! Там е само вОда, върнах се при истинските течности.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #49
          От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

          Хайдушко Сдружение за Кефове и Софри /ХСКС/как ви звучи..? Макар,че аз лично съм против абревиатурите...
          Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
          Най-добрият ром е студеният ром!
          Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

          Коментар


          • #50
            От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

            До тук има някои яко весели предложения. Аз лично нямам предпочитания. Ще го решим явно основните заговорници-чревоугодници на сбирката запой. Само да се уточним кога и къде ще е. Дали ще е на градска територия или в дън гори тилилейски. През седмицата или по празници.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • #51
              От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

              ПОЛУОСКА кърти.
              В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

              Коментар


              • #52
                От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                Айде,казвайте само кога и къде..?Пък да видиме...
                Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                Най-добрият ром е студеният ром!
                Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                Коментар


                • #53
                  От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                  Предлагам ММ - Майстор на Маса...4 различни букви ми идват много. Записвам се в клуба, както и да се казва!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                    AMAM - Айдути - Майстори на Алкохола и Мезетата
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар


                    • #55
                      От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                      AMAM - Айдути - Майстори на Алкохола и Мезетата
                      Но трябва да се изписва АМ–АМ...

                      Коментар


                      • #56
                        От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                        Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                        Друг важен въпрос: Какво е забранено да яде един чревоугодник за да не рискува да бъде изключен от Клуба?
                        И разни растящи на корен се ползуват само за гарнитура!!!
                        My Toyota is fantastic! 0888 912 442 / 0897 912 442

                        Коментар


                        • #57
                          От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                          Пишете ме и мене.
                          А иначе аз викам Старото да бъде Председател - и без друго всички пукници се организират при него.
                          Последно редактирано от мишоци; 04-06-11, 19:56. Причина: правопис
                          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                          Само DIESEL !!!

                          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                            Възможно ли е при учредяване на Клуба да се въведат в една екселска табличка данните за теглото на членуващите. Идеята ми е да се следи:
                            1. Периодично да се проверява "скатава" ли някой член, което би се отразило на норменото/наднорменото му тегло;
                            2. Как варира нетата членска маса във времето: +/- килограми/тонове;
                            3. При констатирани безпричинни диета от някой член да ми се налага някакво наказание, водещо до възстановяване на намалените кг.;
                            4. СЪревнование по региони. Последния регион на членуващи в Клуба черпи първите.. или подобни културно-масови, сплотяващи колектива...
                            5. Съревнования жени-мъже... За период от време кой пол е добавил нетна маса...

                            И други подобни статистики, които биха карали всеки Член от Клуба да се почувства горд...
                            Публикувайте отговор

                            Коментар


                            • #59
                              От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                              До тук има някои яко весели предложения. Аз лично нямам предпочитания. Ще го решим явно основните заговорници-чревоугодници на сбирката запой. Само да се уточним кога и къде ще е. Дали ще е на градска територия или в дън гори тилилейски. През седмицата или по празници.
                              За "работна" среща ми се струва най-подходяща софийска среща в делничен ден. Да е по-стегнато организационно и алкохолно за да има резултат.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                                Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                                ...........
                                И други подобни статистики, които биха карали всеки Член от Клуба да се почувства горд...
                                По-скоро от идея за приятно прекарване ще се превърне в друга идея.
                                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X