Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да изградим чешма.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Да изградим чешма.

    Благодаря Dan7.

    В неделното търсене на подходящо место за чешма имаше нещо сбъркано .....Субару се представи на ниво,макар и да не му е точно там мястото.Адмирации за колежката Руди-сама с децата в гората.Место за чешма не набелязахме ,но компанията беше супер.
    Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

    Коментар


    • #47
      До: Да изградим чешма.

      Има ли някой от нас, който може да се заеме с консултация в общината?
      Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
      Най-добрите ми спомени са предстоящите!

      Коментар


      • #48
        До: Да изградим чешма.

        Не се знае още коя община ще е ресорна. Най-вероятно община Родопи. Аз работя наблизо до сградата на община Родопи, но хич ме няма да движа административни въпроси.
        Днес, ако преди обедната почивка не се отплесна с работа, ще направя едно питане, поне да видя дали изискванията са само на хартия.
        Иван
        ivanp98[at]mail.бг

        Коментар


        • #49
          До: Да изградим чешма.

          Не искам да натрапвам идеите си, но ако чешмата вече я има, то значи тази процедура вече е мината или ако не е то не ние сме направили чешмата, а само сме я реконструирали и украсили.
          За химически анализ май всеки може да занесе проба, а къде не знам, може би във ВиК има такава лаборатория или в РИОКОЗ.
          Не бързай ако искаш да стигнеш
          __________________________________
          Discovery II TD5 10P

          Коментар


          • #50
            До: Да изградим чешма.

            Първоначално публикуван от Михаил Преглед на мнение
            Не искам да натрапвам идеите си, но ако чешмата вече я има, то значи тази процедура вече е мината или ако не е то не ние сме направили чешмата, а само сме я реконструирали и украсили.
            За химически анализ май всеки може да занесе проба, а къде не знам, може би във ВиК има такава лаборатория или в РИОКОЗ.
            Да има лаборатория, но трябва да се разбере дали общинските изискванията не са точно за РИОКОЗ.

            Коментар


            • #51
              До: Да изградим чешма.

              По-скоро ХЕИ, скъпи дрогари.
              Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
              Най-добрите ми спомени са предстоящите!

              Коментар


              • #52
                До: Да изградим чешма.

                на ХЕИ вече му викат РИОКОЗ. ХЕИ беше по "другарското" време
                Не бързай ако искаш да стигнеш
                __________________________________
                Discovery II TD5 10P

                Коментар


                • #53
                  До: Да изградим чешма.

                  Кво не ви харесва ?





















                  Кеф ти разгледно.
                  Кеф ти гора и сянка.
                  Кеф ти ливада.
                  Кеф ти места за заигравки.
                  Кеф ти духовност.

                  За трудова изява - безкрайни възможности.


                  Най-хубавото е ,че е отдалечено и няма път за коли до него.
                  Мястото е над св. Кирик или под с.Яврово.
                  Заходи бол.

                  Поздрави
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #54
                    До: Да изградим чешма.

                    В сряда си направихме един семеен OFF и харесах много хубаво място за чешма. Единствения недостатък за мен е, че е в букова гора, а на мен бора ми е на сърце.
                    Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                    Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                    Коментар


                    • #55
                      До: Да изградим чешма.

                      Харесва ми идеята.Само ме смущава близостта на полуразрушения храм до една (евентуално) нова чешма.Иначе местото е осветено (свято) ,но да не ни хвърли в непосилни разходи......
                      Ако нещо с храма.... ще трябва да се "проси" от някоя община...не е ли сложно малко в тая криза....

                      "Единствения недостатък за мен е, че е в букова гора....." -До колкото знам там е най-хубава водата и ....сянката.
                      Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                      Коментар


                      • #56
                        До: Да изградим чешма.

                        Буковата гора е много ниско
                        Аз се чувствам у дома си над километър височина
                        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                        Коментар


                        • #57
                          До: Да изградим чешма.

                          Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                          Харесва ми идеята.Само ме смущава близостта на полуразрушения храм до една (евентуално) нова чешма.Иначе местото е осветено (свято) ,но да не ни хвърли в непосилни разходи......
                          Ако нещо с храма.... ще трябва да се "проси" от някоя община...не е ли сложно малко в тая криза....

                          "Единствения недостатък за мен е, че е в букова гора....." -До колкото знам там е най-хубава водата и ....сянката.
                          Това е стария манастир св.Кирик и Юлита от него е останала църквата а чешмата се води аязмо при нея проблем може да възникне с пловдивската патриаршия която е собственик на имота.За там ще трябва да иска разрешение и съгласуване с тях.
                          Това не е краят. Това дори не е началото на края. Но може би е краят на началото.
                          0+ при нужда от кръв!

                          Коментар


                          • #58
                            До: Да изградим чешма.

                            Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                            И аз ще участвам.
                            Имам предложение.
                            След като се намери и уточни мястито, първо да се направи беседката с мааааса и BBQ и после на бира и кИфтета, на спокойствие и с мерак да се направи ЧЕШМАТА.
                            Става дума за беседка и BBQ . Чешмата само да се ремонтира и облагороди(да събира повече бира). Мястото спокойно може да замести "Русалка" през лятото до късна есен.

                            Коментар


                            • #59
                              До: Да изградим чешма.

                              Първоначално публикуван от joro_c Преглед на мнение
                              Става дума за беседка и BBQ . Чешмата само да се ремонтира и облагороди(да събира повече бира). Мястото спокойно може да замести "Русалка" през лятото до късна есен.

                              Идеята много ми допада, но дали някой може да ме упъти къде по точно се намира описаното място и как да стигна до там за да го огледам ?
                              Или ако има желаещи, можем да направим групов оглед ?!
                              www.4x4Trips.bg

                              Коментар


                              • #60
                                До: Да изградим чешма.

                                Първоначално публикуван от Lesov Преглед на мнение
                                Идеята много ми допада, но дали някой може да ме упъти къде по точно се намира описаното място и как да стигна до там за да го огледам ?
                                Или ако има желаещи, можем да направим групов оглед ?!
                                Някога карал ли си по АТВ пътеката от св.Кирик нагоре до асфалта за Лясково.Последните ни разходки с Жоро са там.Та ако знаеш този път мога да ти обясня къде е това, иначе по пътя от м/у Асеновград и Пловдив точно на разклона за с.Долноводен като погледнеш към манастира се вижда над него на скалите въпросното място.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X