Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг коментари Пловдив.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тунинг коментари Пловдив.

    Първоначално публикуван от kalasha Преглед на мнение
    Ето един лек тунинг
    Бая си го рипнал! Браво!
    Con musica el mundo esta mejor, vamos a tocar juntos!
    0879076007 Жельо

    Коментар


    • От: Тунинг коментари Пловдив.

      Вчера на една чепеларска бензиностанция видях гумени вериги за сняг.
      Впечатлих се от простота и на пръв поглед много здрава изработка.
      Монтажа също изглежда да е лесен и бръз.
      Лентите са като от транспортна лента с дебелина 8мм и са щироки 5-7 см и плътно пристегнати към гумата.
      Може да се сложат и шипове.
      Според размера на гумата се сменят само бордовите въжета(до определена ралика де)
      Смятам, че има хляб в идеята и на лято ще направя един комплек и ще ги пробваме на пистарките на братото и Пешо с нивата.
      Ако някой има лесен достъп до транспортна лента втора ръка ще ми е от помощ.

      Коментар


      • От: Тунинг коментари Пловдив.

        Днес е ден за идеи.
        На лято и такова ще се прави.

        Коментар


        • От: Тунинг коментари Пловдив.

          Първоначално публикуван от joro_c Преглед на мнение
          Днес е ден за идеи.
          На лято и такова ще се прави.

          Жоре,ако закачиш куката за Тераното и вземеш останалото с теб на масата, след добро напиване и успех с паленето - щете качва в джипа със сигурност.

          Коментар


          • От: Тунинг коментари Пловдив.

            Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
            Жоре,ако закачиш куката за Тераното и вземеш останалото с теб на масата, след добро напиване и успех с паленето - щете качва в джипа със сигурност.
            Видя ли, какви мултифунционални принадлежности ще имам. Кеф ти за кал, кеф ти за кръчма.
            Пък и при пробите, бая бира ще изпият.

            Коментар


            • От: Тунинг коментари Пловдив.

              http://www.proparts.bg/product/160/s...l-i-kozha.html
              SUBARU TRIBECA '08

              Коментар


              • От: Тунинг коментари Пловдив.

                здравейте колеги!
                аз съм начинаещ ,даже съвсем начинаещ.имам питане към вас конкретно пловдивчани,понеже аз не съм от вашия град.
                като ви гледам вие сте много работни и шофйорски часове пред мен и сте много на ти с 4х4 машини.насочил съм се към джип основно по асвалт да се кара и през уйкендите да се ходи ,я на ремсова поляна,я някъде из асеновградските балкани.
                става дума за:
                jeep cherokee(проблем с охлаждането за 2.5 дизел)
                kia sportage
                land rover freelander (нещо виско ли беше забравих как се казва,камо ли да знам за какво става дума)
                honda cr-v или hr-v всички марки са за около 6000-7000лв. годините са около 1998-2000г.
                но проблема е ,че четейки тук всяка марка се оказва със серйозен проблем.дайте съвет
                Христо - o887-o2 63 99

                Коментар


                • От: Тунинг коментари Пловдив.

                  Колега, решението за марка и модел джипка е много субективно. Като гледам си се насочил към така наречените паркетници. Мога да дам мнение за три от изброените от теб джипки.
                  Кията е много трошлива кола. Амортизира се за прекалено кратък период от време. Стане ли на десет години е значително амортизирана във всяко отношение. Трансмисията е катоо на "истинска" джипка. Незнам дали всички, но имат и бавни скорости. Позволява да бъде понаправена и да се справя в гората.
                  Хондите не са истинско 4х4. Те работят на предно предаване и когато пребуксуват допълнителен съединител зацепва задния мост. Това е една от "умните" трансмисии за паркетници. Едвали е нужно да ти казвам колко здрави двигатели имат. ХРВ-то според мен е прекалено малко за пикник, няма къде да си сложиш масите и столовете. Да не говорим, че повечето са с две врати. ЦРВ-то е по-подходящо, има много място и има много благинки, които ако са оцелели след предишните собственици ще им се зарадваш много. Примерно под пасажерската седалка има огромна жапка (след фейслифта). Плота в багажното отделение е сгъваема маса около 70х70 см. Предлага се с няколко мотора с две различни мощности - '99=>'00 е 120кс, '00=> е 150кс. ЦРВ-то има окачване с което немогат да се похвалят много леки автомобили. Предницата е с независимо окачване с по два носача, а задницата с независимо с по три носача. Има множество гумени втулки и тампони които му дават много добра возия. Обаче това е лек автомобил, не е джипка, предвиден е за черни пътища но много умерено. Цените на частите са над средните, но при правилна ксплоатация не се разваля!!! Гледай да не е произведено в Англия!
                  Между другото, чувал съм, че за японслия пазар има кратка серия с десен волан с трансмисия с истинско 4х4 и бавни скорости.
                  Дано да съм бил полезен
                  Последно редактирано от sobax; 28-01-11, 20:20.
                  Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                  Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                  Коментар


                  • От: Тунинг коментари Пловдив.

                    Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                    Колега, решението за марка и модел джипка е много субективно. Като гледам си се насочил към така наречените паркетници. Мога да дам мнение за три от изброените от теб джипки.
                    Кията е много трошлива кола. Амортизира се за прекалено кратък период от време. Стане ли на десет години е значително амортизирана във всяко отношение. Трансмисията е катоо на "истинска" джипка. Незнам дали всички, но имат и бавни скорости. Позволява да бъде понаправена и да се справя в гората.
                    Хондите не са истинско 4х4. Те работят на предно предаване и когато пребуксуват допълнителен съединител зацепва задния мост. Това е една от "умните" трансмисии за паркетници. Едвали е нужно да ти казвам колко здрави двигатели имат. ХРВ-то според мен е прекалено малко за пикник, няма къде да си сложиш масите и столовете. Да не говорим, че повечето са с две врати. ЦРВ-то е по-подходящо, има много място и има много благинки, които ако са оцелели след предишните собственици ще им се зарадваш много. Примерно под пасажерската седалка има огромна жапка (след фейслифта). Плота в багажното отделение е сгъваема маса около 70х70 см. Предлага се с няколко мотора с две различни мощности - '99=>'00 е 120кс, '00=> е 150кс. ЦРВ-то има окачване с което немогат да се похвалят много леки автомобили. Предницата е с независимо окачване с по два носача, а задницата с независимо с по три носача. Има множество гумени втулки и тампони които му дават много добра возия. Обаче това е лек автомобил, не е джипка, предвиден е за черни пътища но много умерено. Цените на частите са над средните, но при правилна ксплоатация не се разваля!!! Гледай да не е произведено в Англия!
                    Между другото, чувал съм, че за японслия пазар има кратка серия с десен волан с трансмисия с истинско 4х4 и бавни скорости.
                    Дано да съм бил полезен
                    Благодаря ти sobax.
                    Това ли е телефона на който мога да те намеря,евентуално за консултация и оглед на нещо което си набележа или ме посъветвате?
                    Става дума ,че едва ли на първия ми автомобил 4х4 ще правя модификации.Загледах днес терано-то и маверик-а.Бях чел някъде ,че са еднотипни.Бихте ли ме посъветвали ,за лайк кое е най –подходящото.Било то и др.марка.Но моля да не е по старо от 97г. цената си е същата(6000-7500лв.)
                    Христо - o887-o2 63 99

                    Коментар


                    • От: Тунинг коментари Пловдив.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00936.jpg
Прегледи:1
Размер:139.1 КБ
ID:5249348Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00932.jpg
Прегледи:1
Размер:122.8 КБ
ID:5249347Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00933.jpg
Прегледи:1
Размер:126.2 КБ
ID:5249346

                      Лек ремонт на обърнатия маверик....
                      Прикачени файлове
                      Ford Maverick 2.4i
                      Лудоста не е болест, тя е призвание!!!
                      0896064492

                      Коментар


                      • От: Тунинг коментари Пловдив.

                        Първоначално публикуван от HristoL Преглед на мнение
                        [ATTACH=CONFIG]295879[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]295878[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]295877[/ATTACH]

                        Лек ремонт на обърнатия маверик....
                        Така и така си почнал,давай и клетка,че ....

                        П.С. Можеш да питаш Кирчо от Сопот как става най-бързо

                        Коментар


                        • От: Тунинг коментари Пловдив.

                          Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
                          Така и така си почнал,давай и клетка,че ....

                          П.С. Можеш да питаш Кирчо от Сопот как става най-бързо
                          И тръбите от него.Че са по 20 лева безшевните!
                          878940653

                          Коментар


                          • От: Тунинг коментари Пловдив.

                            Стига сте го тормозили тоя Кирчо, той за това спря да пише
                            Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                            Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                            Коментар


                            • От: Тунинг коментари Пловдив.

                              Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                              Стига сте го тормозили тоя Кирчо, той за това спря да пише
                              Приятелите носят на майтап,а Кирчо си ни е дружка.

                              Коментар


                              • От: Тунинг коментари Пловдив.

                                Стига с тая клетка, нямам такива намерения, тва обръщане беше инцидент и не смятам да се повтаря,то е божа работа, софт разходки до дупка и тва е!
                                Ford Maverick 2.4i
                                Лудоста не е болест, тя е призвание!!!
                                0896064492

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X