Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

    13-ти е след рожден ден за мен и преди Трифон и Валентин..и аз ще липсвам

    Коментар


    • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

      Първоначално публикуван от Lesov Преглед на мнение
      На какво се каниш да си ги сложиш ?
      На корсата

      Първоначално публикуван от joro_c Преглед на мнение
      Упс. Залагам една бира срещу корсата.
      До 100км./ч. за време.
      Калаша ми е интересно за кой ще заложи.
      Грахти тежкия избор.
      Сън няма да ме хване, в ковти ситуация ме поставяш

      Коментар


      • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

        Може ли някой да ми каже каква е големината на "човката" на джека че съм замислил една броня и се чудя колко големи дупки да и остава да влиза джек евентуално а все още нямам такъв закупен?
        Ако може да помогнете малко че виждам че скоро сте употребявали такъв джек
        Прикачени файлове

        Коментар


        • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

          Първоначално публикуван от rotter Преглед на мнение
          ...Ако може да помогнете малко че виждам че скоро сте употребявали такъв джек
          В двора на завод Чайка ми е колата. Джека е вътре. Има човек почти постоянно.
          Обади се и иди си мери каквото те интересува.

          ПП Кога ти притрябва джек бронята може и да не се вижда.
          Последно редактирано от drukman; 26-01-10, 18:12.
          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
          Към модераторите-А изтрийте го сега.
          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

          Коментар


          • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

            Първоначално публикуван от rotter Преглед на мнение
            Може ли някой да ми каже каква е големината на "човката" на джека че съм замислил една броня и се чудя колко големи дупки да и остава да влиза джек евентуално а все още нямам такъв закупен?
            Ако може да помогнете малко че виждам че скоро сте употребявали такъв джек
            Утре ги имаш.Прати GSM да ти звънна.С писане не знам как ще стане,защото Вальо е прав.
            TOYOTA LJ70 3D Common Rail
            TOYOTA BJ40 3.5D
            Венци 0887551059

            Коментар


            • До: Нужда от помощ.

              Хора, средата на седмицата е...
              Да вземе някой да се изгуби в гората, че хич на ми се бачка днеска
              Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
              Най-добрите ми спомени са предстоящите!

              Коментар


              • До: Нужда от помощ.

                Колеги, не пишете повече в тази тема освен в случаи на необходимост. Нека Стоян да я нулира, за да чакаме следващи повиквания. Росене, спокойно може да се пуснеш нанякъде, пък ние да те открием. Може и след 2 дни.
                Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                Коментар


                • До: Нужда от помощ.

                  Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
                  Колеги, не пишете повече в тази тема освен в случаи на необходимост. Нека Стоян да я нулира, за да чакаме следващи повиквания. Росене, спокойно може да се пуснеш нанякъде, пък ние да те открием. Може и след 2 дни.
                  Модерен вариант на "стражари и апаши"....м-м-м-м вкусно..
                  00359893488603

                  ....нямам си вече LR...

                  Коментар


                  • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                    Така като чета последните постове и си мисля, че пловдивската група вече е дорасла за игра " открии съкровището".
                    За тези който незнаят играта представлява горе долу следното:

                    Всички участници събират примерно по 5-10 лв. на човек като с тях се копува нещо хубаво за всички или си оставят под формата на пари. След това въпросната награда се скрива някъде в гората и на играчите се дават само координати на мястото на което е скрита като по пътя на други места са оставени жокери ако някой иска да спре и да прочете като стигне как по лесно да открие наградата. Естествено като се спира за жокери се губи време но пък като стигнеш на мястото имаш предимство в откриването на съкровището което трябва да е много добре скрито. Хубаво е също парите да не са много а само някъква символична сума за да може матерялният интерес да не е водещ в играта а по скоро да е за забавление на групата.

                    За тези който са ходили на по професионалните игри на "открии съкровището" , преди да ме опрекнат за неточности, ще кажа че това е любителски варянт на играта който не изискава толкова подготовка и организация като другите и затова е толкова постен .
                    Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                    Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                    Коментар


                    • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                      КЕРКЕЛОВ Палавнико само ни пускаш фитили и ни гледаш сеира
                      Намирисвами на забавления

                      АТВ-та не участват нали


                      Коментар


                      • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                        Кой ще е в неприятната позиция
                        А именно да крие "съкровището"
                        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                        Коментар


                        • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                          Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                          Кой ще е в неприятната позиция
                          А именно да крие "съкровището"
                          ...ако случайно съкровището изчезне не поемам отговорност

                          Коментар


                          • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                            Първоначално публикуван от kalasha Преглед на мнение
                            КЕРКЕЛОВ Палавнико само ни пускаш фитили и ни гледаш сеира
                            Намирисвами на забавления

                            АТВ-та не участват нали


                            Че то ако участват АТВ-та от сега знам, че ще стигна първи .
                            Но за да бъде честно за всички, АТВ-та не участват .

                            Кой ще е в неприятната позиция
                            А именно да крие "съкровището"
                            Погрешно си разбрал идеята за играта . Този който го крие е най-на далавера, защото хем пак си кара с джипа да го скрие, хем после докато другите го открият той си стои при пържолите на ореченото място и им гледа сейра. А и докато се измисли място за скриването трябва бая офроуд да се покара за да се избере хубаво място.
                            Последно редактирано от kerkelov; 27-01-10, 18:28.
                            Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                            Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                            Коментар


                            • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                              Първоначално публикуван от venci67 Преглед на мнение
                              Утре ги имаш.Прати GSM да ти звънна.С писане не знам как ще стане,защото Вальо е прав.
                              Мерси и на двамата ако вида много зор ще ви потарся има достатъчно информация за вас

                              Коментар


                              • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                                Одеве разбрах, че Марляндата ще е на 13 февруари в Пловдив.
                                И и се ходи на разходка...

                                По разни причини аз не мога да присъствам на такова мероприятие, така че моля, ако има предварителни планове, да се съгласуват с нея и да не остане на сухо и некално Марианката- с Мърляча...

                                Гарантирам за удоволствието от компанията и!!!

                                и да не се изложим!
                                Направете и разходка до хижата.Не че има друго ама предния път искаше да кара трактор момичето...та с удоволствие ще и го дам да го покара
                                Със себе си съм имал повече проблеми,
                                отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                                Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X