Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на масло и филтри

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Bogoljub Gagic
    отговори
    форумния доставчик на "Амсойл".

    Остави коментар:


  • sparkybg
    отговори
    На OMV цената хич не е демократична. Дълго време ползвах MOTUL, после Bardahl (по-добро, макар и с малко, поне върху моя мотор), сега минах на AMSOIL.

    Остави коментар:


  • Пенчо
    коментира - отговор
    Същото бих запитал и за шел и омв.

  • BatGeorgeone
    отговори
    Какво не му харесвате на Лукойл 5В30 пълна синтетика?

    Докато бях в родината винаги карах само с такова и преди месец пак сложих такова и на Вранглера, ами доволен съм, цената не е лоша и го има навсякъде и мисля риска от ментета е нищожен.

    Остави коментар:


  • Asen Kushlev
    коментира - отговор
    Виж раздела съм го пропуснал, виновен.

  • Радо 57
    отговори
    Да,в района на Пловдив съм,затова темата е в този раздел.Поста е по-скоро към пловдивчани,те си познават най-добре района.

    Остави коментар:


  • Asen Kushlev
    отговори
    Това доколкото виждам е до Пловдив. Там има официален вносител на Мобил - Омникар, внасят и Енеос. Ползвал съм Мобил от там, зареждат едни маслари при нас, където си обслужвам колите. При дилъра на Пежо - СФА можеш да вземеш Мобил и Кастрол, те са вносител, ползвал съм и двете марки от там. Вносителя на Yacco мисля също беше пловдивска фирма.

    Остави коментар:


  • Радо 57
    отговори
    Ще сменям маслото на двигателя -5W30, 6 литра .За дифовете 80W90,4 литра.Колата ми е Гранд Витара ХЛ7 2002 г. и се намира в момента в Болярино.
    Последно редактирано от Радо 57; 09-09-20, 15:37.

    Остави коментар:


  • Asen Kushlev
    отговори
    Да препоръчаме, ама не казваш къде ги търсиш. И сега ще излезят 20 човека с 30 марки масла, и всеки ще хвали неговите. Гледай да е от сигурен доставчик и правилното за твоята кола, пък марката не е толкова от значение.

    Остави коментар:


  • large
    отговори
    Сигурно ще те питат за какви масла - двигател, скорости, диференциали, за какъв автомобил, какви количества...
    Ще сменяш на твоята кола или ще отваряш магазин?

    Остави коментар:


  • Радо 57
    започна тема Смяна на масло и филтри

    Смяна на масло и филтри

    Препоръчайте ми доставчик на масла.Така и така ще се дават пари поне да е доверен и коректен.Поздрави!
    0882699100 Радо

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X