Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събрания на Клуб Офроуд Пловдив

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Учредително събрание на Офроуд Пловдив

    Първоначално публикуван от blacksabbath@abv.bg Преглед на мнение
    Момчета,ние минахме по този път,хванахме си адвокат,платихме си ,и всичко беше ток,и стана бързо.Само казвам де
    Приемаме съвета!
    Потърсихме консултация с опитни юристи и сме ги поканили на срещата в която ще обсъждаме учредяването на клуба!

    И в тази връзка, искам да напомня, на всички вълнуващи се от темата ... срещата ни е утре 15'ти от 19:00ч!
    www.4x4Trips.bg

    Коментар


    • #17
      От: Учередително събрание на Офроуд Пловдив

      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
      Това ще е сдружение с идеална цел, търговско дружество, фондация, партия... някакви цели, проект за устав? Дайте мъничко разяснения, ако може. Принципно съм заинтересован. Благодаря.
      Днес проведохме среща за да обсъдим точно тези въпроси. Сега, на базата на взетите решения ще подготвим устав и продължаваме с учредяването на Клуб "Офроуд Пловдив".
      Ще обобщя информацията от днешното Учредително събрание и ще я публикувам в близките дни заедно с подготвеният устав.
      www.4x4Trips.bg

      Коментар


      • #18
        От: Учредително събрание на Офроуд Пловдив

        Банда, пътя е минат от нашия клуб още през 2005, пререгистрирахме се тази година, ако има нужда от съвет или помощ, на линия съм. Но както са казали и други, добър адвокат му е цаката.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #19
          От: Учредително събрание на Офроуд Пловдив

          Извинявам се, че Ви подведох за членството във форума. Аз не мога да Ви приема без да сте поискали членство през контролния панел на профила Ви. Ще обясня подробно как става:

          Най-горе в дясно на страницата имате бутон "Настройки". Натиснете го за да влезете в настройките на Вашия профил.
          От лявата страна има много дълга колона с всякакви настройки. В тази колона трябва да намерите бутон "Групи" и да го натиснете.
          Като влезете в "Групи" трябва да намерите групата "КЛУБ OFFRoad Пловдив". В дясната страна има място, което трябва да кликнете.
          После трябва да натиснете бутона "Присъединяване към групата", който е в дясно долу, след всички групи.
          Така кандидатстването Ви за членство ще се отрази в групата и аз ще Ви приема.
          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

          Коментар


          • #20
            От: Учредително събрание на Офроуд Пловдив

            Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
            Извинявам се, че Ви подведох за членството във форума. Аз не мога да Ви приема без да сте поискали членство през контролния панел на профила Ви. Ще обясня подробно как става:

            Най-горе в дясно на страницата имате бутон "Настройки". Натиснете го за да влезете в настройките на Вашия профил.
            От лявата страна има много дълга колона с всякакви настройки. В тази колона трябва да намерите бутон "Групи" и да го натиснете.
            Като влезете в "Групи" трябва да намерите групата "КЛУБ OFFRoad Пловдив". В дясната страна има място, което трябва да кликнете.
            После трябва да натиснете бутона "Присъединяване към групата", който е в дясно долу, след всички групи.
            Така кандидатстването Ви за членство ще се отрази в групата и аз ще Ви приема.
            Другарю Спасов, ще ни обясните ли, след добавяне (приемане) в тази група, къде ще следим темите и публикациите в нея ?
            www.4x4Trips.bg

            Коментар


            • #21
              От: Учредително събрание на Офроуд Пловдив

              Ето линк: http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=300


              Последно редактирано от Агоп Серопян; 17-11-17, 07:04.
              Газ 69 2.4i
              Густо майна, пътят свърши !!!
              GSM: О895 7О6О59

              Коментар


              • #22
                От: Учредително събрание на Офроуд Пловдив

                Супер! Благодаря
                www.4x4Trips.bg

                Коментар


                • #23
                  От: Учредително събрание на Офроуд Пловдив

                  Аз да си изясня за себе си, белким стане ясно и за други.
                  Значи, една група хора (наричаме я Инициативна Група) е решила да прави нещо и търси подкрепата, съдействието, мнението... на по- Голяма Група. За целта, ИГ подготвя някакъв идеен проект, изготвя нужната документация и ще държи ГГ в течение с развитието на проекта. Нужните подробности ще се публикуват в затворения форум "КЛУБ OFFRoad Пловдив", където всеки желаещ може да се запознае с документацията, хората движещи проекта, етапът на развитие и т.н. Предполага се, че ще дойде време, когато всички заинтересовани от ГГ ще се съберат, ще се дискутират предварително подготвени въпроси, ще се стигне до някакви решения, ще се избере представително тяло и ще се роди юридическото лице "КЛУБ OFFRoad Пловдив" или каквото е там.
                  Така ли, или бъркам нещо?
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Учредително събрание на Офроуд Пловдив

                    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                    Аз да си изясня за себе си, белким стане ясно и за други.
                    Значи, една група хора (наричаме я Инициативна Група) е решила да прави нещо и търси подкрепата, съдействието, мнението... на по- Голяма Група. За целта, ИГ подготвя някакъв идеен проект, изготвя нужната документация и ще държи ГГ в течение с развитието на проекта. Нужните подробности ще се публикуват в затворения форум "КЛУБ OFFRoad Пловдив", където всеки желаещ може да се запознае с документацията, хората движещи проекта, етапът на развитие и т.н. Предполага се, че ще дойде време, когато всички заинтересовани от ГГ ще се съберат, ще се дискутират предварително подготвени въпроси, ще се стигне до някакви решения, ще се избере представително тяло и ще се роди юридическото лице "КЛУБ OFFRoad Пловдив" или каквото е там.
                    Така ли, или бъркам нещо?
                    Да, движим се точно по описаният ред!
                    Започнахме с проучване и поредица от дискусии на ИГ. След което направихме две срещи, канейки всички заинтересовани от ГГ да се включат. Предполагам, че не всички заинтересовани са успели да вникнат в замисъла на посланията (поканите), както и най-вероятно не всички са успели да разберат за груповата покана за тези срещи. Но, факт е, че две такива срещи се проведоха, на втората бяха поканени и двама юристи за да водят събранието по протокол. Записаха се исканията ни и ни изготвиха проект за УСТАВ с цел учредяване на КЛУБ ОФРОУД ПЛОВДИВ.

                    Дали сме си време до средата на другата седмица, този проект за устав да бъде разгледан от всички заинтересовани лица, след което да бъде внесен за регистрацията на въпросното сдружение.

                    Всеки който има желание да се включи е добре дошъл!
                    www.4x4Trips.bg

                    Коментар


                    • #25
                      От: Учредително събрание на Офроуд Пловдив

                      Известно време бях офлайн. От прочетеното разбирам, че очредителното събрание е минало без очредяване на клуб, но се е сформирал някакъв подфорум (който не мога да достъпна) и там се е пренесла дискусията.
                      На Стефан и Лесов благодаря за поканите да се включа. Бих го направил едва след като на мен ми е ясно какви са идеите, целите и хоризонтите за развитие на това юридическо лице. Каква изобщо е нуждата от него (защото вече 10 години си се справяме и без него). Какви ползи и за кой ще се гонят.
                      Без адвокат няма да стане (двама си е изхвърляне вече), но и само с него няма да стане. Той няма да даде отговор на въпросите, само ще ги запише по юридически издържан начин.
                      Ако в бъдеще ще има среща, на която това ще се изясни бих присъствал, ако ми е възможно.
                      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                      Коментар


                      • #26
                        От: Учредително събрание на Офроуд Пловдив

                        Колеги, ако някой все още не е разбрал...
                        Имаме си официално регистриран клуб / КЛУБ ОФРОУД ПЛОВДИВ!
                        И всяка първа сряда на месеца имаме отворени срещи на Управителният Съвет!
                        Следващата среща ще се проведе на 07-03-2018 г. от 18:30ч в сградата на ДФ “Пловдив 112”
                        www.4x4Trips.bg

                        Коментар


                        • #27
                          От: Учредително събрание на Офроуд Пловдив

                          Хайде,Честито|
                          Toyota Land Cruiser LJ70;Mazda Tribute;0878 84 20 84

                          Коментар


                          • #28
                            От: Учредително събрание на Офроуд Пловдив

                            Една от първите теми за разискване на клуба, според мен, трябва да е началната фаза на разделение между членовете. Иначе ще се прочуем като старозагорчани....

                            Постоянно повтарям, че когато има две разходки трябва да се обявяват и двете. За сега разходките от Лукойла се провеждат без да се обявяват. ТЪПО!!!
                            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                            Коментар


                            • #29
                              От: Учредително събрание на Офроуд Пловдив

                              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                              Една от първите теми за разискване на клуба, според мен, трябва да е началната фаза на разделение между членовете. Иначе ще се прочуем като старозагорчани....

                              Постоянно повтарям, че когато има две разходки трябва да се обявяват и двете. За сега разходките от Лукойла се провеждат без да се обявяват. ТЪПО!!
                              Руси много си прав.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Учредително събрание на Офроуд Пловдив

                                Първоначално публикуван от Бачо Ачо Преглед на мнение
                                Хайде,Честито|
                                Ще се радвам да се видим в сряда!

                                Срещата е на 07.03.2018г от 18:30ч на адрес: гр. Пловдив ул. Васил Соколов 2, ет. 2 (ДФ "Пловдив 112" - зала 2)

                                Всеки който иска да бъде част от КЛУБ ОФРОУД ПЛОВДИВ е добре дошъл!
                                www.4x4Trips.bg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X