Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СРЕЩИ на Пловдивската група / кога и къде

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

    На мене повече ми допада петък, особенно сега като работя на далече, от друга страна съм съгласен с мнението на Цанко че в сряда ще се събираме повече хора, а пък нали затова са срещите!
    Както и да е, гласувам за петък пък то ще си проличи дали е удачен вариант!
    Con musica el mundo esta mejor, vamos a tocar juntos!
    0879076007 Жельо

    Коментар


    • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

      Първоначално публикуван от jpetrov Преглед на мнение
      На мене повече ми допада петък, особенно сега като работя на далече, от друга страна съм съгласен с мнението на Цанко че в сряда ще се събираме повече хора, а пък нали затова са срещите!
      Както и да е, гласувам за петък пък то ще си проличи дали е удачен вариант!
      Колега,я питай Цанко колко пъти е идвал когато се събирахме в петък?
      878940653

      Коментар


      • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

        Жоро, аз дали в петък или в сряда, все идвам рядко, затова няма да гласувам за ден, защото смятам, че в тази анкета трябва да гласуват обичайните заподозрени. За останалите, като мен, това не би трябвало да има чак такова значение.
        Виж за заведение бих гласувал, като бих отдал значение на това, каква е кухнята и обстановката, и дали е удобно за паркиране, а местоположението е на последно място.

        П.П. А за петъка явно не си ме разбрал. Исках да кажа, че обикновено в сряда всеки си е в града и съответно повече хора могат да отскочат за по бира, две. А в петък доста хора са в разход (извън града), но пък тези, които дойдат на срещата, могат да откарат до сутринта.

        Коментар


        • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

          Цанко,не си ме разбрал.Писах на колегата защото знам че не е на ясно,а посочва твоето мнение.

          За мен попринцип няма никакво значение,но виждам че доста хора спряха да идват защото не им е удобно в средата на седмицата.Пък и петък си е ден за кръчма!
          878940653

          Коментар


          • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

            Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
            Лесов, я кажи защо не ти харесва петъка.
            Мислиш ли, че ще успееш да подведеш всички?
            Росен лесно се лъже и ти е повярвал, ама има и други.
            Твърдо ли си убеден, че твоя ангажимент в петък е повод за изказвания подобни на горното.
            Аз имам жена и деца които също като детето на Тео се налага да спят по столовете. Освен това в четвъртък обикновенно съм на работа. Може някои да са безработни или да не им пука на за мен не е така.
            Надявам се ще уважиш моето право и това на Тео, Стоян, Дечо и др. да отидеме на кръчма в петък без да ти искаме разрешение. ...Благодаря.

            ПП Припомнете си как и кога срещата се премести в сряда..
            Първо ... Честит Рожден Ден на Вальо с пожелание за нестихващи моменти на веселие !
            А сега по темата ...
            Ще започна с това, че нямам никакви ангажименти за петък , но ми се иска и за вбъдеще да нямам. Убеден съм за себеси, че не подходящ ден за подобна среща и за това съм изразил мнението си без никакъв опит да се налагам !
            За разлика от други хора в групата.
            Що се отнася до децата твърдо смятам, че не е редно да ги водим с нас на "алкохоните си срещи" а освен това и законите на РБ не позволяват да се водят деца в подобни заведения след 22:00ч дори бихме отнесли серизни глоби ако ни сварят !
            Ако някой от нас са късметлий и има кой да им гледа децата в петък вечер и това е единсвения им повод да кандърдисват останалите да събираме в петък смятам, че не е честно.
            Относно последната промяната на деня на срещата да бъде сряда, бе защото не можеше да е в четвъртък а не защото е била в петък ! И хоп в един момент четвъртъците изчезват от коментар - защо ?
            А за безработните в тази група не съм видял да се оплакват, но някой от нас работим не само в чевъртък и петък, но и в събота за съжаление !
            Не съм аз човека който би определял кой, кога и как да се забавлява и с кой да се събира, както не бих позволил някой на мен да ми налага подобни неща!

            Да смятам ли, че съм се залъгвал като съм приемал за нормално присъствието и на моето семейство на подобни приятелски срещи и гостувания със семействата на Дечо, Вальо, Тео и да не изброявам всички, без значение деня и мястото ?

            Но оперелено за мен това е различно от "алкохолна среща на Пловдивската офроуд група" където с много голяма част от хората също смятам, че съм добър приятел !

            Ще завърша споменавайки, че има доста хора в групата които не удобряват това което се случва по темата но предпочитат да не се бъркат, самоче това ме провокира да изразя малко по сурово мнението си за което се надявам да ме извините.
            www.4x4Trips.bg

            Коментар


            • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

              Първоначално публикуван от Георги Преглед на мнение
              Лесов.Повечето от нас знаят,защо толкова много напъваш да не е в петък.За всички е ясно че е най добре да е в петък.
              Жоре, нямам идея какво си мислиш за мен и ангажиментите ми, но не мисля че има нещо общо с темата!
              А що се отнася до това, че всички знаели "че е най-добре в петък" вземете го напишете та да може и "малкото" дето не знаем да ни се изясни, и да не се дърпаме.
              www.4x4Trips.bg

              Коментар


              • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                Първоначално публикуван от Lesov Преглед на мнение
                ......А що се отнася до това, че всички знаели "че е най-добре в петък" вземете го напишете т......
                Ето.
                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                Коментар


                • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                  Нали затова се обсъжда сбирката да е в сряда или петък ,та да няма сърдити и като гледам на ква кавга го обърнахте просто няма смисъл кой знае какво толкова да се обсъжда. Като се съберем от един от двата дни не значи, че групата искам да се раздели, нали пак неделя сме заедно. Като гледам от както съм в тази група 80% от обсъжданията се правят в темите, щото като се съберем пак се почва амортисьори, пружини и така нататък.Мисля че този форум е за хора със свободно мислене, а не с ограничено, ако е така аз повече няма да влизам и ще си ходя синдекално. Ако иска някой да звънка и без повече ограничения щото нещо взе да ми писва от тези приказки мисля че по голям шеф от мене няма, та гората е за всички.

                  Коментар


                  • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                    Групата е 6
                    Последно редактирано от hirsto; 05-02-11, 00:17.
                    Христо - o887-o2 63 99

                    Коментар


                    • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                      Къде пишете за неделните разходки???
                      Христо - o887-o2 63 99

                      Коментар


                      • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                        Първоначално публикуван от hirsto Преглед на мнение
                        Къде пишете за неделните разходки???
                        ,"Хард разходки Пловдив 2011" в момента за утре.

                        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=111169

                        Коментар


                        • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                          Ще има ли нещо довечера?
                          Con musica el mundo esta mejor, vamos a tocar juntos!
                          0879076007 Жельо

                          Коментар


                          • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                            Първоначално публикуван от jpetrov Преглед на мнение
                            Ще има ли нещо довечера?
                            Какво точно те интересува?
                            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                            Към модераторите-А изтрийте го сега.
                            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                            Коментар


                            • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                              Предлагам до вторник вечерта да събираме предложения за нова кръчма за да имаме време да ги проверим и за следващия петък да сме на ново място ... смятам, че този път причина за това не е нужно да описвам !

                              за сега предложенията са:

                              * ресторант "Менделсон"
                              * механа "Стария Хан" (до ХЕИ)
                              www.4x4Trips.bg

                              Коментар


                              • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                                Стария Хан е много прилична идея!
                                Ford Maverick 2.4i
                                Лудоста не е болест, тя е призвание!!!
                                0896064492

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X