Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СРЕЩИ на Пловдивската група / кога и къде

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

    Пичове, решето го тоз проблем със срещата най-накрая, че да взема и аз да дойда един път! Тя таз тема най-обсъжданата ще излезе.

    Коментар


    • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

      Павлов, тая седмица ще е в петък, може да останеш в Русалка до неделя сутринта.

      Не виждам нищо лошо периодично, като назрее нетърпимост към деня, заведението или каквото и да е относно срещата да си коментираме и да си променяме
      Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
      Най-добрите ми спомени са предстоящите!

      Коментар


      • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

        ОК, само гледайде до неделя сутрин да приключите с коментарите.

        Коментар


        • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

          Съжалявам, че не ми остана време да си допиша по подробно поста ( предния ) но мисля, че не ме разбирате много правилно.

          Нямам нищо против да сменим и кръчмата и деня !

          Но защо да е петък и още повече в Русалка ?

          Ако групата реши денят да е петък - ОК, но не е това начина ...
          и се извинявам за поговорката която ще напиша, но "Мъжко магаре един път се е*е !" на нас колко пъти са ни нужни, че пак в Русалка се натискаме ?
          www.4x4Trips.bg

          Коментар


          • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

            Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
            Павлов, тая седмица ще е в петък, може да останеш в Русалка до неделя сутр...
            Приемам това за последно уточнение. Трябваше по-рано да е ясно.

            пп:Честите промени водят до нарушаване на традицията и загуба на интерес от мнозинството

            Коментар


            • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

              Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
              пп:Честите промени водят до нарушаване на традицията и загуба на интерес от мнозинството
              Подкрепям това мнение !
              www.4x4Trips.bg

              Коментар


              • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                Лесов.Повечето от нас знаят,защо толкова много напъваш да не е в петък.За всички е ясно че е най добре да е в петък.
                878940653

                Коментар


                • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                  Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                  Честите промени водят до нарушаване на традицията и загуба на интерес от мнозинството
                  Мъдър, както винаги. Войвода.

                  Коментар


                  • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                    Първоначално публикуван от Георги Преглед на мнение
                    Лесов.Повечето от нас знаят,защо толкова много напъваш да не е в петък.За всички е ясно че е най добре да е в петък.
                    Гьорги, я кажи, че и аз да стана от "повечето".
                    Аз примерно искам да идвам на тая среща. Това е единственото място където мога да ти се порадвам. Ако срещата е в петък до среднощ, съботата я проспивам, в неделя караме и седмицата от начало. Ако срещата не е в петък просто няма да стоя до среднощ. В петък ще мога да играя карти с приятели и ако не се напия и съботата ще ми е свободна. Вие искате всичкито си свободно време да отделяте за някаква форма оффроуд. Аз пък не искам
                    Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                    Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                    Коментар


                    • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                      В сряда или в четвъртък ще се събираме повече хора, но по за кратко, а в петък по-малко хора обаче по до късно. За мен деня е без значение, а като кръчма, от двете предложени, Старите българи по ме кефи.
                      Май пак ще трябва анкета.

                      Коментар


                      • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                        Лесов, я кажи защо не ти харесва петъка.
                        Мислиш ли, че ще успееш да подведеш всички?
                        Росен лесно се лъже и ти е повярвал, ама има и други.
                        Твърдо ли си убеден, че твоя ангажимент в петък е повод за изказвания подобни на горното.
                        Аз имам жена и деца които също като детето на Тео се налага да спят по столовете. Освен това в четвъртък обикновенно съм на работа. Може някои да са безработни или да не им пука на за мен не е така.
                        Надявам се ще уважиш моето право и това на Тео, Стоян, Дечо и др. да отидеме на кръчма в петък без да ти искаме разрешение. ...Благодаря.

                        ПП Припомнете си как и кога срещата се премести в сряда..
                        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                        Към модераторите-А изтрийте го сега.
                        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                        Коментар


                        • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                          Вальо, благодаря за покровителството и снизхождението
                          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                          Коментар


                          • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                            Колеги(макар,че мразя тази комунистическа категория),тонът в темата отново загрубя?!Идеята на нашето хоби или спорт,би трябвало да ни обединява,а не да ни разделя,и то за глупости!Никой не е длъжен да се обосновава за изразено мнение,след като няма организация и правила които да го задължат!Гласувайте в анкетата на Валю,това засега е най-легитимният начин за изразяване на мнение!
                            JEEP Grand Cherokee ZJ 4.0,Toyota LC90 1KZ-TE
                            BMW X5 E70 4.8is

                            "Да бъдеш втори означава да си пръв сред загубилите" Аертон Сена

                            Коментар


                            • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                              Колеги,като нов искам да кажа 2-3 неща ако може.Събирате се за да се почерпите ,да поприказвате...Защо толкова препирни за деня и мястото?
                              Опитайте в Русалка,пък после пак решете.Аз смятам да кръшна от работа ,за да дойда и да се запозная с вас.
                              Имам и друг въпрос,свързан с неделя.Каква е причината за да споменавате така често неделя?
                              Христо - o887-o2 63 99

                              Коментар


                              • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                                Разходките са в Неделя, какво не е ясно
                                Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                                Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X