Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СРЕЩИ на Пловдивската група / кога и къде

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

    ще се постарая да дойда и аз (тюфлека)само да попитам ,ориентировъчно...До колко часа ще сте в русалка?
    И другия ми въпрос е в събота ,ще има ли оф -роуд разходка ?
    Христо - o887-o2 63 99

    Коментар


    • #92
      От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

      Ако до 12 хората са си тръгнали, значи са на бар!
      В събота ако има разходка ще е обявено предварително и ще е коментирано на дълго и широко...Експедиция сиреч
      Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
      Най-добрите ми спомени са предстоящите!

      Коментар


      • #93
        От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

        Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
        Ако до 12 хората са си тръгнали, значи са на бар!
        В събота ако има разходка ще е обявено предварително и ще е коментирано на дълго и широко...Експедиция сиреч
        Ще се намери ли едно местенце и за мен ,като багаж.Щото съм в процес на избиране...Ако прочетете кви машини бях харесал....Мани-мани,за нищо не стават без доработка (kia-sportage1997-2000/jeep-cherokee 2.5 disel ама прегрявала пущината/honda -hr-v или cr-v били без бързи и бавни/land rover-freelander мускус ли кво му беше ,вече и забравих как се казваше проблема)Сега като пчеличка кацнах на pajero-1995-6г. или nissan terano.
        Христо - o887-o2 63 99

        Коментар


        • #94
          От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

          Първоначално публикуван от hirsto Преглед на мнение
          .....Сега като пчеличка кацнах на pajero-1995-6г. или nissan terano.
          Я по-добре ела няколко пъти да видиш за какво става въпрос, па после купувай. Място ще ти намериме. Навигаторите винаги са кът.
          ....няма кой една лебедка да дръпне.
          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
          Към модераторите-А изтрийте го сега.
          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

          Коментар


          • #95
            От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

            Първоначално публикуван от hirsto Преглед на мнение
            Ще се намери ли едно местенце и за мен ,като багаж.Щото съм в процес на избиране...Ако прочетете кви машини бях харесал....Мани-мани,за нищо не стават без доработка (kia-sportage1997-2000/jeep-cherokee 2.5 disel ама прегрявала пущината/honda -hr-v или cr-v били без бързи и бавни/land rover-freelander мускус ли кво му беше ,вече и забравих как се казваше проблема)Сега като пчеличка кацнах на pajero-1995-6г. или nissan terano.
            Виж,като стана дума за Паджеро....започваш да се ориентираш в правиланата посока.

            Сори за спама

            Коментар


            • #96
              От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

              Сега утре ще има ли среща ?

              Коментар


              • #97
                От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                Уместен въпрос
                Алкохолици недни
                Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                Коментар


                • #98
                  От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                  ПЕТЪК!!!!

                  Коментар


                  • #99
                    От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                    Първоначално публикуван от RADEV_BG Преглед на мнение
                    Сега утре ще има ли среща ?
                    Сори за спама, ама Жоре, извади аватар
                    [IMG]http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg[/IMG]TLC LJ70 - първата любов

                    Коментар


                    • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                      Първоначално публикуван от tna_bg Преглед на мнение
                      Сори за спама, ама Жоре, извади аватар
                      Абе става и то за гурата.

                      Коментар


                      • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                        Абе и аз да попитам утре ще има ли сбирка последно , да отчетем и този празник или всеки ще си празнува самостоятелно
                        http://ftp.domainbg.com/bizkit_boy/

                        Коментар


                        • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                          Първоначално публикуван от ssspeed Преглед на мнение
                          Не може ли пушачите да сменим мястото и деня с петък?
                          Разбира се, че може ! Но защо ?
                          Ако някой не е разбрал в "Старите Българи" собственика се съгласи да пушат хората след 20:00ч което смятам, че премахва проблема на пушачите !

                          Първоначално публикуван от Decho Nissana Преглед на мнение
                          И аз съм навит за петък. Вальо казвайте къде и колко без много спорове и коментари щото ще стане пак пълна лудница.И който иска сряда или петък на кой кога му е удобно.
                          Смятам, че това е против зачитането на правата и мненията на хорта общуващи в тази група. Всеки трябва да има право на мнение. Ако искате да се отделяте и да си правите самостоятелни срещи ... не го обсъждайте с нас !

                          Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                          Ама пак сряда бе Росене. Много далече от неделята. Едно се говори в сряда, друго става в неделя. ..примерно днес.
                          Първоначално публикуван от Decho Nissana Преглед на мнение
                          Вальо хем петък е по близко до неделя и е по лесно да прецениш за неделната разходка.
                          Съжалявам но не съм съгласен. Проблема не е в това дали е близо до неделя, доказа се, че ние и в събота до полунощ да обсъждаме неделната разходка пак сутринта на ОМВ решаваме нещо различно. Единствения ефект от планиране по време на "алкохолните срещи" е когато обсъждаме нещо сериозно включващо пътуване от петък или събота, но тогава петък е твърде късно !

                          Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                          То какво да се говори с "Русалка"...ние там сме единственните клиенти, като се изключи Нова година.
                          Това че бяхме единствените клиенти е проблем, но не толкова за това дали и как ще ни приемат а в това какво е качеството и годноста на храните и напитките които ни предлагат !
                          Неискам да си спомян за липсата на елементарни продукти и залежалите дълбоко замръзявани храни които дори не знаеха как да размръзяват !

                          Определено съм против Русалка !

                          А що се отнася до деня съм за ден различен от петък !
                          www.4x4Trips.bg

                          Коментар


                          • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                            На мен ми омръзна да гледам как сина ми спи по столовете или в 21.30ч иска да се прибираме и да си ляга.
                            На следващия ден сме на работа и не смея да остана до по-късно,камо ли да пия малко повече.
                            "Русалка" беше заменена заради обслужването и кухнята,но това беше тогава.
                            Сигурен съм ,че "Смятам, че това е против зачитането на правата и мненията на хорта общуващи в тази група. Всеки трябва да има право на мнение. Ако искате да се отделяте и да си правите самостоятелни срещи ... не го обсъждайте с нас !", не е това което наистина някой иска.

                            Лесов,уважавам те с всичките ти качества и недостатъци,но виждам че само ти подлагаш на съмнение почитането на правата на хората в групата,което не е така.

                            Коментар


                            • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                              Тео, а ти мен уважаваш ли ме?
                              Какво казваш на Лесов сега, нещо се обърках
                              Посочваме с пръст единствения човек възроптал против неправдата с огромен довод. Има неправда, ама ти си единствения, дето се обажда и по-добре мълчи. Направо ще се гръмна. Иии... не е единствения, просто в групата има доминанти и така или иначе трудно им се опонира, та хората предпочитат да си мълчат.
                              Няма причина твоите доводи, тези на Дечо, Вальо и т.н. да са важни, а на някой друг НЕ важни.
                              Така или иначе тази седмица срещата я насрочихте еднолично за петък, няма вече как да се измества.
                              Другата седмица ще се съобразим с мнението на мнозинството за да не тръгне приказка, че в пловдивската група тоя или ония се възприема като такъв или онакъв.
                              Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                              Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                              Коментар


                              • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                                Първоначално публикуван от Lesov Преглед на мнение
                                Разбира се, че може ! Но защо ?
                                Ако някой не е разбрал в "Старите Българи" собственика се съгласи да пушат хората след 20:00ч което смятам, че премахва проблема на пушачите !



                                Смятам, че това е против зачитането на правата и мненията на хорта общуващи в тази група. Всеки трябва да има право на мнение. Ако искате да се отделяте и да си правите самостоятелни срещи ... не го обсъждайте с нас !





                                Съжалявам но не съм съгласен. Проблема не е в това дали е близо до неделя, доказа се, че ние и в събота до полунощ да обсъждаме неделната разходка пак сутринта на ОМВ решаваме нещо различно. Единствения ефект от планиране по време на "алкохолните срещи" е когато обсъждаме нещо сериозно включващо пътуване от петък или събота, но тогава петък е твърде късно !



                                Това че бяхме единствените клиенти е проблем, но не толкова за това дали и как ще ни приемат а в това какво е качеството и годноста на храните и напитките които ни предлагат !
                                Неискам да си спомян за липсата на елементарни продукти и залежалите дълбоко замръзявани храни които дори не знаеха как да размръзяват !

                                Определено съм против Русалка !

                                А що се отнася до деня съм за ден различен от петък !
                                Подкрепям на 100% това мнение!
                                JEEP Grand Cherokee ZJ 4.0,Toyota LC90 1KZ-TE
                                BMW X5 E70 4.8is

                                "Да бъдеш втори означава да си пръв сред загубилите" Аертон Сена

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X