Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СРЕЩИ на Пловдивската група / кога и къде

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

    Колеги ЗА МНОГО ГОДИНИ НА ВСИЧКИ!!! БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ, ПРАВИ И КОРАВИ, ЩАСТЛИВИ И ВЕСЕЛИ, И ДА СЕ ВЗЕМАТ РЕШЕНИ
    ЯТА ПО-БЪРЗО И ЕФЕКТИВНО ПРЕЗ НОВАТА 2011 ГОДИНА!!! Като например къде да бъде алкохолната среща, кога и в колко часа.
    Хайде да бъдем по-експедитивни, колкото повече мнения толкова по-добре, накрая може и да гласуваме. Бъдете живи и здрави и
    на всички през Новата Година БЕЗАВАРИЙНО.................
    [B]НЕ СЕ ГАСИ ТУЙ ЩО НЕ ГАСНЕ !!![/B]
    [B]0899-43-23-58[SIGPIC][/SIGPIC][/B]

    Коментар


    • #47
      От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

      Тъй като утре рано сутринта заминава за яз. Искър по служебни дела, а пък там малко са скарани с интернета и няма да имам особенна връзка с форума, а пък мисля да присъствам на срещата, надявам се че ще бъде в Старите българи.
      Con musica el mundo esta mejor, vamos a tocar juntos!
      0879076007 Жельо

      Коментар


      • #48
        От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

        Ако Лесов договори по-ниски цени сме в Менделсон.
        Иначе Сряда 19.30 Старите Българи.

        Очакваме включване от Лесов.

        Коментар


        • #49
          От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

          Тази вечер заседнах в "Старите българи" и там казаха,че им липсваме.

          Коментар


          • #50
            От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

            и аз съм за Менделсон, все пак ни е нужна малко промяна в обстановката
            Живота втора серия няма.

            Can-am Renegade 800R XXC
            Honda TRX 450ER

            Коментар


            • #51
              От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

              Тази вечер остава в Старите българи. За сега нямаме уговорка с Менделсон.
              Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
              Най-добрите ми спомени са предстоящите!

              Коментар


              • #52
                От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                Да,и аз така разбрах,току що говорих с Петьо.

                Коментар


                • #53
                  От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                  Оказва се, че феновете на ресторант "Старите Българи" надделяха и срещите на групата продължават да се провеждат там !

                  Всяка сряда от 19:30ч имаме запазена маса за групата и договорена отстъпка !
                  www.4x4Trips.bg

                  Коментар


                  • #54
                    От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                    Първоначално публикуван от Lesov Преглед на мнение
                    Оказва се, че феновете на ресторант "Старите Българи" надделяха и срещите на групата продължават да се провеждат там !

                    Всяка сряда от 19:30ч имаме запазена маса за групата и договорена отстъпка !
                    И кой са феновете на Старите Българи. Аз като гледам темата има повече гласове за Менделсона и само 2 за Старите Българи.
                    Що не направим пак една анкета ама този път резултата да определи мястото а не само да си стой в анкетата.
                    Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                    Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                    Коментар


                    • #55
                      От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                      И аз съм за Менделсон, но все пак това е свързано с ходене до там и договаряне с хората. В момента в Старите блгари имаме хубави цени. Ако някой се ангажира да се срещне с управителя и успее да договори подобни цени... супер. А след това може да си пуснем анкетка.
                      Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                      Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                      Коментар


                      • #56
                        От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                        Първоначално публикуван от Lesov Преглед на мнение
                        Оказва се, че феновете на ресторант "Старите Българи" надделяха и срещите на групата продължават да се провеждат там !

                        Всяка сряда от 19:30ч имаме запазена маса за групата и договорена отстъпка !
                        Малко пояснения по темата, понеже аз дадох предложението а вчера не успяха всички да се включат в дебата:

                        Ходих на среща със собственика на ресторант "Менделсон" човека каза, че трудно прави отстъпки и че си е изцедил доста цените за да се бори с конкуренцията, като беше сериозно изненадан от мнението ми, че са високи цените при тях ! Обясни ми, че имат система с клиентски карти за редовни клиенти и приятели но те са за 5% отстъпка. Аз му казах, че за по малко от 10% няма място за коментари, ние си търсим 20% отстъпка както тази в "Старите Българи" и единствената причина за промяна е неудачния ден, след което той се съгласи да се пробваме няколко пъти за да види за каква консумация става дума и обеща да направи 10% отстъпка. Между временно, в заведението имаше клиенти, тихи компании на свещи и нежна музика което зароди в мен един въпрос ... дали ще ни изтърпят ?

                        но на кратко за "Менделсон" +/-:
                        1. Можем да си изберем и друг ден от седмицата!
                        НО, не е ясно колко % от нас го искат, според мен не повече от 10% от групата
                        2. Намира се в центъра !
                        Може да се каже, че на всички ще им е еднакво далеч.
                        3. Голям паркинг.
                        Не че до сега сме имали проблем с паркирането, но ...
                        4. Възможност за конфигуриране на големи маси под всякакви форми.
                        Не се знае дали в дни различни от сряда е възможно !
                        5. Приятна, луксозна обстановка.
                        не се знае до колко е от полза за целта ни !
                        6. Договорена отстъпка -10%

                        И да си припомним малко за "Старите Българи" +/- :
                        1. Удобна възможност за събиране в сряда
                        Оказа се, че на голяма част от групата не им пречи, дори предпочитат !
                        2. Лесен достъп с възможност за паркиране
                        На булеварда не е удобно, но се търпи
                        3. Намира се в Каршиака
                        въпреки че голяма част от групата е от този квартал, на доста хора им идва далеч !
                        4. Винаги всички сме на една маса дали "П" или "Г"
                        Успяват да ни събират на прилично големи маси !
                        5. Обстановката не е луксозна, но е приятна и уютна.
                        Особено когато някой сме с децата и правят поразии смятам, че е плюс.
                        6. Договорената отстъпка е -20%

                        ************************************************

                        Оказа се, че основния плюс на ресторант "Менделсон" е това, че можем да изберем друг ден от седмицата, но не е ясно кой !
                        Понеже една част от хората искат за четвъртък, друга за петък а не са малко и тези които са за сряда !

                        Намира се в центъра, но дали тези промени си струват заради това ?
                        Хората тъкмо свикват с транспорта и започват да се комбинират и ние сменяме заведението, все на някой ще им е далеч !

                        По малка отстъпка !
                        принципно на момента всеки си плаща 100% и ще кажете какво значение има ?!
                        Има защото ако не знаете от спестените пари от въпросната отстъпка имаме отворена каса в която се събират средствата с цел я за благотворителност или помощ на някой колега, я за някое благо дело, а защо не и за банкети 1-2 пъти в годината. За последните няколко месеца бяхме събрали пари с които покрихме 50% от банкетчето за 2'рия рожден ден на групата.

                        Болшенството вчера изрази мнение, че е по добре да изкараме в "Старите Българи" още няколко месеца и като се затопли да мислим за ново заведение и нов ден за срещи !
                        www.4x4Trips.bg

                        Коментар


                        • #57
                          От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                          Той Лесов се е срещал с управителя на Менделсон /нали искаме отстъпка/ и затова оставаме в Старите Българи

                          Коментар


                          • #58
                            От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                            За мен менделсон не е удобен.
                            1.Името навява кофти асоциации.
                            2.Далеч ми е.

                            Но ще се прежаля заради колектива!
                            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                            Коментар


                            • #59
                              От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                              На мене ми е още по далече, но се примирявам.
                              Какво му е на името? Менделсон беше някаква ракия, нали? Или оня пич с перка на гащите?
                              Кофти е само деня. Предлагам да си върнеме срещата в петък.
                              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                              Към модераторите-А изтрийте го сега.
                              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                              Коментар


                              • #60
                                От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                                Сряда , четвъртък, петък.... И в шестък да почнем да се събираме , пак няма да е удобно за някого...
                                Ясно е че наклона е към Старите българи!
                                Да пробваме за известно време петък... След 5-6 сбирки, солидарно да го сменим на сряда... След още 5-6 да го сменим на четвъртък..
                                И след това , вече ще е лято...

                                Звучи ми като добър компромисен вариант!
                                И без това сагата за ден и място се води от вече сигурно година насам!!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X