Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СРЕЩИ на Пловдивската група / кога и къде

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

    утре ще имали среща и къде

    Коментар


    • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

      Първоначално публикуван от ssspeed Преглед на мнение
      Мисля ,че изказвания свързани със социално,расово......и т.н.не се толерира в нашия форум?
      И аз така си мисля, както и при общуването ни извън форума. Затова съм си позволил макар с присмешка да намеся и това в темата, понеже бяхме измислили един много подходящ начин за събиране на средства позволяващ много дискретно всеки да участва според възможностите си, без да има убидени, единствено на базата на отстъпката която ни правеха.
      www.4x4Trips.bg

      Коментар


      • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

        Нека този Петък да пробваме това Атали дали става за срещата.
        Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
        Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

        Коментар


        • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

          Еми...да го пробваме? Аз го знам къде е ,ама който не е ходил ще му е сложно намирането(между блоковете).
          Май имат малко места за лятото отвън.Кухнята и цените по спомен са добри.Не знам обаче дали няма да има малък проблем с паркирането.
          То докато не се пробва...няма да се разбере.
          За "Румен"-много хубаво заведение,с хубава кухня и нормални цени.Обаче...абсолютно никакви места за паркиране,дори за една кола(то не,че няма по-принцип,ама има само блокове отстрани и винаги са кът).Другия според мен минус е ,че вечер "надуват" доста музиката и се чуваш само"на ушенце" с доста викане.
          Тези минуси пък ги няма на Менделсон-паркинг свободен голям и музичката тиха.Там пък цените май бяха проблем (един път бях и последните се наложи на доплащаме сметката).
          Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

          Коментар


          • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

            Това Атали не го знам, но за ругите... за Румен - в Тракия да няма къде да се спре ми е чудно. Все ще паркираме, ако трябва ще се затапваме взаимно . Музиката ще се нареди. И в Русалка пускаха чалгия и силно, но казахме и се поправиха. В Старите Българи беше същото - силна музика, чалгия, казахме и се коригираха.
            За Менделсон - До колкото разбрах Лесов е договорил 10% отстъпка. Пркинга им е чуден. Обстановката е идеална. Не ни направиха забележка за часа. Музиката е без забележка.
            Някой спомна и още нещо, което силно подкрепям. От 2 години се правят тези срещи в един и същ квартал. Добре е да се смени квартала. На нас и Калашеви дали ще е Румен или Менделсон ни е все тая, макар че сме в Тракия, но на другия край. Менделсон е горе/долу в центъра на града. Там на всички ще им е еднакво далече с изключение на Руси

            Анкета ли да пуснем или спонтанно ще решим кое и кога да пробваме?
            Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
            Най-добрите ми спомени са предстоящите!

            Коментар


            • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

              Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение

              Анкета ли да пуснем или спонтанно ще решим кое и кога да пробваме?
              Спонтанно. За днес потвътдете къде ще е срещата.

              Коментар


              • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                Първоначално публикуван от kerkelov Преглед на мнение
                Нека този Петък да пробваме това Атали дали става за срещата.
                И аз съм за проба на "Атали" понеже ми е най - непознато.
                Нямаме много време за умуване ... Тази вечер в 20:00ч там.
                www.4x4Trips.bg

                Коментар


                • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                  Ок, запазвам за 20.00 h.
                  Con musica el mundo esta mejor, vamos a tocar juntos!
                  0879076007 Жельо

                  Коментар


                  • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                    Дообре

                    Коментар


                    • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                      Ураааа.. "Кичука" ще мога спокойно да си лазя до нас
                      TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                      TOYOTA BJ40 3.5D
                      Венци 0887551059

                      Коментар


                      • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                        Абе кво става на маймуни станахме с тия заведения,ще ме ядосате и няма да идвам повече аз си имам в крайна сметка личен живот.



                        Коментар


                        • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                          Това не е ли някъде около OMV-то, дето се събираме в неделя?

                          Коментар


                          • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                            Първоначално публикуван от kalasha Преглед на мнение
                            Абе кво става на маймуни станахме с тия заведения,ще ме ядосате и няма да идвам повече аз си имам в крайна сметка личен живот.



                            Вече сме част от личния ти живот, така че не се дърпай

                            Коментар


                            • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                              Следващата седмица нека срещата да е в Менделсон, за да няма глупости като тази вечер!
                              Присъствието на всички желаещи е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!
                              Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                              Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                              Коментар


                              • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                                Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                                ...... Менделсон е горе/долу в центъра на града. Там на всички ще им е еднакво далече с изключение на Руси
                                .........
                                Не съм съгласен.
                                Далече ми е.
                                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X