Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СРЕЩИ на Пловдивската група / кога и къде

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

    Въпреки много слабата активност по темата, продължаваме да събираме предложения за нова кръчма

    за сега предложенията са:

    * ресторант "Менделсон"
    * механа "Стария Хан" ... без петък и събота
    * ресторант " При Румен" в ЖК Тракия
    www.4x4Trips.bg

    Коментар


    • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

      Първоначално публикуван от Lesov Преглед на мнение
      Въпреки много слабата активност по темата, продължаваме да събираме предложения за нова кръчма

      за сега предложенията са:

      * ресторант "Менделсон"
      * механа "Стария Хан" ... без петък и събота
      * ресторант " При Румен" в ЖК Тракия
      * Русалка петък е доста удобно
      878940653

      Коментар


      • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

        Първоначално публикуван от Георги Преглед на мнение
        * Русалка петък е доста удобно
        Мисля, че прекаляваш вече !
        www.4x4Trips.bg

        Коментар


        • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

          Незнам дали прекалявам,ама ако си започнал да забравяш,прочети темата отначало и се сети кой най много зор дава за смяна на ден и място на срещата?И пак помисли кой прекалява
          878940653

          Коментар


          • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

            Жоре, аз не забравям и ще ти напомна, че не защитавам само лични интереси. И за теб и за тези които не са присъствали, ще направя уточнение, че в Русалка за пореден път се подиграха с нас и всички присъстващи вкупом решихме, че трябва да се намери нова кръчма! Но ако държиш да продължаваме да се самонаказваме там ... Защо не ?!
            www.4x4Trips.bg

            Коментар


            • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

              Напълно си прав.Само, дето в никоя кръчма не ни искат в петък,и можеби това беше прецедент миналия петък.Защо да не отиде някой да попита?
              878940653

              Коментар


              • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                Какъв е проблема?
                Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
                Grand 3.1TD
                0898 620 306 Стоян

                Коментар


                • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                  Първоначално публикуван от Lesov Преглед на мнение
                  ..... в Русалка за пореден път се подиграха с нас и всички присъстващи вкупом решихме, ......
                  Лесов, "всички" е малко пресилено. Кои "всички"? Вярно, че келнерката ме вкисна и настинах докато пушех на студа, ама това бях аз, не всички.
                  Нямам против да намериме по-читава кръчма но съм твърдо против популистки изказвания. Тия лозунги са за избори по тоталитарно време. Вие не го помните но на мене ми беше дошло до гуша от партийни секретари, затова съм малко повреден на тая тема.
                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                    Виждам, че Ви е кеф да си подхвърляме топката, но на мен ми омръзна
                    Като изключим Бачо Стоян, който може да си ходи и по чехли в Русалка аз съм следващия живеещ на една крачка и бих казал, че позицията на кръчмата много ме устройва. Въпреки, че не съм пушач, задимената обстановка която се създава там не би ме отказала да се виждам с Вас. А що се отнася до "кухнята" достатъчно съм разумен за да не я използвам, дори мога да си нося 1-2 пакета слънчоглед за мезе на топлата бира, от която за голяма радост, няма опасност да ме заболи гърлото. От тъпи и мудни сервитьорки съм имунизиран и това не може да ме откаже. При тази ситуация "ниските" цени и липсата на отстъпка също няма да ме бъркат за 2-3 бири се надявам, че една десятка все ще ме оправи. А това, че не се събират пари за фонда на групата какво толкова, ако се наложи ще изкараме по стотина лева, най-много някой да го е срам, че няма толкова финанси и не можа да се включи в общите изяви, но това е положението ... на който не му изнася да се спасява !
                    ... извода може да е само един - РУСАЛКА и пак РУСАЛКА.
                    www.4x4Trips.bg

                    Коментар


                    • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                      Преди малко говорих с управителката на ресторант "Атали". Няма никакъв проблем да се събираме петък. Единственият недостатък е че в помещението за пушачи има 42 места.
                      Con musica el mundo esta mejor, vamos a tocar juntos!
                      0879076007 Жельо

                      Коментар


                      • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                        Лесов,добре ни изтри постовете.Коментирайте поне на Жельо предложението.
                        878940653

                        Коментар


                        • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                          Надявам се всички пишешти в тази тема да са наясно, че тя е единствено за да направим срещите ни по приятни. Моля Ви, спазвайте приятелските обноски !
                          www.4x4Trips.bg

                          Коментар


                          • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                            Бях решил да не се бъркам повече в тази тема и да оставя нещата по течението, за да няма къвги, но ...

                            Първоначално публикуван от RADEV_BG Преглед на мнение
                            Имам предложение за четвъртък в заведението При Румен в Тракия
                            От кръчмата на Румен, до сега винаги съм оставал доволен и смятам, че трябва да се пробва !

                            Първоначално публикуван от jpetrov Преглед на мнение
                            Преди малко говорих с управителката на ресторант "Атали". Няма никакъв проблем да се събираме петък. Единственият недостатък е че в помещението за пушачи има 42 места.
                            За мен всяко ново нещо представлява интерес и с удоволствие бих го пробвал. Надявам се преценката на Жельо да оправдае очакванията ни за подходящо заведение за срещи на групата. Нямам идея какво представява предложеното заведение, както и къде се намира ?!

                            Очаквам мнения и коментари за да решим къде да сме идващия петък.
                            www.4x4Trips.bg

                            Коментар


                            • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                              Първоначално публикуван от Lesov Преглед на мнение
                              Бях решил да не се бъркам повече в тази тема и да оставя нещата по течението, за да няма къвги, но ...



                              От кръчмата на Румен, до сега винаги съм оставал доволен и смятам, че трябва да се пробва !



                              За мен всяко ново нещо представлява интерес и с удоволствие бих го пробвал. Надявам се преценката на Жельо да оправдае очакванията ни за подходящо заведение за срещи на групата. Нямам идея какво представява предложеното заведение, както и къде се намира ?!

                              Очаквам мнения и коментари за да решим къде да сме идващия петък.
                              ето карта на атали http://www.kartaplovdiv.com/%D1%80%D...rta106046.html
                              OPEL Frontera В 2.2 DTI ДБ
                              Polaris Sportsman 800 EFI

                              Коментар


                              • От: ПРОМЯНА НА АЛКОХОЛНАТА СРЕЩА!

                                Първоначално публикуван от Lesov Преглед на мнение
                                Виждам, че Ви е кеф да си подхвърляме топката, но на мен ми омръзна
                                Като изключим Бачо Стоян, който може да си ходи и по чехли в Русалка аз съм следващия живеещ на една крачка и бих казал, че позицията на кръчмата много ме устройва. Въпреки, че не съм пушач, задимената обстановка която се създава там не би ме отказала да се виждам с Вас. А що се отнася до "кухнята" достатъчно съм разумен за да не я използвам, дори мога да си нося 1-2 пакета слънчоглед за мезе на топлата бира, от която за голяма радост, няма опасност да ме заболи гърлото. От тъпи и мудни сервитьорки съм имунизиран и това не може да ме откаже. При тази ситуация "ниските" цени и липсата на отстъпка също няма да ме бъркат за 2-3 бири се надявам, че една десятка все ще ме оправи. А това, че не се събират пари за фонда на групата какво толкова, ако се наложи ще изкараме по стотина лева, най-много някой да го е срам, че няма толкова финанси и не можа да се включи в общите изяви, но това е положението ... на който не му изнася да се спасява !
                                ... извода може да е само един - РУСАЛКА и пак РУСАЛКА.
                                Мисля ,че изказвания свързани със социално,расово......и т.н.не се толерира в нашия форум?
                                Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
                                Grand 3.1TD
                                0898 620 306 Стоян

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X