Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да изградим Параклис

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да изградим Параклис

    Първоначално публикуван от bochopz Преглед на мнение
    Някои колега от София ще се качва ли до Параклиса след 20-ти декември?

    По повод раждането на второто ни дете(момче-Васил) със съпругата ми решихме да дарим една икона на Параклиса, която в момента се изработва в София и ще е готова до 20-ти ,та затова питам да не се занимавам с куриери.Ако има нека ми се обади Боян 0988 810 654.
    Боче, аз ще се качвам преди Коледа със сигурност. Мислих сега в събота, но ще изчакам да напишат и иконата от теб. Тъкмо ще станат три за носене Ще ти се обадя като затръгвам да се разберем.

    Коментар


    • От: Да изградим Параклис

      ок.
      . LRE Bulgaria.
      RRC SE V8 91г.

      Коментар


      • От: Да изградим Параклис

        Вчера ходих до Параклиса и както бях обещал занесох иконите дарени от колегите NOTY, green и bochopz.
        Прикачени файлове

        Коментар


        • От: Да изградим Параклис

          Благодаря колега за хубавите снимки!!! Весела Коледа и всичко най-хубаво през новата 2014 година
          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

          Коментар


          • От: Да изградим Параклис

            Ето, че е пролет вече и е време да се захващаме за работа Проекта "Да изградим Параклис" продължава с направа на камбанарията. Камбана имаме! Днес с Наско набързо скроихме план на действие и решихме да я направим (или поне колкото успеем) от 1-ви до 7-ми Май (6-ти Май не се брои ) Необходимата сума за материали ( Цимент, дървен материал, крепежи, лак за дърво....) е около 500лв. 100 вече има в хазната. Ако някой може да помогне финансово би било чудесно!

            Коментар


            • От: Да изградим Параклис

              Забравих да спомена, че както винаги всеки е добре дошъл Я да помогне, я акъл да даде.


              П.П. Банковата сметка е актуална

              BIC:STSABGSF
              Сметка номер-0000000019310778
              IBAN-BG04STSA93000019310778
              Кл.номер-00000000008533434
              Атанас Христов Брънзалов
              Последно редактирано от goshko-loshko; 22-04-14, 19:44. Причина: Допълнение

              Коментар


              • От: Да изградим Параклис

                Благодарности на колегата "Х" (пожелал анонимност) за светкавичната финикийска намеса
                Последно редактирано от goshko-loshko; 22-04-14, 20:42.

                Коментар


                • От: Да изградим Параклис

                  Гледайки снимките, си мисля .... имам възможност да направя и аз нещо. Ще ми се да участвам
                  Дърворезбар съм.
                  Бих могла да ползвам снимките от вътрешността, колкото да се ориентирам в проекта ..... Нещо семпло, в пространствата около иконите, което да не товари допълнително.
                  Когато съм готова и ако имам успех, ще го споделя тук.
                  Не съм ходила там, но ще имам възможност, когато си ходя в Стамболийски.


                  П.п. Лошко .... да не би пък да има подобни планове за дърворезба вече? Може да съм пропуснала в темата.
                  Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                  Коментар


                  • От: Да изградим Параклис

                    Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
                    ...П.п. Лошко .... да не би пък да има подобни планове за дърворезба вече? Може да съм пропуснала в темата.
                    Планове има, но за сега дърворезбаря си само ти. Може да се развихриш. Като творец ти е ясно, че на едно такова място винаги може и има какво да се добави или промени.

                    Коментар


                    • От: Да изградим Параклис

                      А ръчички не са ли нужни при възможност?
                      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                      Коментар


                      • От: Да изградим Параклис

                        Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                        А ръчички не са ли нужни при възможност?
                        Да, нужни са Работата не е тежка за тази фаза, ама две ръце повече никога не са излишни. 4 дупки за стъпки и другото е нивелир, пирони, циркуляр....

                        Коментар


                        • От: Да изградим Параклис

                          Ако решите да е метална конструкция мога да я сглобя, имам всички необходими машини и инструменти .
                          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                          Коментар


                          • От: Да изградим Параклис

                            Много благодарности на колегата "Y" ( пожелал анонимност) за съпричастността и финансовата подкрепа! БЛАГОДАРЯ!

                            Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                            Ако решите да е метална конструкция мога да я сглобя, имам всички необходими машини и инструменти .
                            Няма да е метална, дървена ще е. Ела да сглобим дървената

                            Коментар


                            • От: Да изградим Параклис

                              Може, дано да не излезе нещо друго за тогава . Трябват ли някакви машини ?
                              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                              Коментар


                              • От: Да изградим Параклис

                                Ако е необходима някаква охрана,сод кажете ....Късно видях темата !
                                Последно редактирано от Roninn; 24-04-14, 23:13.
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X