Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Идея - логото на форума, върху калъф за резервната гума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Идея - логото на форума, върху калъф за резервната гума

    Привет колеги, виждам на колко много продукти има вече с нашето лого за което евала , всички караме джипки нали? та в тази връзка няколко пъти съм се чудил как никой не се е сетил да предложи някой да изработи голямо лого на форума ни върху калъфките на резервните ни гуми, това ще се вижда от доста далеч заради големината си и също така ще е страхотна реклама, освен и че ще се познаваме по пътя, калъфката да е от издръжлива на атмосферните влияния дебела еко-кожа и самото лого да е от висококачествен винил, мисля че не би трябвало да е скъпо за реализация и като краен продукт - цена

    Обработих една снимка да видите колко хубаво би изглеждало на джипките ни:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Калъфка -  Оффроу&.jpg
Прегледи:1
Размер:40.5 КБ
ID:6046656

  • #2
    От: Идея, нашето лого - Оффроуд България на калъфка за резервната гума

    Супер! Жалко че XJ -я има резервна гума в багажника .
    За всички останали жибки е идеално - поздравления за идеята.

    Коментар


    • #3
      От: Идея, нашето лого - Оффроуд България на калъфка за резервната гума

      А " случайно " ли Дефендъра е черен ?
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • #4
        От: Идея, нашето лого - Оффроуд България на калъфка за резервната гума

        Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
        А " случайно " ли Дефендъра е черен ?
        Абсолютно случайно, важен е тъмносивия кант на калъфката и около самото лого, ще стои страхотно на всеки цвят джипка, ето обработих снимка с Патрол

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Logo na Patrol.jpg
Прегледи:1
Размер:156.8 КБ
ID:5566284
        Последно редактирано от Еделвайс; 20-02-14, 19:01. Причина: Добавяне на снимка

        Коментар


        • #5
          От: Идея, нашето лого - Оффроуд България на калъфка за резервната гума

          Аз съм за!И без това вече е за смяна,а и стикерите също.

          Коментар


          • #6
            От: Идея, нашето лого - Оффроуд България на калъфка за резервната гума

            Вероятно ще трябват около 40 размера калъфи...
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • #7
              От: Идея, нашето лого - Оффроуд България на калъфка за резервната гума

              Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
              ..., всички караме джипки нали?...
              Е, няма да неглижираме присъствието на уважаваните ни участници с мотори, АТВ-та и т.н.
              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

              Коментар


              • #8
                От: Идея - логото на форума, върху калъф за резервната гума

                На мен идеята ми харесва.
                Лепенка няма да си взема, но калъф - да.
                Ако решите, бройте ме с една поръчка за 33"
                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                Коментар


                • #9
                  От: Идея, нашето лого - Оффроуд България на калъфка за резервната гума

                  Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                  Вероятно ще трябват около 40 размера калъфи...
                  .......и цвята, защото си мисля че и бял калъф с емблемата би изглежда добре

                  Коментар


                  • #10
                    От: Идея - логото на форума, върху калъф за резервната гума

                    Аз претенции за цвят нямам,както се разберете.А това за размера,май ще си е по трудно.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Идея - логото на форума, върху калъф за резервната гума

                      Браво колега,идеята е чудесна.Може да се поръча от винил(най-лесно).Ще проверя.
                      Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A

                      Коментар


                      • #12
                        От: Идея - логото на форума, върху калъф за резервната гума

                        Радвам се че ви допадна идеята ми, относно различните размери и цветове, според мен най-лесния и евтин вариант би бил ако се закупи китайски калъфи с различни размери и цветове, а логото на форума ще е само един размер от винил и със шев да се пришива към съответния калъф . Или някой колега като Тропчо например ако реши да поеме ангажимент и инициатива да прави и калъфи по поръчка, както якетата които прави също би била хубава идея?
                        Последно редактирано от Еделвайс; 21-02-14, 17:22. Причина: Пояснение

                        Коментар


                        • #13
                          От: Идея - логото на форума, върху калъф за резервната гума

                          Хайде и тук да кажа (че съм почнал подобна тема в раздела на Опел) но съм пуснал мостричка и тези дни ще имам резултат така че.....
                          Следва продължение!
                          Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                          LZ1NES

                          Коментар


                          • #14
                            От: Идея - логото на форума, върху калъф за резервната гума

                            Резултат е от вчерашната разходка.
                            От мен (да повторя) имаш поръчка (1) за 33" като молбата ми е логото да е за 29" - около него черно. За да става за няколко размера гуми.
                            Според мен няма смисъл да се набутваш в 3 и повече размера лепенки.
                            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Идея - логото на форума, върху калъф за резервната гума

                              Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                              Резултат е от вчерашната разходка.
                              От мен (да повторя) имаш поръчка (1) за 33" като молбата ми е логото да е за 29" - около него черно. За да става за няколко размера гуми.
                              Според мен няма смисъл да се набутваш в 3 и повече размера лепенки.
                              Няма да е лепенка а печат на винил...който ще се пришие към готовата калъфка!
                              Обаче това "....за 29" "не ми говори нищо като диаметър в см.
                              Намерих че някаква фирма дава за 16-ки 78 см в диаметър така че съм сложил това за ориентир!
                              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                              LZ1NES

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X