Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форумни якета

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Форумни якета

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    В поста на nickbochev, взимаме червеното и му сменяме цвета с нещо като цвета на долното, за софийското летище. Кантове, яка, вътрешност и т.н. си остават черни. Получава се нещо такова:
    [ATTACH=CONFIG]684653[/ATTACH]

    Смятам че ако се направят в червения си вариант + тоя вариант ще угодят на повече форумни вкусове. Поне така си мисля де. Или може да се направи нещо леко по-синеещо, но пак в в тая тъмна разцветка.

    Поне лично мен тоя модел от изброените до сега най ми харесва. Снимката изглежда малко по-сива от това, което исках, ама забравих да смена цветовия профил във фотошопа преди да редактирам. Бях докарал нещо като леко синеещо сиво.

    Мисълта ми е че с един цвят трудно ще се угоди на всички. Трябва да измислим поне 2, максимално универсални. Аз например ярки дрехи не нося. Дори да ми хареса нещо ярко и да си го купя, няма да има с какво да го комбинирам.
    +1
    Едно джобче и в ляво + два вътрешни и готово.:thumbup:
    Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

    Коментар


    • От: Форумни якета


      Спри да пускаш вталени модели, че ще те намразят тук.


      Инак, аз също с удоволствие бих носил елек, защото хем топли кръста, ако е до средата на задника, хем ръцете ти са свободни, хем може да се сложи и върху якето.............що не огледаш някой грозноват модел на Норд Фейс, те са разглобяеми, грозни, но рационални......................и безбожно скъпи де

      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
      Още малко материал за размисъл
      [ATTACH=CONFIG]684807[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]684808[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]684809[/ATTACH]
      Сублимационен печат на една по- специална промазка, която е термоустойчива.
      Цена в този вариант 38,40 лв с включен ДДС.

      Коментар


      • От: Форумни якета

        Евала Тропчо, хубави якета на мен най-много ми хареса черния елек от пост 103, само дето имам бирено коремче...

        Коментар


        • От: Форумни якета

          Последният елек от 103 пост е чуден.Малко може да се накичи от към джобове и.... става екстра.Ако може и ръкави да му се закачат и сме готови с якето.
          Няма страшно в умирачката...
          Страшното е да си жив!...

          Коментар


          • От: Форумни якета

            Все пак какво се реши.

            Коментар


            • От: Форумни якета

              За сега само следя мненията ви. Клонят към два варианта, ако нямате друго за споделяне, от Понеделник мисля да продължим с видовете материи.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: Форумни якета

                Аз също съм за,стига да има такава номерация за големи хора.

                Коментар


                • От: Форумни якета

                  И аз се записвам е едно "L" размер,червените като че най се отличават,но какво се реши,все ще съм доволен.

                  Коментар


                  • От: Форумни якета

                    Тропчо,с елека от пост 103 изби рибата!
                    И както предложи колегата от пост 109 закачащи се ръкави плюс някои джоб и сме готови за старт.
                    Успех

                    Коментар


                    • От: Форумни якета

                      След като в събота имах възможността да вляза в ролята на манекен, ето и мнение "от първа ръка" за първите мостри, произведени от Тропчо за нашия Форум и за Пежо клуб България.
                      Размерът 52 е достатъчен за хора с близки до моите габарити (175/95), както и за по-елегантни и малко по-високи (примерно 180 см.). Както казах на Люси, това били "моите якета".
                      Носенето е удобно както като яке, така и като елек. Материята е мека и лека, а и добре запазват топлината (пробата беше в планинския район над Габрово.
                      Единствено на мен ми липсваха ципове на джобовете и набор от затварящи се с цип или капак с велкро вътрешни джобове.
                      На снимки със светкавица явно не може да се види добре, но и двата цвята "на живо" изглеждат по-хубави, дано да стане ясно при съпоставеното снимане.
                      Ето набързо и няколко снимки.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P2225066.JPG
Прегледи:1
Размер:258.0 КБ
ID:5567194

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P2225067.JPG
Прегледи:1
Размер:267.6 КБ
ID:5567195

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P2225068.JPG
Прегледи:1
Размер:218.7 КБ
ID:5567196

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P2225070.JPG
Прегледи:1
Размер:241.8 КБ
ID:5567197

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P2225071.JPG
Прегледи:1
Размер:210.9 КБ
ID:5567198

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P2225072.JPG
Прегледи:1
Размер:242.5 КБ
ID:5567199

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P2225074.JPG
Прегледи:1
Размер:280.1 КБ
ID:5567200

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P2225076.JPG
Прегледи:1
Размер:273.9 КБ
ID:5567201

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P2225078.JPG
Прегледи:1
Размер:188.5 КБ
ID:5567202

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P2225082.jpg
Прегледи:1
Размер:61.4 КБ
ID:5567203
                      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                      Коментар


                      • От: Форумни якета

                        Да прибавя и джоб с цип за ключовете или другият вариант е да има "ластик" с пластмасов карабинер за закачане на ключовете. На едно яке имам такова и е много удобно утре ще го снимам. Като бъркам в джобовете да не ми изпадат ключовете.
                        Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                        Калоян Кирилов
                        LZ2ZGT

                        Коментар


                        • От: Форумни якета

                          Бре, сериозни джобове трябва да имаш на якетата, ако успяват да удържат на желанието на 10-тина ръбести ключа, да пробият хастара.
                          Споделяйки личен опит, избягвам да държа ключове на друго място, освен на карабинер, захванат надеждно за колана на панталона.
                          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                          Коментар


                          • От: Форумни якета

                            Каквото и да решите,за мен една бройка,гледам,че Ники е почти колкото мен:Размерът 52 е достатъчен за хора с близки до моите габарити (175/95).
                            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                            Коментар


                            • От: Форумни якета

                              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                              Още малко материал за размисъл
                              [ATTACH=CONFIG]684807[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]684808[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]684809[/ATTACH]
                              Сублимационен печат на една по- специална промазка, която е термоустойчива.
                              Цена в този вариант 38,40 лв с включен ДДС.
                              Това може ли да се види някъде на живо ?
                              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                              Коментар


                              • От: Форумни якета

                                Колегата,който ги пуска ще може ли да напишеш цена на всички стоки.
                                SUZUKI VITARA 1.6 16V COOPER DISCOVERER STT 31X10.5X15

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X