Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форумни якета

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Форумни якета

    Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
    Краси, "парадното" яке е нещо незаменимо, ако искаш просто да си го ползваш като връхна дреха в ежедневието. Нещо като ходеща реклама на Форума, както и символ на принадлежност към нашето общество тук. Затова и е ориентирано в посока стандартни брандирани спортни облекла. Нещо, което бих носил, когато ходя на работа, без да ме питат - дали не отивам на лов.
    А "тактическото" яке се поръчва, за да ти върши работа, а не рекламира Форума в дън гори тилилейски.
    До някъде си прав, макар че аз обличам яке около десет пъти в годината и ако отида на работа, когато трябва да облека до края на деня то вече няма да е парадно .
    Има и друг вариант, якето да е парадно и да се направи качествен елек с необходимите джобове по него, хем може да се ползва почти през цялата година .
    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

    Коментар


    • #47
      От: Форумни якета

      Пак да се повторя.
      Част от хората тук са готови да дадат "едни пари", но за наистина нещо качествено.
      Водоусточиво, ветроустойчиво, с много джобове ... свалящи ръкави и .. т.н.
      Е ... ще има и разбира се форумните орнаменти.

      Нямам интерес за дрешка за пред кафето.

      Аз лично си карам мАторетката с RUKA ... това е Гортекс и Кордура яке и гащи.
      Днес например, карах около 3 часа в мъгла и температура на въздуха от 2 до 5 градуса.
      Постоянен конденз ... от всякъде. Гадна мокра и студена мъгла.
      Не ми беше студено при скорости до около 120 км./ч.
      ДА!
      Тези дрешки струват пари! Около 1200 Евро за яке и гащи ...
      Другото си го смятайте ...
      Верно, че има много за марка, реклама и ... каквото още се сетите, но ... безплатен обяд ..... немА!

      Та ... ако се съберем десетина човека мисля, че може да се направи една "пробна" серия.
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • #48
        От: Форумни якета

        Гортекс не мога да шия. Нямам лиценз и тяхна техника за това и не смятам да придобивам. Другото го решавайте, следя внимателно темата, а и тя е за това. Събирайте "за" и "против". Аз съм тръгнал в някаква посока и ще я развия, но не ми пречи да обърна и "дебелата тояга" за желаещите.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • #49
          От: Форумни якета

          Мисля, че подхождате грешно. Идеята е да може да се наберат повече клиенти ..нали така! Тогава заложете на изпитана материя , като cottonripstop например и кройка с повече джобове. "Спициализираните" платове са скъпи...а и колко от вас се виждат да гасят пожари и т.н. Лично на мен показанато не ми харесва най-вече като дизайн.
          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

          Коментар


          • #50
            От: Форумни якета

            Аз съм за "дебелата тояга"! Като ще е гарга,поне да е руса!!!

            п.п И да има по-големи размери,че ние с Дочев да не си ходим пак с ватенките!!
            088пет722пет99
            http://www.hydropompi.com/

            Коментар


            • #51
              От: Форумни якета

              Дизайнът е максимално простичък, без никакви заигравки. Ще снимам и други модели утре.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • #52
                От: Форумни якета

                Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                Аз съм за "дебелата тояга"! ........... ...............

                Е ... колко да е дебела ....

                За твоя матор ... все ще е тънка ....
                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                Коментар


                • #53
                  От: Форумни якета

                  Аз мисля, че преди всичко форума е технически..
                  Със сигурност от регистрацията ми тук до момента съм си променил начина на живот.. Някак си съм го направил по-практичен..
                  При купуването на дрехи, преди време, гледах да нямат дефект и да ми се харесат на окото, но сега е друго.. Здравина, практичност, ако завали, ако има кал, фенера къде да сложа, ножа, телефона, документи и още много други от тоя тип неща..
                  Имам си парцали и за по-официални събития, но главно наблягам на тези, които ми биха били от полза..
                  Та..Да го направим както трябва..

                  Коментар


                  • #54
                    От: Форумни якета

                    А-а-а-а, хан Круме... при варианта "руса гарга" цената ще е според размера. Там "материалът" тежи повече в калкулацията и ти, и Дочев (ако става дума за колегата от Сливен с домашната пастърма пред климатика) ще трябва да се бръкнете повечко.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Форумни якета




                      Да бе, ша ми ушиеш такова яке и като спра на OMV и пичовете да ми връчат пистолета, преди да са ми направили кафе


                      Верно, че има страхотни якета на Регата и даже май тия дет ги внасят са в Пловдив или поне така знам. Мисля, че в диапазона 200-300 лева може да се намерят готини модели, тип мениджърски и просто да се обогатят с форумни орнаменти и някой и друг джоб по желание и за сметка на клиента.
                      Това май е хай-версията.


                      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                      Цени ще смятам в Понеделник.
                      [ATTACH=CONFIG]683435[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]683436[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]683437[/ATTACH]
                      Ето ви само идея за по- сериозна дреха. Има джобове само за ръцете и категорично се забранява носенето на вещи в тях. Самото наличие на джобове и ползуването им, вече е само по себе си рисков фактор (поне за средата на работа, за която са предназначени). Циповете също са трудногорими и водоустойчиви.
                      Да речем, че това е другия полюс на нещата. За целите на форума, мога да поразкрася дрешката и да вкарам някои гъдели в нея.
                      Не убеждавам и не споря с никого! Моята работа в случая е, да ви запозная с вариантите и какво можете да очаквате от тях. По- добре да изчепкаме вЪлната предварително, отколкото после да има излъгани очаквания.
                      По въпроса за "по- така" дрехите и Лудото Куче може да каже някои неща, ама си трае.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Форумни якета

                        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                        А-а-а-а, хан Круме... при варианта "руса гарга" цената ще е според размера. Там "материалът" тежи повече в калкулацията и ти, и Дочев (ако става дума за колегата от Сливен с домашната пастърма пред климатика) ще трябва да се бръкнете повечко.
                        Русо цена нема!! Само да не са тези,които си снимал! Аз работно облекло си имам!
                        088пет722пет99
                        http://www.hydropompi.com/

                        Коментар


                        • #57
                          От: Форумни якета

                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                          Само дето някои "парадни" якета от типа на това на аватара ти са с не особено високо качество. Вероятно за сметка на по-достъпната цена.
                          За първото имаш право, добре, че поне е ремонтопригодно, а майка ми е бивша учителка в Техникум по облекло, та и до ден-днешен си го ползвам в добър вид. За второто не е съвсем така. Знаеш, че тази серия якета не беше голяма на брой и те се разпространяваха на цена над себестойността им, за да се събере някой лев в повече за "кампанията Дакар". Важното беше, че на няколко места когато ме виждаха с якето, ме питаха за нашите представители (тогава Тодор Христов и Петър Ценков).

                          Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                          До някъде си прав, макар че аз обличам яке около десет пъти в годината и ако отида на работа, когато трябва да облека до края на деня то вече няма да е парадно .
                          ...
                          Вярно, важно е и естеството на работата. На мен ми е напълно достатъчно за ежедневни нужди, да мога в хладно и дъждовно време да заведа децата на градина и училище, а после - до работното място и обратно до дома, в рамките на града, като през деня съм в помещение, в което не се носи връхна дреха. В този начин на експлоатация, вече няколко години ползвам и яке, брандирано с логото на друг форум (споменатия в началото на темата върху сините якета - ПКБ) и ми върши доста добра работа.
                          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                          Коментар


                          • #58
                            От: Форумни якета

                            kok4o1, не позна. Не са за OMV и дори не си близко. На бензиностанциите няма такива изисквания, като за тези дрехи. Там ходят с "квото господ дал". Тооооо изисквания има де, ама не е толкоз рискова зона, та да му пука на работодателя. Наскоро от едни други бензиностанции ми искаха "ей така, за протокола" да им дам сертификат, че дрехите им са "предназначени за работа във взривоопасна среда". Е, как да стане, като знам кво съм им ушил? Искали са ми и "Декларация за съответствие", че дрехите са подходящи за "продължително преследване на диви и полудиви животни". Последното беше за един приют за безстопанствени животни. Няма с какво да ме изненадате, само да разбера какво искате.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Форумни якета

                              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                              kok4o1, не позна. Не са за OMV и дори не си близко. На бензиностанциите няма такива изисквания, като за тези дрехи. Там ходят с "квото господ дал". Тооооо изисквания има де, ама не е толкоз рискова зона, та да му пука на работодателя. Наскоро от едни други бензиностанции ми искаха "ей така, за протокола" да им дам сертификат, че дрехите им са "предназначени за работа във взривоопасна среда". Е, как да стане, като знам кво съм им ушил? Искали са ми и "Декларация за съответствие", че дрехите са подходящи за "продължително преследване на диви и полудиви животни". Последното беше за един приют за безстопанствени животни. Няма с какво да ме изненадате, само да разбера какво искате.
                              Просто ми приличаха на такива, като за бензиностанции и сервизи. Знам, че маслоустойчиви и лесни за чистене якета ще е трудно откъм цвят да се изберат, щото навремето търсех да направя за работниците в склада и се оказа, че не е лесно и да са красиви.

                              Мисля, че най-лесният вариант е да дадеш няколко модела в различните категории и така да се избира, като мнозинството победи, инак ще ни шиеш на всеки по индивидуален проект, както сигурен съм знаеш

                              Коментар


                              • #60
                                От: Форумни якета

                                Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                                Знам, че маслоустойчиви и лесни за чистене якета ще е трудно откъм цвят да се изберат, щото навремето търсех да направя за работниците в склада и се оказа, че не е лесно и да са красиви.
                                Такива мога да ти направя също. Олеофобна обработка имаха навремето и в "Мануела"- Хасково и във "Вратица"- Враца. Първото го няма от десетина години, второто крета, благодарение на извънпазарни причини. Аз обаче, имам малко запас от добрите времена на текстилната индустрия в България. Ммммммда, няма да са красиви.
                                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X