Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форумни якета

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Форумни якета

    Аз яке 72 го харесвам, като бих си платил за това да е без ръкав, да е с бродерия и име, защото си заслужава а и не е толкова скъпо, но не мога да се ориентирам, кое е яке номер 1, че да съм категоричен накъде се заглеждам.

    п.п.
    Може ли и аз да се включа към групата на Евгени, теа с аршина. Един номер по-голямо, благодаря

    Коментар


    • От: Форумни якета

      Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
      ... не мога да се ориентирам, кое е яке номер 1, че да съм категоричен накъде се заглеждам.
      Адаш, ето ме тук мен, облечен с яке № 1 - първото, което предложи Тропчо като модел:

      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

      Коментар


      • От: Форумни якета

        Ръкавите няма ли да е по-добре да са без тези ластици на китките?
        "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

        Коментар


        • От: Форумни якета

          Прави сте,това №1 ще ме прави да изглеждам дебел!!!
          088пет722пет99
          http://www.hydropompi.com/

          Коментар


          • От: Форумни якета

            Теб ще те прави да изглеждаш дебел, пък аз 120 кг как ли ще съм.

            Коментар


            • От: Форумни якета

              И аз имам интерес.Ще чакам окончателния модел,а черния елек е супер.
              899152366

              Коментар


              • От: Форумни якета

                Шефе, може ли да дадеш два варианта и всеки да си избира. При положение, че цените видимо ще са под 100 лева за бройка с всички екстри, то не вярвам да е сериозен проблем да се поръчва по едно, а след време и втори модел яке.
                Според мен по-важното е да е водо и ветроустойчиво, отколкото цвета и мястото на емблемата.

                Червеното дет адаша се врътка с него много ми харесва, заради цвета май.

                Коментар


                • От: Форумни якета

                  Бих поръчал № 1 (червеното) с доработките и надпис
                  Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                  Коментар


                  • От: Форумни якета

                    Първоначално публикуван от Добри Димитров Преглед на мнение
                    Теб ще те прави да изглеждаш дебел, пък аз 120 кг как ли ще съм.
                    Закъсал си го, брат! Крум е 75 кила и се е запритеснявал, а ти... не знам...
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Форумни якета

                      Едно въпросче имам. Не може ли да се измисли някакво поощрение за хората поръчали рекламни якета? Все пак ще рекламират форума. Право на безплатна обява, или нещо друго.
                      „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                      Коментар


                      • От: Форумни якета

                        Бре, за пръв път чувам, че когато нося върху себе си някакво обозначение, защото искам по този начин да изразя принадлежност или съпричастност, всъщност правя реклама и трябва да получавам някакви облаги за това.
                        В такъв случай, да почнем да смятаме за реклама и залепените стикери, които "возим"?
                        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                        Коментар


                        • От: Форумни якета

                          Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                          Бре, за пръв път чувам, че когато нося върху себе си някакво обозначение, защото искам по този начин да изразя принадлежност или съпричастност, всъщност правя реклама и трябва да получавам някакви облаги за това.
                          В такъв случай, да почнем да смятаме за реклама и залепените стикери, които "возим"?
                          Да, като си карам джипа с форумната лепенка /макар и избеляла от онези първите изработени от колегата хиллти/ карам из гората смело, с гуми за мъгла из дълбоката кал ползвайки привилегията да не закъсвам и имайки опцията, като колега безплатно да ме извади.

                          За якетата: от както го имам това яке, като на аватара на Ники Бочев до сега, вкл. и днес на работа съм с него. Вярно, че се цапа, особено яката понеже е бяло, но се пере всяка седмица и червения цвят още не е избелял.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • От: Форумни якета

                            На мен и двете якета ми харесват ,че няма да съм много полезен.Чакам да се утвърди модел и да поръчвам.Чакам още един суитшърт ТРОПЧО.
                            Последно редактирано от svilenst; 07-03-14, 09:38. Причина: допълнение
                            ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                            Г 230Е
                            Г 500 0887 390 703

                            Коментар


                            • От: Форумни якета

                              След дълго отсъствие, да се изкажа и аз. Ето още един "мостреник" на цветове от друг плат
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0609.jpg
Прегледи:1
Размер:48.5 КБ
ID:5568880
                              Разликите с платовете от пост № 1 са:
                              1. Площна маса- 245 гр./кв.м. срещу 150. Иначе казано, този е по- дебел и по- здрав.
                              2. Смес 50/50- Памук/Полиестер, срещу 100% Полиестер.
                              3. Води се хидрофоб, но не съм му правил лаборатория. Припомням, първото предложение е с 360 мм. воден стълб и мога да го докажа.
                              4. Ограничен избор на цветове, но пък червеното, два нюанса на синьото и сиво ги има. Не че много личат от снимката, де.
                              Има и една прилика- в същата ценова категория е.
                              По модела... стана дума в един друг форум, че това били работни дрехи. Ами да- такива са. Аз тукашната концепция я схващам като вид униформено облекло, както и да ви звучи това. Оттук, смятам че за да сработи първоначалната идея- дреха за идентификация и принадлежност, трябва да се избере един модел. Не ми е проблем да направя на всеки, кой- каквото си поиска, но мисля че така ще избягаме от линията "Форумно яке".
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Форумни якета

                                Демек, това са по-добри платове?
                                Аз лично харесвам червения цвят и модел номер 1 от якетата.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X